کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر
  • اِلخَميس ٤ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Thursday, November 23, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۶ تير ساعت 08:47 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۴/۲۶ ساعت 12:58 | تعداد بازدید: 123 | کد مطلب: 44668
مدیرعامل بیمارستان میلاد:

افزایش بازدهی و مدیریت مصارف از مزایای اداره هیات مدیره ای بیمارستان هاست

در هفته تامین اجتماعی جلسه کمیسیون نظارت بر درمان تامین اجتماعی استان تهران در بیمارستان میلاد برگزار شد .
افزایش بازدهی و مدیریت مصارف از مزایای اداره هیات مدیره ای بیمارستان هاست

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر محمود رضا فیاض در جلسه کمیسیون نظارت بر درمان تامین اجتماعی استان تهران که در بیمارستان میلاد تشکیل شد، اظهار داشت: بیمارستان میلاد یکی از مراکز درمانی متعلق به تامین اجتماعی است و به صورت هیات مدیره ای اداره می شود.
وی صرف جویی در منابع و افزایش بازدهی را از مزایای اداره هیات مدیره ای بیمارستان ها برشمرد و تاکید کرد: بیمارستان میلاد دوستدار کودک و مادر است و دومین مرکز درمانی کشور در پیوند کلیه است.
دکتر فیاض با اشاره به اعطای نشان درجه یک عالی به بیمارستان میلاد از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تعداد معدودی از بیمارستان ها به ویژه بیمارستان های خصوصی موفق به دریافت این نشان می شوند.
مدیر عامل بیمارستان میلاد درصد اشغال تخت را دراین بیمارستان 87.7 درصد ذکر کرد و گفت: از نظر شاخص های درمانی این عدد بسیار مطلوب است.
وی با بیان این که حدود 20 درصد از پذیرش های بیمارستان میلاد به صورت نظام ارجاع است، گفت: اجرای کامل طرح ارجاع باعث می شود بیمارانی که قادر به درمان خود در سایر مراکز درمانی نیستند به میلاد مراجعه کنند.
دکتر فیاض تاکید کرد: 99 درصد بیماران میلاد بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی هستند.
معاون اداره کل درمان مستقیم تامین اجتماعی نیز گفت: 10 هزار تخت از 100 هزار تخت کشور متعلق به سازمان است ولی با این وجود یک پنجم بستری ها در تامین اجتماعی انجام شده است که 90 درصد مراجعین را بیمه شدگان تامین اجتماعی تشکیل می دهند.
دکتر سید مجید صادقی راد افزود:  سال گذشته حدود 60 میلیون مراجعه سرپایی به مراکز ملکی تامین اجتماعی داشته ایم این در حالی است که 42 میلیون نفر بیمه شده تامین اجتماعی داریم
مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران نیز در این جلسه با بیان این که 30 درصد درمان کشور در این استان انجام شده است ،اظهار داشت: در سال گذشته 27 میلیارد تومان در هتلینگ هزینه کرده ایم و در سال جاری نیز این کار را ادامه خواهیم داد.
دکتر محمد تقی خسروانی مقدم تصریح کرد: سال گذشته حدود 4 هزار میلیارد تومان در درمان غیر مستقیم و 1000 میلیارد تومان در درمان مستقیم تامین اجتماعی استان تهران هزینه شده است.
ناصر برهانی رئیس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران هم گفت: از درمان سازمان تامین اجتماعی راضی هستیم و معتقدیم که استقلال سازمان باید حفظ شود ضمن این که نباید به وضع موجود درمان نیز بسنده کرد.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۶ تير ساعت 08:47 | تعداد بازدید: 123 | کد مطلب: 44668
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/0871 sec