کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ جمعه ۲۴ آذر
  • اِجُّمعَة ٢٦ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Friday, December 15, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۶ جمعه ۲۵ فروردين ساعت 10:24 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱/۲۴ ساعت 10:29 | تعداد بازدید: 413 | کد مطلب: 39039
رییس مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور:

توفیقات سازمان تامین اجتماعی حاصل سلامت کاری مدیران و کارکنان آن است

رییس مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور با تقدیر از تلاش های صورت گرفته در سازمان تأمین اجتماعی تصریح کرد: توفیقات کنونی سازمان تامین اجتماعی، حاصل برنامه ریزی و سلامت کاری مدیران و کارکنان آن است.
توفیقات سازمان تامین اجتماعی حاصل سلامت کاری مدیران و کارکنان آن است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن ربّانی در دیدار با مدیرکل و معاون اداره کل تامین اجتماعی استان قم با تقدیر از خدمات رسانی این سازمان، خواستار تعامل بیشتر تامین اجتماعی و مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور شد.

وی با تاکید بر این که اکثر مخاطبان سازمان تامین اجتماعی را اقشار محروم و دهک های پایین درآمدی جامعه تشکیل می دهند، افزود: خدمت به محرومان و مستضعفان جامعه از ارزش بالایی برخوردار است و یقینا دعای خیر آنان همواره یار و مددکار مدیران و کارکنان سازمان تامین اجتماعی خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین ربانی برنامه ریزی و مدیریت صحیح کار را ٢ عامل مهم در افزایش کیفیت خدمت رسانی به مردم عنوان کرد و اظهار داشت: در گذشته اگر مدیران وقت تأمین اجتماعی، برنامه ریزی داشتند، قطعا هم اینک این سازمان بزرگ بیمه گر با مشکلات کمتری مواجه می شد.

مدیرکل تامین اجتماعی قم نیز با بیان اینکه بیش از ٤٠ هزار طلبه و روحانی در قم تحت پوشش سازمان هستند، اظهار داشت: خدمت رسانی مطلوب به بیمه شدگان بویژه طلاب علوم دینی که از اقشار فرهیخته جامعه می باشند، نیازمند عزم همگانی است.

سید مجتبی موسوی افزود: تعامل بیشتر تامین اجتماعی و مرکز خدمات حوزه های علمیه از برنامه های راهبردی سازمان است.

وی با بیان اینکه سعی شده تا تاخیری در پرداخت تعهدات نداشته باشیم، تاکید کرد: اداره کل تامین اجتماعی استان در اسفند ماه ٩٥ بیش از ٦٠ میلیارد تومان بابت عیدی و حقوق به مستمری بگیران و بازنشستگان قمی پرداخت کرد.

موسوی اظهار داشت: با اتخاذ تدابیر لازم و در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری، کمک به تولید و اشتغال پایدار استان قم سیاست و اولویت کاری اداره کل تامین اجتماعی این استان در سال ٩٦ خواهد بود.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ جمعه ۲۵ فروردين ساعت 10:24 | تعداد بازدید: 413 | کد مطلب: 39039
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانبیمه شدگان محترم شما می توانید با مراجعه به سامانه سوابق بیمه شدگان از مجموع سوابق خود به تفکیک سال، ماه و روز مطلع شوید.
Page Generated in 1/1114 sec