کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر
  • اِلخَميس ٤ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Thursday, November 23, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۳ تير ساعت 14:00 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۴/۱۳ ساعت 14:38 | تعداد بازدید: 976 | کد مطلب: 43053

مدیران و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی با پیکر دکتر اعتصامی وداع کردند

مراسم وداع با پیکر دکتر منصور اعتصامی، معاون سابق فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی پیش از ظهر امروز با حضور گسترده مدیران و کارکنان در محل ستاد مرکزی این سازمان برگزار شد. دکتر ابوالحسن فیروز آبادی، قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از معاونین و مدیران این وزارتخانه و اعضای هیأت مدیراه سازمان تأمین اجتماعی نیز در این مراسم حضور یافتند.
مدیران و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی با پیکر دکتر اعتصامی وداع کردند

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر اعتصامی از سال 92 تا ماه گذشته مسئولیت معاونت فرهنگی سازمان تأمین اجتماعی را بر عهده داشت و در این مدت منشأ خدمات گسترده و اقدامات فرهنگی بسیار اثرگذاری در این سازمان بود.

دکتر رضا راعی، قائم مقام مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در این مراسم ضمن تجلیل از شخصیت علمی و مدیریت فرهنگی ارزشمند دکتر اعصامی، گفت: با درگذشت ایشان، سازمان تأمین اجتماعی یکی از پشتوانه های گرانقدر فرهنگی خود را از دست داد.

دکتر راعی برای خانواده آن مرحوم غفران واسعه الهی مسئلت کرد و اظهار داشت: دکتر اعتصامی کارهای ماندگار زیادی در حوزه فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی انجام داد که وارد کردن مفاهیم تأمین اجتماعی در کتاب های درسی و رشته های تحصیلات تکمیلی دانشگاه ها از جمله این اقدامات است.

وی سخت کوشی و صراحت لهجه را از خصایص بارز دکتر اعتصامی برشمرد و گفت: آن مرحوم طی سال های مدیریت در سازمان تأمین اجتماعی سوابق درخشان و خدمات با ارزشی را در پرونده زندگی خود برجای گذاشت.

پس از وداع مدیران و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی با پیکر مرحوم دکتر اعتصامی تعدادی از مدیران ارشد این سازمان با اعضای خانواده دکتر اعتصامی ملاقات و ابراز همدردی کردند.

دکتر ظفرزاده، عضو هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی در این مراسم گفت: دکتر اعتصامی در دوره فعالیت در سازمان تأمین اجتماعی به عنوان مدیری بادرایت و مطمئن، منشأ خدمات با ارزشی بود.

وی ضمن اظهار همدردی با خانواده دکتر اعتصامی و طلب مغفرت الهی برای آن مرحوم، اظهار داشت: اقدامات دکتر اعتصامی برای ایشان باقیات الصالحات خواهد بود و راه و روشی که ایشان در سازمان تأمین اجتماعی آغاز کردند، بدون تردید تداوم خواهد یافت.

دکتر محمدرضا جعفریان، مشاور ارشد و دستیار اجرایی و معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی نیز در این جلسه گفت: دکتر اعتصامی در اواخر فعالیت خود به دلیل عوارض بیماری مشکلات و رنج فراوانی را تحمل می کردند و اراده و انگیزه ایشان برای پیشبرد کارها و اهداف سازمانی با وجود مشکلات و رنج بیماری برای همه ما درس آموز است.

همسر دکتر اعتصامی نیز در این مراسم از محبت و توجه دکتر نوربخش و مدیران و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی قدردانی کرد و گفت: مرحوم دکتر اعتصامی در سازمان تأمین اجتماعی همکاران بسیار خوبی داشت و حمایت ها و همراهی های مدیران و کارکنان این سازمان در دوره بیماری برای آن مرحوم باعث انگیزه بیشتر برای فعالیت و تلاش بود. اکنون حمایت و همدردی مدیران و همکاران سازمان تأمین اجتماعی مایه دلگرمی اعضای خانواده دکتر اعتصامی است.

گفتنی است مراسم تشییع و تدفین آن مرحوم روز چهارشنبه ١٤ تیر ماه ساعت ٨:٣٠ صبح از محل دانشگاه امام صادق(ع) واقع در بزرگراه شهید چمران، پل مدیریت به سمت امام زاده جعفر(ع) کن برگزار می شود.

مجلس ترحیم آن مرحوم نیز روز جمعه مورخ ١٦ تیر ماه از ساعت ١٨ لغایت ١٩:٣٠ در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار خواهد شد.

همچنین مجلس یادبودی نیز از سوی مدیریت سازمان تأمین اجتماعی در روز شنبه مورخ ١٧ تیر ماه از ساعت ١٤:٣٠ لغایت ١٦ در مسجد صاحب الزمان (عج) واقع در خیابان آزادی، جنب وزارت کار برگزار می شود.

گزارش تصویری وداع مدیران و کارکنان تامین اجتماعی با مرحوم دکتر منصور اعتصامی

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۳ تير ساعت 14:00 | تعداد بازدید: 976 | کد مطلب: 43053
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/1313 sec