کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ جمعه ۲۴ آذر
  • اِجُّمعَة ٢٦ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Friday, December 15, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۹ فروردين ساعت 10:03 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱/۲۹ ساعت 10:16 | تعداد بازدید: 440 | کد مطلب: 39195
دبیر شورای برنامه ریزی راهبردی سازمان تامین اجتماعی:

خلاقیت مبنایی برای سازمان یاد گیرنده است

مشاور هیات مدیره و دبیر شورای برنامه ریزی راهبردی سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه خلاقیت حاصل نوع نگاه متفاوت به یک موضوع و حل کردن مسئله است، گفت: خلاقیت مبنایی برای سازمان یادگیرنده است.
خلاقیت مبنایی برای سازمان یاد گیرنده است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، فرشید یزدانی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: خلاقیت ریشه در اندیشه و تفکرات انتقادی دارد و زمانی که با نگاه انتقادی به موضوعات می نگریم، وارد پارادایم دیگری در مواجهه با مسائل می شویم که به سهولت می توان آن را اصلاح کرد.
وی با بیان اینکه خلاقیت در سازمان تامین اجتماعی نیز به مفهوم مواجهه با چالش های سازمان دیده شده است، گفت: هدف از برگزاری این جشنواره رسیدن به پاسخ های متفاوت برای حل موضوعات مختلفی است که این سازمان سال های متمادی با آن مواجه بوده است.
یزدانی افزود: سازمان تامین اجتماعی یکی از گسترده ترین و پیچیده ترین سازمان های کشور است که حل مسائل آن با رویکردهای معمول از قابلیت لازم برخوردار نیست، و نیاز به رویکرد خلاقانه بر اساس نیازها و در جهت اجرای ماموریتش دارد.
وی با تاکید بر اینکه مشارکت فعال تمامی همکاران سازمان تامین اجتماعی شرط موفق بودن در این جشنواره است، گفت: مشارکت به فضای گفتگوی سازمانی دامن می زند و علاوه بر نفع جمعی، منفعت فردی را  نیز در بردارد.
وی با بیان اینکه انتظار ما در جشنواره خلاقیت، مشارکت حداکثری کارکنان این سازمان است، افزود: درصدد هستیم این باور رایج که مدیران ارشد سازمان، ایده ها و نظرات کارکنان را نادیده می گیرند، از ریشه در هم شکنیم.
دبیر شورای برنامه ریزی راهبردی سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: جلب مشارکت حداکثری سرمایه های انسانی علاوه بر بهره گیری از ذخیره دانش و هوش سازمانی، در طولانی مدت به تقویت سرمایه اجتماعی منجر می شود.                    

 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۹ فروردين ساعت 10:03 | تعداد بازدید: 440 | کد مطلب: 39195
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانبیمه شدگان محترم شما می توانید با مراجعه به سامانه سوابق بیمه شدگان از مجموع سوابق خود به تفکیک سال، ماه و روز مطلع شوید.
Page Generated in 1/1099 sec