کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۳ آذر
  • اِلخَميس ٢٥ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Thursday, December 14, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۹ خرداد ساعت 08:41 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۳/۲۹ ساعت 08:41 | تعداد بازدید: 287 | کد مطلب: 42535
دبیر شورای سیاست گذاری کتاب سال تأمین اجتماعی خبر داد:

استقبال صاحبنظران و نویسندگان از جشنواره کتاب سال تأمین اجتماعی

مشاور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در امور رسانه و دبیر شورای سیاست گذاری جشنواره کتاب سال تأمین اجتماعی گفت: خوشبختانه جشنواره کتاب سال تأمین اجتماعی با استقبال صاحبنظران حوزه رفاه و تأمین اجتماعی بویژه همکاران بخش های بیمه ای و درمانی سازمان تأمین اجتماعی همراه شده است.
استقبال صاحبنظران و نویسندگان از جشنواره کتاب سال تأمین اجتماعی

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر علیرضا امیرپور اظهار داشت: انتخاب کتاب سال تأمین اجتماعی در ٤ محور شامل؛ نویسنده، مترجم، انتشارات و پایان نامه برتر انجام می شود و صاحبان آثارتا پایان خرداد ماه برای شرکت در این جشنواره فرصت دارند.

دکتر امیر پور با بیان اینکه حدود 100 عنوان کتاب تألیفی، ترجمه و پایان نامه به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است، گفت: پس از اتمام مهلت ارسال آثار ، کمیته علمی جشنواره با انتخاب هیأت داوران اقدام به ارزیابی آثار رسیده خواهند کرد.

امیرپور ادامه داد: آثار مرتبط با حوزه رفاه تأمین اجتماعی امکان شرکت در این رقابت علمی را دارند و برگزیدگان این جشنواره طی مراسمی در هفته تأمین اجتماعی معرفی و جوایز نفیسی از سوی سازمان تأمین اجتماعی به آنان اهدا می شود.

وی افزود: هدف از اجرای این برنامه، توسعه فرهنگ کتاب خوانی و حمایت از گسترش ادبیات حوزه رفاه و تأمین اجتماعی، شناسایی کتب و نویسندگان برتر حوزه رفاه و تأمین اجتماعی و معرفی آنها به جامعه علمی، تشویق و حمایت از نویسندگان کتب برتر و تقویت روحیه و انگیزه های تحقیق و پژوهش و ارتقای سطح پژوهش های مرتبط با تأمین اجتماعی و شناسایی ظرفیتها و توانمندی های پژوهشی کارکنان سازمان تأمین اجتماعی و بهره گیری از پژوهشهای علمی در سیاست گذاری ها و برنامه های اجرایی سازمان است.

مشاور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: آثارارسالی به این جشنواره در کمیته علمی زیر نظر موسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی ارزیابی می شود و علاقه مندان می توانند آثار خود را به این موسسه به نشانی تهران ، میدان آرژانتین ، خیابان بخارست ، خیابان دهم غربی ، پلاک ٢٠ ارسال کنند و با شماره تلفن ٨٨٧٥٣٢٤٥ در تماس باشند.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۹ خرداد ساعت 08:41 | تعداد بازدید: 287 | کد مطلب: 42535
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانبیمه شدگان محترم شما می توانید با مراجعه به سامانه سوابق بیمه شدگان از مجموع سوابق خود به تفکیک سال، ماه و روز مطلع شوید.
Page Generated in 1/8149 sec