کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ جمعه ۳ آذر
  • اِجُّمعَة ٥ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Friday, November 24, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ساعت 13:14 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۲/۲۴ ساعت 13:33 | تعداد بازدید: 82 | کد مطلب: 41009

افزایش 23،5 درصدی پرداخت‌های تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برای تعهد کوتاه مدت و بلند مدت به بیمه شدگان و مستمری بگیران در بخش بیمه‌ای در سال 1395 یک هزار و 680 میلیارد ریال پرداخت شد گفت که این مبلغ نسبت به سال 1394 به میزان 23،5 درصد رشد داشته است.
افزایش 23،5 درصدی پرداخت‌های تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد

عباس نورمحمدی افزود: به‌طور میانگین ماهانه 240 میلیارد ریال بابت تعهدات بلند مدت و کوتاه مدت و نیز درمان مستقیم و غیرمستقیم برای بیمه شدگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی استان هزینه و پرداخت می‌شود.
     وی اظهارداشت : به‌زودی یک واحد کارگزاری دیگر که مجوز آن گرفته شده است ، در گچساران شروع به کار خواهد کرد.
     نورمحمدی گفت که در بخش درمان یک بیمارستان و سه پلی کلینیک در شهرهای یاسوج، گچساران و دهدشت، کار ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به بیمه شدگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی را بر عهده دارند.
     وی تعداد بیمه شدگان اجباری این استان را 69 هزار و 263 نفر و سایر گروه‌ها شامل بیمه شدگان مشاغل آزاد و اختیاری، رانندگان، کارگران ساختمانی، قالیبافان و زنان خانه دار را 24 هزار و 121 نفر اعلام کرد.
     نور محمدی افزود :این اداره کل بیش از 93 هزار بیمه شده اصلی را که با احتساب افراد تحت تکفل ، شامل بیش از 301 هزار نفر یعنی 43 درصد جمعیت استان می شود ، زیر پوشش دارد .

     وی افزایش بیمه شدگان اصلی کهگیلویه و بویراحمد به میزان 8،2 درصد نسبت به سال 92 و افزایش بازرسی از کارگاه‌های دارای کارگر نسبت به برنامه مصوب به میزان 63 درصد در سال 95 را از دیگر اقدام‌های ارزنده این بخش دانست.
     نورمحدی بیان کرد: یک میلیارد و 350 میلیون ریال وام قرض‌الحسنه و کمک بلاعوض به بیمه شدگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی از طریق بانک رفاه کارگران در سال 95 پرداخت شد.
     مدیرکل تأمین اجتماعی اجرای طرح بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان برای 13 هزار کارگاه مشمول بیمه تأمین اجتماعی و رفع مشکل مالی شماری از کارگاه‌های تولیدی راکد در سال 95 را از دیگر اقدام‌های خوب دولت تدبیر وامید برای رونق تولید ذکر کرد.
     در کهگیلویه و بویراحمد تعداد 15 واحد بیمه‌ای مشغول ارائه فعالیت و خدمت به بیمه شدگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی هستند که این تعداد شامل هفت شعبه اصلی، هفت شعبه اقماری و یک واحد کارگزاری رسمی در شهر یاسوج است

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ساعت 13:14 | تعداد بازدید: 82 | کد مطلب: 41009
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانچند رسانه ای
عکس
فیلم
طرح و پوستر
کاریکاتور
صوت
 
  • گزارش تصویری بازدید مدیرکل تامین اجتماعی استان از بیمارستان شهدای گمنام یاسوج
  • گزارش تصویری زنگ ورزش کارکنان اداره کل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

Page Generated in 3/0184 sec