کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر
  • اِلخَميس ٤ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Thursday, November 23, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۵ تير ساعت 08:35 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۴/۲۵ ساعت 15:14 | تعداد بازدید: 1784 | کد مطلب: 44470
با حضور معاونین سازمان تامین اجتماعی؛

معارفه مدیرکل جدید تامین اجتماعی استان اصفهان برگزار شد

آیین تودیع و تکریم مدیرکل سابق تامین اجتماعی استان اصفهان و معارفه مدیر کل جدید اداره کل تامین اجتماعی استان اصفهان، با حضور معاون حقوقی و پارلمانی، معاون امور استانها ، مدیرکل امور اجرایی معاونت امور استانها، رئیس اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی استان اصفهان و نایب رییس انجمن صنفی کارفرمایان ایران و جمعی از روسای کانونهای کارگری، بازنشستگی و کارفرمایی استان برگزار شد.
معارفه مدیرکل جدید تامین اجتماعی استان اصفهان برگزار شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی در این آیین با اشاره به ارائه خدمات این سازمان به ۴۲ میلیون بیمه شده در سراسر کشور گفت: تامین و تجهیز ماهیانه ۶ هزار میلیارد تومان جهت پاسخگویی به تعهدات و جلب رضایت مخاطبان و شرکای اجتماعی سازمان فقط در گرو مشارکت و تعامل با ذینفعان این سازمان میسر است و این سازمان در پرتو حمایتها و هدایت های دلسوزان مجلس، دولت و قوه قضاییه امروز روی ریل خدمت خالصانه و صادقانه قرار گرفته است.
عبدالرحمان تاج الدین افزود: امروز سازمان تامین اجتماعی با بهره گیری از ظرفیت های همه سازمان ها و نهادهای حاکمیتی تلاش دارد بهتر از گذشته خدمات مناسب و گسترده تری را در راستای ماموریت های خود به جامعه و بهره برداران ارایه دهد.
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی با اشاره به تحقق مطالبات اصلی این سازمان در برنامه پنجم توسعه گفت: با همکاری مجلس، سازمان تامین اجتماعی از گزند آسیبهای سیاسی و جریان های حزبی مصون ماند.
وی ادامه داد: دولت در برنامه پنجم متعهد به پرداخت بخشی از بدهی های خود به سازمان تامین اجتماعی شد که این یک دستاورد مهم برای دوام و بقای سازمان است.
تاج الدین از دادخواه مدیر قبلی اداره کل تامین اجتماعی اصفهان به پاس خدمات موثر قدردانی و ابراز امیدواری کرد که با توجه به سوابق کاری و تحصیلی آقای گورابی، شاهد تداوم رضایتمندی ها و نقش آفرینی های کارکنان این سازمان باشیم.

قائم موهبتی، معاون امور استانهای سازمان تأمین اجتماعی نیز در این جلسه به اهمیت رضایتمندی بیمه شدگان و مخاطبان این سازمان اشاره کرد و گفت: یکی از مهمترین رسالت ها و اولویت های این سازمان جلب رضایت بیمه شدگان است.
وی افزود: اولویت اول و اساسی سازمان تامین اجتماعی، ارایه خدمات مطلوب با هدف جلب و افزایش رضایت بیمه شدگان است و برای تحقق این امر باید با تعامل با تشکلهای کارگری و کارفرمایی و همچنین تکریم مخاطبان مجدانه کوشید تا با همگامی با شرکای اجتماعی گامهای اساسی و استوار برای تعالی و پویایی سازمان برداشت.
موهبتی در ادامه با تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در زمان مدیریت آقای دادخواه در اصفهان گفت: تعامل با شرکای اجتماعی و تکریم مخاطبان سازمان و تلاش برای رفع مشکلات آنان از مزیت های آقای دادخواه بوده که امیدواریم با انتصاب آقای گورابی، ضمن تقویت تعاملات، موجبات حداکثری از اهداف و برنامه های سازمان را شاهد باشیم.
سید عبدالوهاب سهل آبادی، رییس اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی استان اصفهان نیز در این جلسه در سخنانی با اشاره به اهمیت تامین اجتماعی در کار و تولید و رونق اقتصادی گفت: در زمان مدیریت قبلی در استان اصفهان کارهای زیادی صورت گرفته که جای تقدیر دارد.
وی ابراز امیدواری کرد تا با همگامی صنعت و تامین اجتماعی شاهد حمایت هرچه بیشتر تامین اجتماعی از فعالان اقتصادی باشیم.
علی اصغر دادخواه ،مدیرکل سابق تامین اجتماعی استان اصفهان در این مراسم گفت: هم اکنون ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از جمعیت استان که حدود ۶۵ درصد مردم استان را شامل می شود تحت حمایتهای این سازمان قرار دارند.
وی افزود: ارتباط مستمر با شرکای اجتماعی سازمان و تلاش برای افزایش کمی و کیفی خدمات به مخاطبان همواره سرلوحه اقدامات این اداره کل بوده است.
محمد گورابی، مدیرکل جدید تامین اجتماعی استان اصفهان نیز در این مراسم به اهمیت آموزش و پژوهش و پاسخگویی به مخاطبان و بیمه شدگان بعنوان محور برنامه های خود عنوان کرد و گفت: تداوم ارتباط سازنده با تشکلهای کارگری، کارفرمایی و تعامل با مدیران استان جهت پیشبرد اهداف سازمان از اولویتهای کاری است.
در ادامه این مراسم، حکم انتصاب محمد گورابی مدیر کل جدید تامین اجتماعی اصفهان و تقدیر مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از علی اصغر دادخواه مدیر کل سابق تامین اجتماعی این استان قرائت شد.

گفتنی است، در حکمی از سوی دکتر سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، محمد گورابی به سمت مدیر کل تامین اجتماعی استان اصفهان منصوب شد. در این حکم آمده است:

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی به موجب این حکم به سمت مدیر کل تامین اجتماعی استان اصفهان منصوب می شوید. امید است با توکل به خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) ضمن رعایت جوانب شرعی و مقررات مربوطه، بهره گیری از سرمایه های انسانی متخصص و ارزشمند و همچنین اقدامات مبتنی بر برنامه ریزی، پایش عملکرد و استفاده بهینه ازمنابع در راستای نیل به اهداف تبیین شده به ویژه اصول وسیاست های نظام جامع تامین اجتماعی، صیانت از حقوق بیمه شدگان تلاش نمایید.

انشاالله خدمت خالصانه و ارزشمند جنابعالی در راستای وظایف و مسئولیت های محوله موجبات رضایت حق تعالی را فراهم خواهد آورد. توفیقات روز افزون آن برادر عزیز، در راه خدمت شایسته به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ارتقای رضایتمندی جامعه تحت پوشش را در چارچوب قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، از خداوند منان مسالت دارم.
 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۵ تير ساعت 08:35 | تعداد بازدید: 1784 | کد مطلب: 44470
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/0859 sec