کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۷ آذر
  • اِلأِثنين ٢٩ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Monday, December 18, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۳۱ فروردين ساعت 14:57 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۲/۱ ساعت 09:42 | تعداد بازدید: 377 | کد مطلب: 39287
نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی:

با رونق تولید و اشتغال، تأمین اجتماعی نیز رونق می یابد

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان تأمین اجتماعی باید برای رونق کار و اشتغال تلاش کند و اگر تولید و اشتغال رونق داشته باشد، تأمین اجتماعی نیز رونق می یابد.
با رونق تولید و اشتغال، تأمین اجتماعی نیز رونق می یابد

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر مسعود پزشکیان در همایش سراسری مدیران سازمان تأمین اجتماعی که با عنوان تأمین اجتماعی برنامه محور، پشتوانه اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال برگزار شد، اظهار داشت: قدم اول در اتخاذ تصمیم مناسب و حرکت در مسیر صحیح در اختیار داشتن اطلاعات درست است و بدون این اطلاعات نمی توانیم حرکت مناسبی داشته باشیم.

وی اظهار داشت: اینکه برای آینده برنامه داشته باشیم موضوع مهمی است و باید به سوی هدف مشخصی حرکت کنیم و در طول برنامه باید مراقبت کنیم که در مسیر تعیین شده حرکت کنیم.

دکتر پزشکیان با بیان اینکه برای بهتر شدن و بهتر انتخاب کردن باید راهی را در برابر خود ترسیم کنیم و با برنامه اصولی در مسیر صحیح با تمام قوا حرکت کنیم، گفت: باید سازمان تأمین اجتماعی را به کسانی بسپاریم که با آن آشنایی دارند اما در دولت قبل با تغییرات پی در پی مدیریتی در این سازمان مواجه بودیم.

وی با تأکید بر اینکه بایستی انجام تعهدات را روز به روز دنبال کنیم و به دنبال رسیدن به اهداف سازمانی باشیم، گفت: داشتن برنامه برای سازمانی همچون تأمین اجتماعی بسیار مهم است و در برنامه باید مسئول اجرا مشخص باشد و مسئول سازمان باید در بازه های زمانی مشخص پاسخگوی عملکرد خود باشد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جای کار و تغییر فراوانی در کشور داریم، گفت: بدون تردید می توانیم بهتر از وضعیت فعلی فعالیت کنیم و باید از گذشته درس بگیریم.

دکتر پزشکیان گفت: باید تمرین کنیم و باید تغییر کنیم تا به نتایج بهتری برسیم چرا که اگر با روش ها فعلی عمل کنیم به همین نتایج نیز می رسیم.

گزارش تصویری همایش سراسری مدیران سازمان تامین اجتماعی

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۳۱ فروردين ساعت 14:57 | تعداد بازدید: 377 | کد مطلب: 39287
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانبیمه شدگان محترم شما می توانید با مراجعه به سامانه سوابق بیمه شدگان از مجموع سوابق خود به تفکیک سال، ماه و روز مطلع شوید.
Page Generated in 1/1404 sec