home home
  • ۱۳۹۷ يکشنبه ۳۱ تير
  • اِلأَحَّد ٩ ذو القعده ١٤٣٩
  • Sunday, July 22, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۵ دوشنبه ۹ اسفند ساعت 14:31 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ ساعت 10:25 | تعداد بازدید: 37 | کد مطلب: 37944

فعالیت حوزه مهندسی در تامین اجتماعی درخشان و اثرگذار است

مهندس سرخو، عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی که در مراسم گرامیداشت روز مهندس سخن می‌گفت، افزود: در سازمان تامین اجتماعی حوزه‌های مهندسی فعالیت قابل توجهی دارند و به ویژه در حوزه عمرانی و همچنین حوزه فناوری اطلاعات توان فنی و مهندسی بالایی در همکاران سازمان وجود دارد.
فعالیت حوزه مهندسی در تامین اجتماعی درخشان و اثرگذار است

وی با اشاره به اینکه در حوزه فنی و عمرانی سازمان تامین اجتماعی طی سال‌های اخیر تلاش گسترده‌ای با اهداف معین صورت گرفته است، اظهار داشت: در حوزه فناوری اطلاعات شاهد نهضت IT در این سازمان هستیم که تحول اساسی در این بخش از خدمات سازمان به وجود آمده است.
سرخو ادامه داد: در حوزه عمرانی و ساخت و ساز نیز شاهد هستیم که طی این مدت ساز و کار منسجمی برای انجام فعالیت‌های عمرانی ایجاد شده و هماهنگی مناسب میان تمامی بخش‌های مرتبط به وجود آمده است.
وی با بیان اینکه در نتیجه تدوین آیین‌نامه فنی و عمرانی سازمان تامین اجتماعی جایگاه حوزه‌های مختلف تاثیرگذار و ذینفع در فعالیت‌های عمرانی مشخص شده است، اظهار داشت: اجرای کامل این آیین‌نامه می‌تواند راهگشای سازمان باشد.
سرخو افزود: کار مهندسی بر بهره‌وری استوار است و ساخت و سازهای سازمان تامین اجتماعی باید از نظر قیمت تمام شده و زمان اجرا و همچنین کیفیت باید قابل مقایسه و رقابت با بخش خصوصی باشد.
موهبتی، معاون امور استان‌های سازمان تأمین اجتماعی نیز در این مراسم گفت: حمایت مدیریت عالی سازمان از حوزه فنی و مهندسی باعث شده است که فعالیت این حوزه با هزینه معقول و  کیفیت و سرعت مناسب انجام شود.
وی اظهار داشت: نتایج اقدامات اصولی که در حوزه ساخت و ساز سازمان انجام شده است، در آینده مشخص خواهد شد و بیمه‌شدگان و اقشار تحت پوشش سازمان از برکات آن بهره خواهند برد.
موهبتی افزود: اقدامات و تلاش‌هایی که در اجرای پروژه‌های سازمان انجام می‌شود در ارتقاء خدمات سازمان و افزایش رضایتمندی جامعه تاثیر دارد و در نتیجه این اقدامات فضای مناسب خدمت‌رسانی به مردم فراهم می‌شود.
مهندس فرج‌زاده‌ها، مدیر کل دفتر فنی و مهندسی سازمان تامین اجتماعی گفت: استفاده از فناوری‌های نوین و توسعه پایدار که در بیانیه ماموریت سازمان تامین اجتماعی مورد اشاره قرار گرفته، از مهمترین اولویت‌ها و محور فعالیت‌های حوزه فنی و مهندسی است.
وی با بیان اینکه حوزه فنی و مهندسی در تحقق این برنامه نقش اساسی دارد، گفت: در حوزه فنی و مهندسی سازمان تامین اجتماعی آنچه مغفول مانده، موضوع آموزش است و این موضوع در بدنه جامعه مهندسی کشور نیز مغفول است.
فرج‌زاده‌ها افزود: برای به روز کردن دانش فنی حوزه فنی و مهندسی سازمان باید برنامه اصولی داشته باشیم و از آخرین فناوری‌های روز در این حوزه استفاده کنیم.
وی ادامه داد: رعایت اخلاق حرفه‌ای از دیگر اصولی است که در تمامی پروژه‌های سازمان باید مورد توجه باشد و دقت کافی به منافع و خواسته‌های مردم که مهمترین بهره‌برداران پروژه‌های عمرانی سازمان هستند، صورت گیرد.


روابط عمومی اداره کل غرب تهران بزرگ
 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۵ دوشنبه ۹ اسفند ساعت 14:31 | تعداد بازدید: 37 | کد مطلب: 37944
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانچند رسانه ای
عکس
فیلم
طرح و پوستر
کاریکاتور
صوت
 
  • گزارش تصویری تقدیر از نفرات برتر مسابقات ورزشی و عوامل اجرائی طرح صدور دفاتر درمانی غیرحضوری
  • گزارش تصویری برگزاری مسابقات ورزشی (شطرنج و فوتبال‌دستی) در سالن ورزشی اداره کل غرب به مناسبت هفته تامبن اجتماعی
  • گزاش تصویری رونمایی از صدور دفترچه درمانی با حضور مهندس مقیمی، استاندار تهران
  • گزارش تصویری تبریک مدیر کل غرب تهران بزرگ به کلیه همکاران اداره کل به مناسبت 25 تیر، روز تامین اجتماعی
  • گزارش تصویری ملاقات عمومی در شعبه 1 تهران به مناسبت هفته تامین اجتماعی
  • گزارش تصویری دیدار مدیر کل غرب با خانواده شهید دلفانی به مناسبت هفته تامین اجتماعی

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

آرشیو

Page Generated in 3/4722 sec