کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۳ آذر
  • اِلخَميس ٢٥ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Thursday, December 14, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۷ فروردين ساعت 15:20 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱/۳۰ ساعت 13:34 | تعداد بازدید: 592 | کد مطلب: 39136
معاون امور استان های سازمان تامین اجتماعی:

باخلاقیت ،آینده‌ای مطلوب برای سازمان تامین اجتماعی رقم بزنیم

معاون امور استان های سازمان تامین اجتماعی گفت: سال گذشته دستور العمل خلاقیت سازمانی توسط دکتر نوربخش مدیرعامل این سازمان ابلاغ شد تا از ایده‌های نو کارکنان برای چالش‌های سازمان و برنامه‌های پیش‌رو استفاده شود.
باخلاقیت ،آینده‌ای مطلوب برای سازمان تامین اجتماعی رقم بزنیم

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، قائم موهبتی در این خصوص افزود: استفاده از اندیشه، خلاقیت و دانش ضمنی کارکنان در حل مسائل سازمان، طی سال‌های گذشته در برنامه راهبردی سازمان مطرح و مقرر شد تا از این رویکرد خلاقانه به نحو احسن در پیشبرد برنامه‌های سازمان بهره‌برداری شود.
وی ادامه داد: بالطبع از طریق طرح خلاقیت نیروهای خوش‌فکر سازمانی شناسایی می شود و در پروژه‌های مختلف از آنها یاری خواهیم جست.
موهبتی گفت: قبل از برگزاری جشنواره خلاقیت، چالش‌های سازمان با همکاری حوزه‌های مختلف استخراج شد که در نهایت در چهار قالب چالش‌های کلان سازمان، بیمه‌ای و درمانی و چالش‌های مطرح شده از سوی اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی ISSA، گردآوری شد.
معاون امور استان های سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: امیدواریم برگزاری این جشنواره در احیای نظام پیشنهادات تاثیرگذار باشد و بتوانیم بانک ایده در سازمان ایجاد کنیم و این طرح به فرایندی مستمر تبدیل شود.
وی با بیان اینکه خلاقیت عبارت است از توانایی خلق آمیزه‌ای نو برای حل تناقضات و مشکلات، افزود: تلاش ما بر این است تا براساس برنامه راهبردی، بتوانیم دانش سازمانی را جذب و آن را مستند کنیم؛ زیرا کارکنان حوزه‌های مختلف از تجارب و دانش ضمنی مختلفی برخوردارند که تا کنون کمتر از آنها استفاده شده است.
موهبتی  گفت: مهم این است که با توجه به خلاقیت، آینده مطلوب را برای این سازمان رقم بزنیم که برای دستیابی به این هدف باید فضای خلاقیت برای کارکنان نیز ایجاد شود .
وی افزود: تعلق سازمانی در کارکنان سازمان تامین اجتماعی بسیار مشهود است و لذا این ظرفیت بالقوه برای طرح ایده و تفکر نو در میان کارکنان وجود دارد.
موهبتی با بیان این‌که تدوین برنامه راهبردی پیش‌زمینه‌ای برای بحث خلاقیت است، گفت: هنگامی‌که فرد نگاهی خلاقانه و انتقادی داشته باشد، از حضور در محیط کار خود لذت می‌برد و ازخودبیگانگی سازمانی از بین خواهد رفت یا تعدیل می‌شود.
معاون امور استان‌های سازمان تامین اجتماعی افزود: از همه کارکنان این سازمان دعوت می‌شود با حضور فعالانه و پرشور خود در حل مسائل سازمان یاری‌رسان باشند و قطعاً نتیجه این مشارکت، نفعی جمعی برای مخاطبان این سازمان در پی خواهد داشت و مدیریت سازمان نیز متقابلاً این تعهد را در خود احساس می‌کند که در به‌کارگیری ایده‌های نو و کاربردی بیشترین تلاش خود را به کار گیرد.
شایان ذکر است، جشنواره خلاقیت سازمان تامین اجتماعی از 15 فروردین ماه آغاز شد و تا 15 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت و در هفته تامین‌اجتماعی از برگزیدگان آن تقدیر به عمل خواهد آمد. همچنین پاسخ‎های دریافت شده پس از جمع‎آوری در کمیته داوری (متشکل از کارشناسان حوزه‎های مختلف)، مورد بررسی قرار می‌گیرد و از صاحبان ایده‌های برتر متناسب با رتبه اخذ شده از طرف هیات داوران تقدیر به عمل خواهد آمد و جوایز ارزنده‎ای اهداء خواهد شد.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۷ فروردين ساعت 15:20 | تعداد بازدید: 592 | کد مطلب: 39136
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانبیمه شدگان محترم شما می توانید با مراجعه به سامانه سوابق بیمه شدگان از مجموع سوابق خود به تفکیک سال، ماه و روز مطلع شوید.
Page Generated in 0/6036 sec