کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۳ آذر
  • اِلخَميس ٢٥ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Thursday, December 14, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۱ خرداد ساعت 15:52 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۳/۲۱ ساعت 15:55 | تعداد بازدید: 1063 | کد مطلب: 42263

انتصاب معاون امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی

در حکمی از سوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، دکتر محمد رضا جعفریان با حفظ سمت، به عنوان معاون امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی منصوب شد.
انتصاب معاون امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در حکم صادر شده توسط دکتر سید تقی نوربخش آمده است:
نظر به تعهد و تخصص ارزشمند جنابعالی در شناخت مسائل سازمان و نیز تجارب مدیریتی در حیطه علمی و اجرایی، به موجب این حکم با حفظ سمت، به عنوان معاون امور فرهنگی و اجتماعی سازمان منصوب می گردید.
با عنایت به نقش ممتاز معاونت فرهنگی و اجتماعی در ارتقاء همبستگی شرکای اجتماعی معطوف به ماموریت ها و ظرفیت سازی اجرایی و تقویت هم افزایی برای عبور از چالش های حوزه فرهنگی و اجتماعی سازمان، امید است علاوه بر وظایف تشکیلاتی با عنایت به موارد ذیل در اعتلای فرهنگ تامین اجتماعی تلاش نمایید.
-ارتقاء سطح رضایت عمومی و اعتماد شهروندان بویژه شرکای اجتماعی نسبت به خدمات سازمان
-بسط گفتمان تامین اجتماعی از طریق توسعه تعامل و مشارکت سازنده با شرکاء اجتماعی و نهادهای علمی فرهنگی، همسو با ارزش های اسلامی ایرانی
-همکاری و هماهنگی در توسعه امنیت در سطوح مختلف مدنی و اقشار اجتماعی و توسعه و ارتقاء فرهنگ بیمه و تامین اجتماعی با استفاده از ابزارهای عمومی
-اقدام در جهت ارتقاء شناخت عمومی از نقش سازمان در امنیت اجتماعی و تقویت سرمایه های اجتماعی و صیانت از منافع سازمانی
از درگاه خداوند متعال توفیقات روزافزون جنابعالی را درجهت ارتقاء فرهنگ سازمان همسو با فعالیت های منتهی به حمایت از کار، تولید و توسعه اشتغال و همچنین خدمت شایسته به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را با رعایت قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید مسألت می نمایم.
گفتنی است، دکتر محمدرضا جعفریان مشاور عالی اجرایی و دستیار مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیز می باشد.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۱ خرداد ساعت 15:52 | تعداد بازدید: 1063 | کد مطلب: 42263
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانبیمه شدگان محترم شما می توانید با مراجعه به سامانه سوابق بیمه شدگان از مجموع سوابق خود به تفکیک سال، ماه و روز مطلع شوید.
Page Generated in 1/1121 sec