کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ جمعه ۲۴ آذر
  • اِجُّمعَة ٢٦ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Friday, December 15, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۲۶ فروردين ساعت 11:12 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱/۲۶ ساعت 13:56 | تعداد بازدید: 1244 | کد مطلب: 39091
قابل توجه کارفرمایان خوش حساب؛

مهلت بهره مندی از بخشودگی جرائم بیمه ای 11 روز دیگر پایان می یابد/ کارفرمایان با پرداخت یکجا و یا تقسیط 12 ماهه بدهی، ازبخشودگی صد درصدی برخوردار می شوند

طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب از سوی سازمان تامین اجتماعی با هدف حمایت از بخش تولید و اشتغال کشور برای کارگاههای فعال تولیدی، صنعتی، معدنی و خدماتی تحت پوشش این سازمان اجرا شده است.
مهلت بهره مندی از بخشودگی جرائم بیمه ای 11 روز دیگر پایان می یابد/ کارفرمایان با پرداخت یکجا و یا تقسیط 12 ماهه بدهی، ازبخشودگی صد درصدی برخوردار می شوند

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، کارفرمایان خوش حسابی که بر اثر حوادث غیرارادی مانند آنچه که در حادثه ساختمان پلاسکو رخ داد، سیل، زلزله، تحریم و نوسانات ارزی موفق به پرداخت حق بیمه کارکنان در موعد مقرر نشدند، می توانند برای ارائه درخواست به شعب این سازمان تا ششم اردیبهشت ماه مراجعه کنند.
با توجه به اینکه پذیرش دلایل ابرازی(خشکسالی، سیل، زلزله، تحریم) نیاز به تایید مراجع ذی صلاح برای برخورداری از طرح بخشودگی جرام بیمه ای کارفرمایان دارد، کارفرمایان پس از ارائه درخواست استفاده از این طرح و تایید سازمان تامین اجتماعی، باید تایید دلایل ابرازی را از مراجع ذی صلاح مانند سازمان صنعت، معدن و تجارت، استانداری، فرمانداری یا بخشداری اخذ  و به سازمان تامین اجتماعی ارائه کنند.
خوش حسابی یکی دیگر از شرایط بهره مندی از طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان است  و به این مفهوم است که کارفرمایان قبل از ارائه درخواست استفاده از این طرح، ظرف 18 ماه باید 4ماه لیست حق بیمه را به موقع ارسال و پرداخت کرده باشد.
کارفرمایانی که یکجا بدهی خود را پرداخت یا در طول 12ماه تقسیط کنند از 100درصد بخشودگی جرائم برخوردار می شوند.
در صورتی که کارفرمایان در 18قسط بدهی خود را پرداخت کنند از 85درصد بخشودگی ، با انتخاب 24قسط از 75درصد بخشودگی بهره مند می شوند.
کارفرمایانی که در 30 یا 36ماه بدهی خود را تقسیط کنند از بخشودگی 60 و 50درصدی برخوردار می شوند.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ شنبه ۲۶ فروردين ساعت 11:12 | تعداد بازدید: 1244 | کد مطلب: 39091
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانبیمه شدگان محترم شما می توانید با مراجعه به سامانه سوابق بیمه شدگان از مجموع سوابق خود به تفکیک سال، ماه و روز مطلع شوید.
Page Generated in 1/0793 sec