کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۰ آذر
  • اِلأِثنين ٢٢ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Monday, December 11, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۵ دوشنبه ۲۳ اسفند ساعت 15:27 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ساعت 15:27 | تعداد بازدید: 404 | کد مطلب: 38313

افتتاح کارگزاری اقماری تامین اجتماعی شهرستان سلطانیه

کارگزاری اقماری تامین اجتماعی شهرستان سلطانیه استان زنجان افتتاح شد.
افتتاح کارگزاری اقماری تامین اجتماعی شهرستان سلطانیه

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، کارگزاری تامین اجتماعی شهرستان سلطانیه با حضور فرماندار و مدیر کل تامین اجتماعی استان زنجان و سایر مسئولین افتتاح شد .
مدیر کل تامین اجتماعی استان زنجان در این مراسم گفت: از مزایای کارگزاری سلطانیه این است  که بیمه پردازان شهرستان سلطانیه که قبلا برای بهره مندی از خدمات تامین اجتماعی به زنجان و ابهر مراجعه می کردند دیگر نیازی به مراجعه به این شهرستان ها ندارند زیرا که تمامی  خدمات در این کارگزاری قابل ارائه است.
مسعود علیاری افزود: مزیت دیگر این کارگزاری این است که باعث می شود ضریب پوشش بیمه ای در این شهرستان افزایش یابد، .
وی ادامه داد: ایجاد کارگزاری باعث می شود برای مردم شهرستان در زمینه بیمه زنان خانه دار اقدامات خوبی انجام پذیرد واین افراد می توانند با مراجعه به کارگزاری وانعقاد قرارداد بیمه زنان خانه دارازمزایای آن منتفع شوند.
مدیر کل تامین اجتماعی زنجان گفت : این کارگزاری همه روزه تمام وقت در اختیار بیمه شدگان شهرستان سلطانیه برای ارائه خدمات است  و امیدواریم شاهد افزایش تعداد بیمه شدگان تحت پوشش در این شهرستان باشیم.
خالقی، فرماندار سلطانیه  در این مراسم  یکی از دغدغه های مردم را استقرار تامین اجتماعی در این شهرستان عنوان کرد و گفت: مطمئناً با استقرار این کارگزاری تعداد بیمه شدگان شهرستان سلطانیه افزایش پیدا خواهد کرد.
وی ادامه داد: تامین اجتماعی رابطه مستقیم با امر تولید ، رونق اقتصادی و اشتغال دارد و امید است در آینده با افزایش تعداد بیمه شدگان شاهد افتتاح شعبه تامین اجتماعی در شهرستان سلطانیه باشیم .

 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۵ دوشنبه ۲۳ اسفند ساعت 15:27 | تعداد بازدید: 404 | کد مطلب: 38313
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانبیمه شدگان محترم شما می توانید با مراجعه به سامانه سوابق بیمه شدگان از مجموع سوابق خود به تفکیک سال، ماه و روز مطلع شوید.
Page Generated in 1/0914 sec