کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ سه شنبه ۲ آبان
  • اِثَّلاثا ٣ صفر ١٤٣٩
  • Tuesday, October 24, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۵ سه شنبه ۲۴ اسفند ساعت 14:16 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ ساعت 15:22 | تعداد بازدید: 421 | کد مطلب: 38368
سال 1395 سال فاطمی بود

دکتر شیرین دخت فرهادی، مشاور مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی در امور زنان و خانواده

دکتر شیرین دخت فرهادی، مشاور مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی در امور زنان و خانواده

إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر(قرآن کریم)

"اگر روزی باید روز زن باشد، چه روزی والاتر و افتخارآمیزتر از روز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌اله علیهاست؛ زنی که افتخار خاندان وحی است و چون خورشیدی بر تارک اسلام می‌درخشد."                                                                                    (امام خمینی (ره) 15/2/1359)

سال 1395 یک سال فاطمی بود؛ «دو بهار در یک سال». سالی که آغازش در فروردین با ولادت حضرت زهرا(س) و پایانش هم با ولادت صدیقه طاهره(س) تقارن دارد.

حضرت ختمی مرتبت(ص) به واسطه قدوم دخترش، ام ابیها، فاطمه زهرا(س) از جانب حضرت دوست مژده انا اعطیناک الکوثر را می‌گیرد و زهرا(س) عالم خاکی را به وجود آسمانی خویش مفتخر می‌سازد تا تمام ظرفیت وجودی یک زن را به منصه ظهور برساند. حضرت فاطمه زهرا(س) نمونه اعلای یک زن در تمام ابعاد هستند. بزرگ بانویی که مهرآمیزترین حکمت الهی،کوثر خاتم شد تا پایان یک رسالت را به آخر رساند و به فضل خدا عطای وجودش در وسعت بیکران عطش ما جاری شود تا بتوانیم از همه سراب‌ها رها شویم و از چشمه حقیقتش سیراب گردیم.

در فرهنگ پر بار اسلامی ایرانی خجسته زادروز بانوی گرانقدر اسلام، دختر حضرت محمد(ص) روز مادر نام گرفته تا زنان و مادران این مرز وبوم از او درس ایمان، فداکاری و مهربانی بیاموزند. مادر هدیه‌ای آسمانی است که خداوند بهشت را زیر پای آنان قرار داده است تا قدر و منزلت این فرشته را بر همه عالمیان ثابت نماید.

میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و آغاز سال 96 را به کلیه کارمندان شاغل در سازمان تأمین اجتماعی بویژه بانوان همکار، خانواده محترم شهدا و جانبازان معزز تبریک عرض نموده و از خداوند متعال، توفیق توأم با سلامتی و عزت روز افزون در تمسک به حبل المتین ولایت و شناخت هر چه بهتر جایگاه زن با الهام از منش صدیقه طاهره وتأسی به رفتار آن قدسیه مطهره و نیز حضور تأثیر‌گذار در عرصه های مهم اقتصادی، فرهنگی  و اجتماعی جامعه را مسئلت دارم.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۵ سه شنبه ۲۴ اسفند ساعت 14:16 | تعداد بازدید: 421 | کد مطلب: 38368
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/1248 sec