کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ شنبه ۴ آذر
  • اِسَّبِت ٦ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Saturday, November 25, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۲ سه شنبه ۱ بهمن ساعت 10:39 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۲/۱۱/۱ ساعت 10:39 | تعداد بازدید: 535 | کد مطلب: 4121

دیدار مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با آیت‌الله مهدوی‌کنی

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با آیت‌الله مهدوی کنی، رئیس مجلس خبرگان رهبری دیدار کرد.
دیدار مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با آیت‌الله مهدوی‌کنی

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، آیت‌الله محمدرضا مهدوی کنی در این دیدار فعالیت سازمان تأمین‌اجتماعی را با اهمیت و ارزشمند دانست و برای مدیران و کارکنان این سازمان درجهت خدمت‌رسانی به بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران آرزوی موفقیت کرد.

آیت‌الله مهدوی کنی، خدمت به جامعه کارگری و حمایت از اقشار مولد و تولید کننده جامعه را اقدامی شایسته و ارزشمند برشمرد.

وی خواستار توجه بیشتر به مسائل و مشکلات دارویی و درمانی بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران شد.

در ابتدای این دیدار دکتر سیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی نیز با اشاره به جمعیت 38 میلیونی بیمه‌شدگان تأمین‌اجتماعی اظهار داشت: خدمات سازمان تأمین‌اجتماعی بدون وابستگی به منابع دولتی و تنها از طریق دریافت حق‌بیمه انجام می‌شود.

دکتر نوربخش پاکدستی را یکی از مهمترین اصول فعالیت در سازمان تأمین‌اجتماعی عنوان کرد و افزود: کارکنان سازمان تأمین‌اجتماعی از نیروهای صدیق و فداکار جامعه هستند و خدمت به جامعه کارگری افتخاری بزرگ برای مدیران و کارکنان تأمین‌اجتماعی است.

وی با اشاره به خدمات گسترده و متنوع تأمین‌اجتماعی به بیمه‌شدگان، اظهار داشت: خدمات سازمان تأمین‌اجتماعی از قبل از تولد با ارائه خدمات درمانی آغاز و پس از فوت نیز به بازماندگان بیمه‌شدگان، مستمری پرداخت می‌کند.

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی خدمت‌رسانی مطلوب تأمین‌اجتماعی را منجر به رضایتمندی بیمه‌شدگان این سازمان دانست و گفت: در سال‌جاری 30 هزار و 600 میلیارد تومان برای ارائه خدمات تأمین‌اجتماعی به بیمه‌شدگان هزینه می‌شود که بخش عمده این مبلغ باید از طریق وصول حق‌بیمه تأمین شود.

دکتر نوربخش درخصوص تلاش‌های انجام شده برای حل مسائل دارویی بیمه‌شدگان افزود: 175 قلم داروی موردنیاز بیماران را تحت‌پوشش قرار داده‌ایم که بیشتر این داروها مربوط به بیماران خاص و صعب‌العلاج است.

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی ادامه داد: با همه امکانات و ظرفیت‌های موجود برای کاهش مشکلات بیماران صعب‌العلاج تلاش می‌کنیم و سازمان تأمین‌اجتماعی با تمام توان با همکاری سایر سازمان‌های مرتبط با وضعیت دارو برای ارتقاء خدمت‌رسانی به بیماران اقدام می‌کند.

 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۲ سه شنبه ۱ بهمن ساعت 10:39 | تعداد بازدید: 535 | کد مطلب: 4121
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/1204 sec