کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۷ آذر
  • اِلأِثنين ٢٩ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Monday, December 18, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۳۱ فروردين ساعت 15:23 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۲/۱ ساعت 09:43 | تعداد بازدید: 509 | کد مطلب: 39288
قائم مقام وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در همایش سراسری مدیران سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد :

استفاده از ظرفیت های سازمان تامین اجتماعی در رونق اشتغال

قائم مقام وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تامین اجتماعی علیرغم مشکلات، صندوق پایداری است و به لحاظ کیفی بهترین صندوق بیمه ای است، عنوان کرد: توصیه ام این است که در سال 96 در تنظیم بازار کار شاهد مداخلات بیشتری از سوی تامین اجتماعی باشیم.
استفاده از ظرفیت های سازمان تامین اجتماعی در رونق اشتغال

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر  ابوالحسن فیروزآبادی در همایش سراسری مدیران سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه هیچ موضوعی در جوامع بالاتر از امنیت نیست، گفت: سازمان تامین اجتماعی به عنوان تامین کننده امنیت اجتماعی از مهمترین سازمان های کشور است و نقش بزرگی درحوزه سلامت و درمان مردم ایفا می کند.

وی افزود : با توجه به اینکه امسال سال اقتصاد مقاومتی است، این سازمان نقش مهمی هم در اقتصاد کشور دارد و بیش از 65 هزار میلیارد تومان تجهیز منابع انجام می دهد. علاوه بر این در بازارهای اقتصادی و صنعتی کشور نقش مهمی دارد.

قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته برچسب خصولتی به تامین اجتماعی زده می شد و سوءاستفاده هایی صورت می گرفت گفت: اکنون بسیاری از مشکلات سازمان حل شده است. شاهد بودیم که این سازمان در سال های گذشته میان دعوای سه قوه قرار گرفته بود اما در این دولت از طوفان بیرون آمد و به ساحل امن رفت.

فیروزآبادی با بیان اینکه تامین اجتماعی علی رغم مشکلات، صندوق پایداری است و به لحاظ کیفی بهترین صندوق بیمه ای است، عنوان کرد: توصیه ام این است که در سال 96 در تنظیم بازار کار شاهد مداخلات بیشتری از سوی تامین اجتماعی باشیم. ظرفیت هایی در سازمان وجود دارد که می تواند در تحریک اشتغال موثر باشد. وظیفه شرعی و ملی ما ورود به امر ایجاد اشتغال است و تامین اجتماعی به عنوان بازوی مهم وزارت کار می‌تواند عمل کند.

وی افزود: توسعه بازارکار در کشور در ارتقای تامین اجتماعی هم اثر فراوانی دارد و از هرجهت دارای منفعت است.

قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در هر سازمان بزرگی ارتباط با مردم یکی از مهمترین منابع محسوب می شود اظهار کرد : عبارت مردم شامل شرکای اجتماعی و دولت و شرکتهاست و ماموریت سازمان که تامین امنیت اجتماعی است را به نتیجه می رساند.

گزارش تصویری همایش سراسری مدیران سازمان تامین اجتماعی

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۳۱ فروردين ساعت 15:23 | تعداد بازدید: 509 | کد مطلب: 39288
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانبیمه شدگان محترم شما می توانید با مراجعه به سامانه سوابق بیمه شدگان از مجموع سوابق خود به تفکیک سال، ماه و روز مطلع شوید.
Page Generated in 1/0899 sec