کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۰ آذر
  • اِلأِثنين ٢٢ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Monday, December 11, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۵ سه شنبه ۲۴ اسفند ساعت 08:06 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ ساعت 08:14 | تعداد بازدید: 1295 | کد مطلب: 38323
دکتر ربیعی در مراسم ورود 113دستگاه واگن به ناوگان ریلی کشور:

سرمایه گذاری 2هزار میلیاردی سازمان تامین اجتماعی در شرکت حمل و نقل ریلی رجاء

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سرمایه‌گذاری 2 هزار میلیاردی سازمان تامین اجتماعی در شرکت حمل‌ونقل ریلی رجاء در بازده زمانی میان‌مدت خبرداد.
سرمایه گذاری 2هزار میلیاردی سازمان تامین اجتماعی در شرکت حمل و نقل ریلی رجاء

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر علی ربیعی در مراسم ورود 113 دستگاه واگن نو و بازسازی شده به ناوگان ریلی کشور توسط چهار شرکت مسافری اظهار داشت: قصد من از آمدن به ایستگاه راه‌آهن تهران دو دلیل داشت اول آنکه رجا متعلق به بازنشستگان و کارگران است و آمدم که از همین‌جا به کارگران راه‌آهن خداقوت و خسته‌نباشید بگویم.
وی ادامه داد: رجا به عنوان بخش خصوصی در صنعت ریلی فعال است و امیدواریم با برنامه‌ای جامع و میان‌مدت بتوانیم 2 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری برای توسعه رجا اختصاص دهیم که می‌تواند این امر محقق شود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود:‌ ارتباطات عامل توسعه است که این شامل ارتباطات انسانی تا ارتباطات حمل‌ونقلی، جاده‌سازی، ساخت خط آهن و... است که اگر این ارتباطات شکل نگیرد کشور توسعه نمی‌یابد.
وی با اشاره به برنامه‌های سازمان تامین اجتماعی برای گسترش ناوگان رجاء گفت: در برنامه میان‌مدت قصد سرمایه‌گذاری 2 میلیارد تومانی برای توسعه ناوگان رجاء داریم.
وزیر  تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه سال‌های گذشته تمام صنایع کشور عقب‌گرد داشتند  و از سیاست‌ها و اهداف خود دور شدند، گفت: به‌طور قطع بازگشت به چرخه اقتصادی شرکت‌ها بسیار سخت خواهد بود.
دکتر ربیعی با اشاره  به تاثیرگذاری زیرساخت‌ها در اقتصاد کشور اظهار داشت: به‌طور قطع ارتباطات عامل توسعه کشور است و تا زمانی که ارتباطات قوی شکل نگیرد کشور به توسعه نمی‌رسد.
وی افزود: ارزان شدن قیمت تمام شده کالا، توسعه اقتصادی و توسعه اجتماعی و افزایش امنیت در کشور نیازمند ایجاد ارتباطات و زیر ساخت‌های قوی است.
دکتر ربیعی با بیان اینکه افتخار می‌کنم پدرم کارگر راه‌آهن بود، گفت: به یاد دارم زمانی را که از روی ریل عبور می‌کردم تا برای پدرم غذا ببرم.
وی افزود: به یاد دارم زمانی که چند میخ از اموال راه‌آهن در جیب پدرم مانده بود و همواره نگران پس دادن این اموال راه‌آهن بود. به یاد دارم زمانی را که خانه ما پشت خط راه‌آهن بود و صدای سوت قطار حکم بیدار باش ما را داشت.
دکتر ربیعی افزود: به یاد دارم زمانی را که سوار قطار گرمسار بودم و چون نتوانستم از این قطار پیدا شوم تا گرمسار مسیر را طی کردم و در گرمسار پیدا شدم .
وزیرتعاون، کار و رفاه‌اجتماعی گفت: امروز آمده‌ام به تمام کارگران راه‌آهن سلام و خسته نباشید بگویم و بگوییم که افتخار می‌کنم فرزند یک کارگر راه‌آهن هستم.

 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۵ سه شنبه ۲۴ اسفند ساعت 08:06 | تعداد بازدید: 1295 | کد مطلب: 38323
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانبیمه شدگان محترم شما می توانید با مراجعه به سامانه سوابق بیمه شدگان از مجموع سوابق خود به تفکیک سال، ماه و روز مطلع شوید.
Page Generated in 1/0610 sec