کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ جمعه ۲۴ آذر
  • اِجُّمعَة ٢٦ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Friday, December 15, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۷ فروردين ساعت 20:44 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱/۲۷ ساعت 20:44 | تعداد بازدید: 604 | کد مطلب: 39139
پیام تسلیت مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به دنبال جاری شدن سیل در شمال غربی کشور:

آماده ارائه خدمات درمانی و بیمه ای به آسیب دیدگان از سیل هستیم

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در پی جاری شدن سیل در استانهای آذربایجان شرقی و غربی و کردستان و اردبیل که به جان باختن تعدادی از هم‌میهنان منجر شد، با صدور پیامی ضمن تسلیت این حادثه مصیبت‌بار بر آمادگی کامل واحدهای درمانی و بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی برای کمک رسانی به آسیب دیدگان تأکید کرد.
آماده ارائه خدمات درمانی و بیمه ای به آسیب دیدگان از سیل هستیم

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، متن پیام صادر شده توسط دکتر سید تقی نوربخش بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حادثه سیل در استانهای آذربایجان شرقی و غربی، کردستان و اردبیل که به جان باختن تعدادی از هموطنان عزیز بویژه در شهرستانهای عجب شیر و آذرشهر منجر شد و خسارتهای سنگینی نیز به مردم این استانها وارد کرد،  حادثه ای مصیبت بار و دردناک است.

اینجانب با نهایت تأثر و تأسف بروز این حادثه را به داغداران و مصیبت زدگان تسلیت عرض می کنم و خود و خانواده بزرگ سازمان تأمین اجتماعی را در این مصیبت شریک می دانم. برای درگذشتگان این حادثه از درگاه احدیت طلب مغفرت و برای بازماندگان صبر و آرامش مسئلت می نمایم.

همکاران سازمان تأمین اجتماعی علی الخصوص واحدهای درمانی سازمان آماده کمک رسانی به هموطنان در استانهای سیل زده هستند و در ارائه خدمات بیمه ای و درمانی به این عزیزان نهایت تلاش و همکاری صورت می گیرد. شناسایی بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان آسیب دیده از این حادثه و ارائه خدمات بیمه ای به کارگاههای خسارت دیده در این حادثه نیز با جدیت تمام و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

امیدوارم خدمات سازمان تأمین اجتماعی باعث تسکین رنج و اندوه آسیب دیدگان از این حادثه باشد.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۷ فروردين ساعت 20:44 | تعداد بازدید: 604 | کد مطلب: 39139
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانبیمه شدگان محترم شما می توانید با مراجعه به سامانه سوابق بیمه شدگان از مجموع سوابق خود به تفکیک سال، ماه و روز مطلع شوید.
Page Generated in 1/1175 sec