کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۷ آذر
  • اِلأِثنين ٢٩ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Monday, December 18, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۳۰ فروردين ساعت 21:10 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱/۳۰ ساعت 23:09 | تعداد بازدید: 4674 | کد مطلب: 39255
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:

مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی در دولت یازدهم بیش از تورم افزایش یافته است

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان در دولت تدبیر و امید بیش از تورم افزایش یافته است، گفت: در سال جاری نیز همین افزایش اجرا می شود.
مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی در دولت یازدهم بیش از تورم افزایش یافته است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر سید تقی نوربخش در دیدار با روسای کانونهای بازنشستگی تامین اجتماعی در استانها که معاونان و مدیران ارشد این سازمان نیز حضور داشتند،با بیان اینکه کارگران وبازنشستگان صاحبان اصلی این سازمان هستند، افزود: به جد به این موضوع اعتقاد داریم.

وی ادامه داد: با ابلاغ سیاستهای مقام معظم رهبری در حوزه تامین اجتماعی، در این مسیر حرکت خواهیم کرد و این سیاستها مهمترین راهبرد این سازمان می شود.

دکتر نوربخش به پرداخت های سازمان تامین اجتماعی در اسفند ماه سال گذشته اشاره کرد و گفت: این سازمان در  آخرین ماه سال گذشته 8400 میلیارد تومان پرداخت کرد که 1824 میلیارد تومان عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران بود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی افزود: همچنین 3400 میلیارد تومان مستمری به بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان پرداخت کردیم.

وی  با اشاره به فعالیت های سازمان تامین اجتماعی در بخش درمان گفت: حذف دفترچه های درمانی از اقدامات دیگر این سازمان است که یک حرکت انقلابی است و مزایای فراوانی را نصیب بیمه شدگان می کند.

دکتر نوربخش با اشاره به ارتقای هتلینگ بیمارستان های ملکی سازمان تامین اجتماعی افزود: 300 دستگاه آمبولانس در 2 سال اخیر توسط این سازمان خریداری شده است.

وی با بیان اینکه توسعه خدمات غیرحضوری نیز در بخش بیمه با هدف ایجاد رضایتمندی بیمه شدگان و کارفرمایان اجرا می شود، اظهار داشت: پرونده الکترونیکی، بازرسی الکترونیکی و پرداخت غیرحضوری حق بیمه ها از جمله اقدامات این بخش است.

دکتر نوربخش با بیان اینکه  سازمان تامین اجتماعی برای رفاه حال بازنشستگان این سازمان تلاش می کند، اظهار داشت: طرح کرامت رضوی و اعزام بازنشستگان به مشهد مقدس کار پر خیر و برکتی است که در 2 سال گذشته انجام شد و در سال جاری نیز ادامه پیدا می کند.

                                                              ************************************************************************************************

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی خبر داد:

تغییر نگاه فرهنگی به حوزه بازنشستگان

 

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی نیز در این جلسه با بیان اینکه در طول سه سال گذشته اتفاق مهمی در حوزه بازنشستگان افتاد، گفت: تغییر نگاه فرهنگی به این حوزه اتفاق افتاد و این رویداد  در سه بخش انجام شد.

دکتر منصور اعتصامی افزود: ارتباط با بازنشستگان، استفاده از امکانات سازمان در جهت رفاه حال بازنشستگان و ثبت و ماندگار ساختن این فرهنگ از بخش های مورد توجه در بخش فرهنگی سازمان تامین اجتماعی است.

وی با اشاره به طرح  کرامت رضوی، نسیم سلامت و المپیادهای ورزشی در حوزه بازنشستگی سازمان تامین اجتماعی گفت: تلاش می کنیم  بازنشستگان از نهادهای فرهنگی کشور مانند کتابخانه ها نیز استفاده کنند.

رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی نیز در ادامه این جلسه با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید شاهد اتفاقات خوبی در سازمان تامین اجتماعی بودیم، گفت: ثبات مدیریت و دور شدن از حاشیه ها از نقاط برجسته این سازمان در سالهای اخیر است.

علی اصغر بیات افزود: یکی از پر افتخارترین اقدامات این سازمان در دولت یازدهم، تعامل با شرکای اجتماعی بوده است.

وی طرح کرامت رضوی را یکی از مردمی ترین طرحهای سازمان تامین اجتماعی عنوان کرد که در سال های گذشته انجام نشده بود، اظهار داشت: این طرح از افتخارات دولت یازدهم است.

بیات گفت: از سال 94 تاکنون افزون بر 50 هزار بازنشسته و مستمری بگیر از تمام استانها به مشهد مقدس توسط این سازمان به صورت رایگان اعزام شده اند.

در پایان این جلسه، تعدادی از روسای کانون های بازنشستگان تامین اجتماعی استانها نظرات و خواسته های خود را بیان کردند.

گزارش تصویری دیدار مدیرعامل با اعضای کانون بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی
 

 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۳۰ فروردين ساعت 21:10 | تعداد بازدید: 4674 | کد مطلب: 39255
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانبیمه شدگان محترم شما می توانید با مراجعه به سامانه سوابق بیمه شدگان از مجموع سوابق خود به تفکیک سال، ماه و روز مطلع شوید.
Page Generated in 1/0923 sec