زمان انتشار: ۱۳۹۴ شنبه ۱۳ تير ساعت 09:21 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۴/۶/۷ ساعت 16:10    تعداد بازدید: 20918    کد مطلب: 3887

فراخوان دومین دوسالانه عکس تأمین اجتماعی منتشر شد
فراخوان رسمی دومین دوسالانه عکس «تأمین اجتماعی در یک نگاه» منتشر شد.


فراخوان دومین دوسالانه جشنواره عکس تأمین اجتماعی در یک نگاه

اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،به مناسبت هفته تامین اجتماعی سال 1394 اقدام به برگزاری دومین دوسالانه جشنواره عکس ،با توجه به دامنه گسترده خدمات تامین اجتماعی "قبل از تولد تا پس از مرگ" کرده است.

موضوع و محور های جشنواره :

-ایمنی در کار- کارآفرینان و تولید- کارگران ساده و ماهر در محیط کار- حوادث ناشی از کار- بازنشستگان-ورزش و سلامتی- ساعات ملاقات در بیمارستان - نگاه آزاد و خلاقانه به مقوله تأمین اجتماعی

بر اساس مقررات شرکت در جشنواره،  هر عکاس می‌تواند 7 قطعه تک عکس یا  یک مجموعه عکس 5 تا 7 قسمتی ارسال نماید. ضمنا تمامی آثار باید با فرمت jpg  و حجمی بین 1 تا 2 مگابایت به همراه فایل word حاوی اطلاعات شخصی از جمله نام و نام خانوادگی، شماره تلفن ثابت و همراه، آدرس پستی، پست الکترونیک و ذکر موقعیت مکانی عکس، در یک مرحله به نشانی پست  الکترونیک pic94@farhangfestival.com  ارسال شود.
همچنین بر اساس این فراخوان، پردازش عکس های ارسالی باید در حد تصحیح رنگ و کادر تا اندازه ای که خدشه ای به اصل عکس وارد نکند، باشد.
لازم به ذکر است تمامی حقوق مادی عکس های منتخب برای استفاده در امور نمایشگاهی، تبلیغاتی و انتشاراتی برای برگزارکننده با رعایت حقوق معنوی صاحب اثر (درج نام عکاس) محفوظ است و  برگزار کننده بابت هر عکسی که در امور انتشاراتی خود استفاده کند (به غیر از عکس های برگزیده)، مبلغ 500،000 ریال به صاحب اثر پرداخت خواهد کرد. سازمان تأمین اجتماعی نیز بابت هر عکس پذیرفته شده پس از داوری (به جز نفرات برگزیده) به صاحب اثر مبلغ 2،000،000 ریال بعنوان حق کپی رایت پرداخت می نماید.
گفتنی است مهلت ارسال اثر به این جشنواره تا اول آبان ماه اعلام شده است و جوایز نفرات برتر نیز به شرح زیر اهدا می شود:


عکس اول: لوح تقدیر، تندیس جشنواره و 3 سکه تمام بهار آزادی
عکس دوم: لوح تقدیر و 2 سکه تمام بهار آزادی
عکس سوم: لوح تقدیر و 1 سکه تمام بهار آزادی

هیات داوری این دوره از دوسالانه متشکل از علی قلم سیاه، شهاب الدین عادل و محمد خدادادی مترجم زاده است.
همچنین تمامی عکس های پذیرفته شده در این دوسالانه در قالب کتابی مستقل منتشر خواهد شد.

تلفن دبیرخانه : 021-88665525


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha