کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۳ آذر
  • اِلخَميس ٢٥ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Thursday, December 14, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۵ خرداد ساعت 14:17 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۳/۲۸ ساعت 12:45 | تعداد بازدید: 780 | کد مطلب: 42439
نماینده کارگران در هیأت امناء سازمان تأمین اجتماعی:

تجلیل از مدیران مردمی و پاکدست مصداق امر به معروف است

نماینده کارگران در هیأت امناء سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر مهمترین وجهه برتری و تمایز دین اسلام است، گفت: به پاس تلاش های بی شائبه ای که دکتر نوربخش در سازمان تأمین اجتماعی دارند از ایشان تشکر می کنیم و تجلیل از دکتر نوربخش مصداق امر به معروف است.
تجلیل از مدیران مردمی و پاکدست مصداق امر به معروف است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، اولیا علی بیگی در مراسم افطار نمایندگان تشکل های کارگران، بازنشستگان و کارآفرینان استان کرمانشاه، اظهار داشت: ما وظیفه داریم که در زمینه فردی و اجتماعی به مقوله امر به معروف و نهی از منکر توجه داشته باشیم و در این مراسم افطاری از دکتر نوربخش دعوت کردیم تا به وظیفه دینی امر به معروف عمل کنیم.

وی افزود: به پاس تلاش های بی شائبه ای که دکتر نوربخش در این 4 سال داشته اند و سلامت کاری که از خود به منصه ظهور رسانده اند که ناشی از ضمیر پاک ایشان است ایشان را مورد تقدیر قرار می دهیم.

عضو هیأت امناء سازمان تأمین اجتماعی در باره دلایل تجلیل از دکتر نوربخش، گفت: یکی از ایراداتی که در دولت یازدهم ایجاد شد، حقوق های نجومی بود که دولت نیز عذرخواهی و مدیران متخلف را عزل کردند و البته عده ای نیز مغرضانه به این موضوع پرداختند. مشکل برخی از آقایان این است که فقط به نهی از منکر می پردازند اما امر به معروف که در اولویت است توجهی نمی شود.

علی بیگی با طرح این سوال که چرا بررسی نکردیم که کدام یکی از مدیران؛ مردمی و پاک دست هستند، ادامه داد: به عنوان عضو هیأت امنا سازمان تأمین اجتماعی شهادت می دهم که حقوقی که برای مدیرعامل این سازمان مقرر است را هر سال مطابق با قانون  تصویب کردیم اما دکتر نوربخش دو سوم این حقوق را به سازمان تأمین اجتماعی واریز کرد. به همین دلیل ما فعالین جامعه کارگری استان کرمانشاه از حسن نیت دکتر نوربخش تشکر می کنیم.

وی تلاش گسترده دکتر نوربخش برای حفظ استقلال و یکپارچگی سازمان تأمین اجتماعی را عامل دیگری برای تجلیل از وی دانست و گفت: به لطف خدا و با پیگیری قوی دکتر نوربخش در صحن مجلس و رایزنی و ارائه نظرات تخصصی و کارشناسی به نمایندگان و به خاطر عرق و تعصبی که به سازمان تأمین اجتماعی داشت از ادغام پیشگیری شد و در برنامه ششم نیز این به موضوع اشاره نشد.

علی بیگی پیشگیری از ادغام درمان تأمین اجتماعی را از اقدامات قابل تقدیر دکتر نوربخش برشمرد و افزود: برخی افراد به جای اینکه قدردان و سپاسگزار جامعه کارگری باشند که از سرمایه خود امکانات درمانی فراهم کرده اند و از بیمارستان های خود استفاده می کنند، به جای تشکر با چشم طمع به امکانات درمانی تأمین اجتماعی نگاه می کنند و تلاش های زیادی صورت گرفت تا امکانات درمانی تأمین اجتماعی را از این سازمان جدا کنند اما به لطف خدا و تلاش دکتر نوربخش این کار صورت نگرفت.

جهانبخش شکری، رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه نیز در این مراسم از اقدامات دکتر نوربخش در سازمان تأمین اجتماعی تشکر کرد و گفت: اقدامات دکتر نوربخش در الکترونیکی کردن خدمات سازمان تأمین اجتماعی کار بسیار ارزشمندی است و بسیاری از خدمات تأمین اجتماعی در این سال ها به صورت غیر حضوری و با استفاده از اینترنت انجام می شود.

وی بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب را از دیگر اقدامات قابل تقدیر سازمان تأمین اجتماعی عنوان کرد و گفت: در دو سال اخیر با اجرای قانون بخشودگی جرائم کمک قابل توجهی به واحدهای تولیدی انجام شده است و امیدواریم در سال تولید و اشتغال شاهد گسترش فعالیت های سازمان تأمین اجتماعی باشیم.

شکری ایجاد درمانگاه در شهرک های صنعتی و واگذاری رسیدگی به اسناد پزشکی به کارگزاری ها برای سهولت بیشتر کارها را خواستار شد و گفت: زمانی که دکتر روحانی به کرمانشاه سفر کردند، درخواستهایی به ایشان ارائه دادیم که یک مورد آن مربوط به تأمین اجتماعی و امیدواریم شاهد توجه بیشتر به مشکلات واحدهای تولیدی این استان باشیم.

احمد صفری، نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: انتظار داریم که سازمان تأمین اجتماعی به استان کرمانشاه توجه ویژه داشته باشند تا صنعت گران و کارخانجات ما بتوانند فعالیت بهتری داشته باشند و شاهد توسعه اشتغال در این استان باشیم.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۵ خرداد ساعت 14:17 | تعداد بازدید: 780 | کد مطلب: 42439
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانبیمه شدگان محترم شما می توانید با مراجعه به سامانه سوابق بیمه شدگان از مجموع سوابق خود به تفکیک سال، ماه و روز مطلع شوید.
Page Generated in 0/5921 sec