کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ سه شنبه ۲ آبان
  • اِثَّلاثا ٣ صفر ١٤٣٩
  • Tuesday, October 24, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۴ خرداد ساعت 18:54 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۳/۲۵ ساعت 12:27 | تعداد بازدید: 750 | کد مطلب: 42391
در دیدار دکتر نوربخش و هیات همراه با استاندار کرمانشاه مطرح شد:

جلوگیری از ورشکستگی بیش از 60 بنگاه اقتصادی با اعمال بخشودگی جرائم بیمه ای از سوی سازمان تأمین اجتماعی

استاندار کرمانشاه در دیدار با مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی ویژگی های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی استان را تشریح کرد و خواهان توسعه فعالیت های اقتصادی سازمان تأمین اجتماعی در این استان شد.
جلوگیری از ورشکستگی بیش از 60 بنگاه اقتصادی با اعمال بخشودگی جرائم بیمه ای از سوی سازمان تأمین اجتماعی

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، اسدالله رازانی از فعالیت های درمانی، بیمه ای و اقتصادی سازمان تامین اجتماعی در این استان تقدیر کرد.

دکتر سیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در این دیدار گفت: حمایت های استانداران محترم از فعالیت های بیمه ای، درمانی و اقتصادی سازمان بسیار حائز اهمیت و عامل مهمی در ارتقای رضایت مندی بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارفرمایان از خدمات سازمان است.

دکتر نوربخش با بیان اینکه ۳۸ درصد جمعیت کرمانشاه تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی هستند، اظهار داشت: 245 هزار نفر بیمه شده اصلی که با اعضای خانواده به 740 هزار نفر می رسند از خدمات سازمان تأمین اجتماعی استفاده می کنند. همچنین 39 هزار نفر بازنشسته و مستمری بگیر نیز تحت پوشش این سازمان قرار دارند.

در این دیدار که با حضور معاونین حقوقی و امور مجلس و فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی، اولیاعلی بیگی عضو هیات امنا، مدیران کل بیمه ای و درمان و معاونان استاندار کرمانشاه برگزار شد، رحیمی معاون اقتصادی و منابع انسانی استانداری گفت: بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان توسط سازمان از ورشکستگی حداقل ۶۰ بنگاه اقتصادی استان در سال گذشته جلوگیری کرد.

گزارش تصویری سفر استانی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و هیئت همراه به استان کرمانشاه

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۴ خرداد ساعت 18:54 | تعداد بازدید: 750 | کد مطلب: 42391
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/1189 sec