کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر
  • اِلخَميس ٤ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Thursday, November 23, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۵ تير ساعت 18:29 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۴/۲۶ ساعت 11:46 | تعداد بازدید: 741 | کد مطلب: 44630

رایتل" موفق ترین اپراتور سال 95 در همکاری با اپراتورهای مجازی/ ارائه سرویس تامین اجتماعی از رایتل با کد بیمه

در سال گذشته قرارداد "رایتل" با پنج دارنده پروانه اپراتور مجازی تلفن همراه مشتمل بر شرکت های کیش سل پارس، توسعه ارتباطات همراه شاتل، داده گستر عصرنوین، آریان همراه و توسعه ارتباطات فناوری نوین همراه منعقد شد و اپراتور سوم تلفن همراه به عنوان موفق ترین اپراتور سال 95 در همکاری با اپراتورهای مجازی شناخته شد.
رایتل" موفق ترین اپراتور سال 95 در همکاری با اپراتورهای مجازی/ ارائه سرویس تامین اجتماعی از رایتل با کد بیمه

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی به نقل از سیتنا، مهندس سید مجید صدری، مدیرعامل رایتل در مراسم افتتاح پروژه های رایتل به مناسبت روز تامین اجتماعی، با اشاره به سهم این اپراتور در سال اول قرارداد با MVNOها، گفت: سهم ما در سال اول 1403 ترابایت ترافیک دیتای ما از آنها خواهد بود و همچنین 159 میلیون پیامک و 286 میلیون دقیقه ترافیک خدمات صوتی خواهد بود.

مدیرعامل رایتل در عین حال با اشاره به بحث اپراتورهای مجازی، اظهار کرد: این فرصت خوبی برای رایتل بود و مفتخریم بین سه اپراتور دیگر توانستیم بیشترین قرارداد را در این زمینه منعقد کنیم و در حال حاضر با پنج شرکت کیش سل پارس، توسعه ارتباطات همراه شاتل، داده گستر عصرنوین، آریان همراه و توسعه ارتباطات فناوری نوین همراه قرارداد بستیم.

دکتر محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در این مراسم با اظهار خشنودی از قرارداد رایتل با اپراتورهای مجازی، با اشاره به اینکه تنگ نظری ها باعث موفقیت ما نمی شود، از رایتل به عنوان اپراتور سوم تلفن همراه به عنوان نخستین اپراتور فعال در همکاری با اپراتورهای مجازی قدردانی کرد.

وی با رد این دیدگاه که اگر همه سر یک سفره بنشینیم منافع کمتری دریافت می کنیم و باید همه چیز در اختیار و انحصار ما باشد، تصریح کرد: قرارداد رایتل با دارنده پنج پروانه اپراتور مجازی تلفن همراه یکی از اقداماتی است که علاوه بر رونق کسب و کار باعث ایجاد کار در جامعه می شود.

صدری از طرح‌های ویژه رایتل برای بیمه شدگان تامین  اجتماعی به مناسبت روز تامین اجتماعی خبر داد و گفت: این طرح‌ها طی چند روز آینده اعلام می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین بیمه شدگان تامین اجتماعی می‌توانند با کد بیمه سرویس‌های مورد نیاز را دریافت کنند.

مدیرعامل رایتل افزود: حذف دفترچه بیمه و استفاده از سیم کار رایتل در 2  استان اجرایی شده و تست‌ها در مرحله نهایی شدن هستند.

بدین ترتیب؛ اپراتورهای مجازی تلفن همراه طی همکاری با رایتل در سال گذشته وارد فاز اجرایی شدند تا علاوه بر گسترش خدمات ICT در کشور، شاهد رونق کسب و کار و اشتغال بیشتری باشیم.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۵ تير ساعت 18:29 | تعداد بازدید: 741 | کد مطلب: 44630
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/1352 sec