کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ جمعه ۲۴ آذر
  • اِجُّمعَة ٢٦ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Friday, December 15, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۳۰ فروردين ساعت 09:15 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱/۳۰ ساعت 09:43 | تعداد بازدید: 174 | کد مطلب: 39224
نماینده مردم قزوین، آبیک والبرز در مجلس :

سازمان تامین اجتماعی نقش مهمی در جامعه دارد

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در دیدار مدیران کل ودرمان تامین اجتماعی استان قزوین گفت: سازمان تامین اجتماعی بدلیل گستردگی مخاطبین خود نقش بسزائی را در جامعه دارد.
سازمان تامین اجتماعی نقش مهمی در جامعه دارد

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سیده حمیده زرآبادی افزود: مشکلات ایجادی برای این سازمان مسلما مشکلات قشر عظیمی از مردمی خواهد بود که اکثرا از آسیب پذیرترین اقشار جامعه است.
وی اظهار داشت: توجه مجلس و تصمیم گیران به مسایل مرتبط با سازمان تامین اجتماعی به عظمت تامین اجتماعی بر می گردد که از این رو پرداخت بدهی کلان دولت در برنامه ششم توسعه مد نظر قرار گرفت.
نماینده مردم قزوین ، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از برداشتن گام های اساسی سازمان تامین اجتماعی در  نیل به فضای دولت الکترونیک گفت: نسخه الکترونیکی اقدام ارزشمندی است که پیشگیری از تخلفات احتمالی در بهره مندی از دفترچه های درمانی و کنترل در تجویز داروها را در پی خواهد داشت و در این مسیر امید است شاهد پیشرفت بهتر مجموعه و خدمتگزاری به سطح گسترده ای از جامعه هدف سازمان تامین اجتماعی باشیم.
مدیر کل تامین اجتماعی استان قزوین  نیز در این دیدار  سال 95 را دورانی پر فراز و نشیب برای این سازمان با مخاطبین بیش از نیمی از افراد کشور برشمرد و تصریح کرد: با حمایت های همه جانبه نمایندگان در ارائه خدمات از جمله بازنشستگی، بیمه بیکاری، عیدی پایان سال و غیره  سپری شد.
سیروس نصیری گفت: با تاکید مدیر عامل این سازمان حرکت در مسیر نیل به دولت الکترونیک در بخش پرونده الکترونیکی، بازرسی الکترونیکی، زیر ساخت های لازم برای نسخ الکترونیکی، اتمام طرح اختصاص شماره نامنویسی متمرکز به بیمه شدگان، ساختار نوین شعب در راستای ارائه خدمات گسترده و مطلوب تر اقدامات زیر بنائی اجراء شده است.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۳۰ فروردين ساعت 09:15 | تعداد بازدید: 174 | کد مطلب: 39224
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانبیمه شدگان محترم شما می توانید با مراجعه به سامانه سوابق بیمه شدگان از مجموع سوابق خود به تفکیک سال، ماه و روز مطلع شوید.
Page Generated in 1/1158 sec