کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۰ آذر
  • اِلأِثنين ٢٢ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Monday, December 11, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۵ يکشنبه ۲۲ اسفند ساعت 10:00 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ساعت 14:51 | تعداد بازدید: 907 | کد مطلب: 37975
معاون امور استان‌های سازمان تامین اجتماعی:

در تعطیلات نوروز شعب کشیک دایر می‌شود

ارائه خدمات بیمه‌ای سازمان تأمین‌‌اجتماعی در ایام تعطیلات نوروز 96 از طریق شعبه‌های منتخب و کشیک این سازمان در سراسر کشور تداوم دارد.
در تعطیلات نوروز شعب کشیک دایر می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، معاون امور استان‌های سازمان تأمین‌‌اجتماعی، با بیان این خبر افزود: سازمان تأمین‌‌اجتماعی مانند سال‌های گذشته تدابیر مقتضی برای ارائه خدمات صدور، تمدید و تأمین‌ اعتبار دفترچه‌های درمانی را در تعطیلات نوروز اتخاذ کرده تا ارائه این خدمات در این روزها متوقف نشود. این خدمات از طریق واحدهای منتخب استان‌ها به ویژه در شعبه‌هایی که در مسیر تردد مسافران قرار دارند، ارائه می‌شود.
قائم موهبتی از مدیران کل استان‌ها خواست تا ضمن برنامه‌ریزی مناسب و سازماندهی نیروی انسانی، نظارت و سرکشی لازم را نیز توسط خود یا معاونان‌ خویش از شعبه‌های منتخب داشته باشند و حتی‌المقدور سعی کنند بدون هماهنگی با سازمان از محدوده عملکردی استان خود خارج نشوند.
وی همچنین با توجه به اهمیت ارائه این خدمات در ایام نوروز، توجه به مواردی مانند داشتن تعامل مناسب اداره‌های کل با ستاد، میزان ذخیره دفترچه‌های درمانی و لوازم مورد نیاز و برقراری ارتباط سیستمی با مرکز داده سازمان را از سوی این اداره‌ها  ضروری دانست و گفت: لازم است پیش از پایان سال این موارد بررسی شده و نسبت به رفع کاستی‌ها اقدام شود.
معاون امور استان‌های سازمان اظهار داشت: از طرفی برای حفاظت و حراست از شعب کشیک، به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا در تعطیلات نوروز، واحدهای اجرایی در آرامش و امنیت کامل خدمت‌رسانی کنند.
موهبتی همچنین اطلاع‌رسانی درخصوص ارائه خدمات بیمه‌ای سازمان به مردم و مسافران را در ایام نوروز ضروری دانست و افزود: برای سهولت در دسترسی مخاطبان در مراجعه به واحدهای کشیک، لازم است اطلاع‌رسانی مناسبی شود. وی تعطیلات نوروز را شامل روزهای 29 اسفند تا 4 فروردین و از یازدهم تا سیزدهم این ماه برشمرد. 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۵ يکشنبه ۲۲ اسفند ساعت 10:00 | تعداد بازدید: 907 | کد مطلب: 37975
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانبیمه شدگان محترم شما می توانید با مراجعه به سامانه سوابق بیمه شدگان از مجموع سوابق خود به تفکیک سال، ماه و روز مطلع شوید.
Page Generated in 1/1266 sec