کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر
  • اِلخَميس ٤ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Thursday, November 23, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۵ تير ساعت 12:26 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۴/۲۵ ساعت 18:54 | تعداد بازدید: 188 | کد مطلب: 44570
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی در روز تامین اجتماعی در گفتگو با رادیو سلامت خبر داد:

استاندارد سازی فضای فیزیکی بلوک های زایمان بیمارستان های سازمان تامین اجتماعی

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی در گفتگوی تلفنی با برنامه صبح و زندگی رادیو سلامت ، به مهمترین برنامه های حوزه درمان این سازمان اشاره کرد.
استاندارد سازی فضای فیزیکی بلوک های زایمان بیمارستان های سازمان تامین اجتماعی

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر درخشان در این برنامه با تبریک روز تامین اجتماعی به 42 میلیون نفر از جمعیت تحت پوشش کشور اظهار امیدواری کرد خدمات درمانی این سازمان با هدف جلب رضایت بیمه شدگان توسعه یابد.
وی با بیان اینکه در سال جاری، 25 برنامه عملیاتی در حوزه درمان سازمان تامین اجتماعی طراحی و تامین اعتبار شده است، گفت: تعداد زیادی از این برنامه ها آغاز شده است.
دکتر درخشان به استانداردسازی فضای فیزیکی بلوک های زایمان و ایجاد اتاق LDR در بیمارستان های سازمان تامین اجتماعی به عنوان یکی از برنامه های عملیاتی حوزه درمان اشاره کرد و افزود: این طرح سال گذشته در برخی بیمارستان های ملکی این سازمان آغاز شد و امسال تکمیل می شود.
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: در اتاق LDR همه مراحل زایمان و تولد نوزاد انجام می شود و امکان حضور همراه مادر نیز فراهم است.
دکتر درخشان با بیان اینکه حوزه درمان سازمان تامین اجتماعی 20 پروژه مرتبط با بخش آی تی را نیز در حال اجرا دارد، اظهار داشت: صدور نسخه الکترونیکی از برنامه های مهم این بخش است.
وی افزود: طرح نسخه الکترونیک در تمامی مراکز درمانی تامین اجتماعی سراسر کشور انجام شده است و بیمه شدگان برای دریافت خدمات در مراکز درمانی این سازمان فقط به ارائه کدملی نیاز دارند و دفترچه های کاغذی حذف شده است.
دکتر درخشان با اشاره به مزایای حذف دفترچه گفت: سرعت و سهولت ارائه خدمات درمانی، ثبت سوابق بیمار و فراهم شدن زمینه تشکیل پرونده الکترونیک از این مزایاست.
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی افزود: طرح حذف دفترچه درمانی در مراکز طرف قرارداد این سازمان در استان یزد به صورت پایلوت آغاز شده است و در روزهای آینده تمامی پزشکان این استان تحت پوشش این طرح می روند و در آینده در کل کشور اجرایی می شود.

همزمان با روز تامین اجتماعی ،مصاحبه ی رادیویی دکتر مهدی درخشان، معاون درمان با برنامه صبح و زندگی رادیو سلامت شنبه ٢٥ تیر ماه

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۵ تير ساعت 12:26 | تعداد بازدید: 188 | کد مطلب: 44570
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/1338 sec