کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ سه شنبه ۲ آبان
  • اِثَّلاثا ٣ صفر ١٤٣٩
  • Tuesday, October 24, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ جمعه ۲۶ خرداد ساعت 09:44 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۳/۲۷ ساعت 09:00 | تعداد بازدید: 697 | کد مطلب: 42441
مدیرکل تامین اجتماعی زنجان:

کارگاه های فعال به صورت هوشمند بازرسی می شوند

مدیر کل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: طبق برنامه ریزی انجام گرفته امسال بیش از 13 هزار کارگاه در این استان بصورت هوشمند الکترونیکی بازرسی می شود.
کارگاه های فعال به صورت هوشمند بازرسی می شوند

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ، مسعود علیاری افزود: بازرسی هوشمند از کارگاه های فعال این استان طی قراردادی بین سازمان تامین اجتماعی با اداره‌کل پست این استان انجام می‌شود.
وی اظهار کرد: بر این اساس بوسیله جی‌ پی‌اس و نرم‌افزاری که از طریق تبلت در اختیار بازرسان سازمان تامین اجتماعی قرار داده می‌شود، تمامی کارگاه‌ها بصورت هوشمند مورد بازرسی قرار می‌گیرد که یکی از مزایای این برنامه پایش لیست بیمه‌ای کارگران مشغول بکار است.
علیاری خاطرنشان کرد: بر این اساس این برنامه به صورت آزمایشی در تعدادی از شبعات استان تهران اجرا شده که درصد خطا و اشتباه صفر بوده بود و گسترش آن در دیگر مناطق نتایج بهتری بدنبال دارد.
وی ادامه داد: این استان یکی از شعبات خود واقع در شهرستات خرمدره را برای اجرای این برنامه اعلام کرده که طبق برنامه زمان بندی شده اجرا خواهد شد که در صورت موفقیت آمیز بودن در سطح استان اجرایی خواهد شد.
مدیر کل تامین اجتماعی استان زنجان ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده پرونده بیمه شدگان تامین اجتماعی این استان برای 530 هزار نفر جمعیت تحت پوشش آن، الکترونیکی می شود.
وی خاطر نشان کرد: مراحل اجرایی این برنامه با بستر سازی لازم از اواخر سال گذشته آغاز شده که امسال در سطح گسترده ای انجام می شود.
 هم اکنون 530 هزار نفر از جمعیت استان زنجان تحت پوشش خدمات بیمه تامین اجتماعی هستند، 175هزار نفر بیمه شده اصلی هستند و سه هزار و 200 نفر نیز مقرری بیکاری دریافت می کنند.
اداره کل تامین اجتماعی زنجان از طریق 14 شعبه دائمی و کارگزاری در سطح این استان به گروه های هدف خدمات ارائه می دهد.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ جمعه ۲۶ خرداد ساعت 09:44 | تعداد بازدید: 697 | کد مطلب: 42441
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/1195 sec