• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير
  • اِلأَربِعا ٥ ذو القعده ١٤٣٩
  • Wednesday, July 18, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۲ شنبه ۱۴ دي ساعت 15:40 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۳/۵/۱۳ ساعت 08:17 | تعداد بازدید: 1095 | کد مطلب: 3973

دبیر هیأت‌امنای تأمین‌اجتماعی:سازمان تأمین‌اجتماعی پایبند به قوانین است

معاون وزیر و دبیر هیأت‌امنای سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: سازمان تأمین‌اجتماعی پایبند به قانون است و قانون گریزی در این سازمان نباید وجود داشته باشد.
دبیر هیأت‌امنای تأمین‌اجتماعی:سازمان تأمین‌اجتماعی پایبند به قوانین است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، احمد میدری در دومین همایش حرفه‌ای مؤسسه حسابرسی تأمین‌اجتماعی با بیان این مطلب، افزود: آنچه در چند ماه اخیر رخ داد تبدیل به سونامی فرهنگی شد و تصویر نامناسبی از انضباط اقتصادی سازمان تأمین‌اجتماعی در جامعه ترسیم کرد و ضربات اساسی به اخلاق و سرمایه‌های اجتماعی ما وارد کرد.
وی اظهار داشت: بخشی از مشکلات سازمان تأمین‌اجتماعی متأثر از تحریم‌های تحمیلی بر علیه کشور بود که نتوانستیم برخی از امور را از طریق قانون دنبال کنیم و ضررهایی نیز در زمینه مالی به تأمین‌اجتماعی وارد شد.
دبیر هیأت امنای سازمان تأمین‌اجتماعی تصریح کرد: با کاهش تحریم‌ها و تغییر فضای مدیریتی می‌توان از طریق قانونی به اهداف، برنامه‌ها و مأموریت‌های سازمان تأمین‌اجتماعی پرداخت.
وی با بیان اینکه ورشکستی مالی صندوق‌ها و سازمان‌ها به دلیل عدم کارایی و اتلاف منابع است، گفت:‌ حسابرسی و حسابداران می‌توانند با شفاف‌سازی روابط مالی و برنامه‌ریزی سازمان‌ها را از اتلاف منابع و ورشکستگی نجات دهند.
دکتر میدری افزود: با انضباط مالی و بهره‌گیری از علوم حسابداری می‌توانیم شاهد تحولات عظیم در سازمان تأمین‌اجتماعی باشیم و از شفاف‌سازی در عملکرد شرکت‌های وابسته این سازمان نیز استقبال می‌کنیم.
دبیر هیأت‌امنای سازمان تأمین‌اجتماعی اظهار داشت: دبیرخانه هیأت امنای سازمان تأمین‌اجتماعی از فعالیت حسابرسان استقبال کرده و معتقدم کارهای زیادی را نیز در این مؤسسه می‌توانیم انجام دهیم تا بتوانیم فعالیت‌های خود را همسو با اهداف و مأموریت‌های سازمان به نتیجه برسانیم.

 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۲ شنبه ۱۴ دي ساعت 15:40 | تعداد بازدید: 1095 | کد مطلب: 3973
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/1234 sec