کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ شنبه ۴ آذر
  • اِسَّبِت ٦ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Saturday, November 25, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۶ تير ساعت 16:17 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۴/۲۷ ساعت 08:38 | تعداد بازدید: 208 | کد مطلب: 44775
مدیرکل پشتیبانی درمان سازمان تامین اجتماعی خبر داد:

نوسازی 260 دستگاه آمبولانس در مراکز درمانی تامین اجتماعی

مدیر کل پشتیبانی درمان سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه تا پایان سال 92، مراکز درمانی این سازمان، 341 آمبولانس در اختیار داشت، گفت: از این تعداد، 294 دستگاه غیر استاندارد بود و نیاز به نوسازی داشت که تاکنون تعداد 260 دستگاه نوسازی و استاندارد شده است.
نوسازی 260 دستگاه آمبولانس در مراکز درمانی تامین اجتماعی

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی دکتر عباس حاتمی که صبح امروز به مناسبت هفته تامین اجتماعی با رادیو تهران گفتگو می کرد ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: تامین و توسعه تجهیزات پزشکی، دبیرخانه ساخت و ساز و تدوین و استقرار شاخص های استاندارد در مراکز درمانی، سه وظیفه عمده اداره کل پشتیبانی درمان سازمان تامین اجتماعی است.
وی افزود: تا پایان سال 92، تعداد7 دستگاه MRI و 26 دستگاه CT Scan در کل کشور داشتیم در حالی که این تعداد در حال حاضر به ترتیب به 15 و 44 دستگاه رسیده است.
دکتر حاتمی تامین اجتماعی را تضمین آینده و رفاه مردم تعریف کرد و گفت: سازمان تامین اجتماعی همواره در کشور ما موفق بوده است و به عنوان پایه سیاست های کلی، بخصوص نظام اقتصادی کشور محسوب می شود.
وی افزود: سازمان تامین اجتماعی جدا از بحث درمان، 18 نوع خدمت متنوع به مخاطبان خود ارائه می دهد و همین امر دلیل گرایش و افزایش تعداد بیمه شدگان این سازمان است.
وی با بیان اینکه تمامی هزینه های درمان برای بیمه شدگان تامین اجتماعی صد درصد رایگان است، گفت: حدود 20درصد خدمات درمانی این سازمان توسط درمان مستقیم و 80 درصد آن از طریق درمان غیر مستقیم به بیمه شدگان ارائه می شود.
دکتر حاتمی افزود: اکثریت بیمه شدگان گرایش بیشتری به درمان مستقیم دارند و به سمت مراکز طرف قرارداد نمی روند که این امر موجب ازدحام مراجعین در مراکز درمانی سازمان می شود.
وی اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی اهمیت زیادی به استانداردها می دهد و حوزه پشتیبانی این سازمان، به استانداردهای ایزو، زیست محیطی و ارتقای هتلینگ توجه ویژه ای دارد.
مدیرکل پشتیبانی درمان سازمان تامین اجتماعی، تصریح کرد: ارتقای هتلینگ در بسیاری از بیمارستان های این سازمان عملیاتی شده است تا بیماران و همراهان آنان احساس آرامش داشته باشند.
دکتر حاتمی گفت: سازمان تامین اجتماعی با در اختیار داشتن 75 بیمارستان ملکی، 300 مرکز درمانی سرپایی و 46 هزار مرکز طرف قرارداد، خدمات ارزشمندی به بیمه شدگان خود ارائه می دهد.

 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۶ تير ساعت 16:17 | تعداد بازدید: 208 | کد مطلب: 44775
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/1038 sec