• ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير
  • اِلأِثنين ٣ ذو القعده ١٤٣٩
  • Monday, July 16, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۵ يکشنبه ۳ بهمن ساعت 11:26 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۵/۱۱/۳ ساعت 11:25 | تعداد بازدید: 404 | کد مطلب: 36308
رئیس کانون کارفرمایی استان گیلان:

طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان در راستای حمایت از تولید داخلی است

رئیس کانون کارفرمایی استان گیلان ضمن اظهار خوشنودی از تمدید طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان از سوی سازمان تامین اجتماعی، گفت: این طرح در راستای حمایت از تولید داخلی و تحقق اقتصاد مقاومتی است.
طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان در راستای حمایت از تولید داخلی است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمدرسول سماکچی اظهار داشت: در موقعیت خاصی از وضعیت کسب وکار هستیم که تولید کنندگان داخلی با مشکلات فراوان محصول خود را تولید می کنند اما بعلت وضعیت نابسامان بازار مصرف، مشکل فروش دارند از اینرو ناچارند بطور نسیه ومدت دار محصولات را در بازار عرضه نمایند واز لحاظ نقدینگی در تنگنای شدید قرار دارند.
وی افزود: دولت و سازمانهای مرتبط با تولید واشتغال موظفند به هر طریقی که می توانند به تولید کنندگان وکارفرمایان کمک نمایند تا بتوانند این برهه حساس رکودی را سپری نمایند.
وی ادامه داد: از سازمان تامین اجتماعی تشکر و قدردانی می نماییم که با اجرای این گونه طرحها، به تولید داخلی واشتغال مساعدت می نمایند.
سماکچی درادامه از سازمان تامین اجتماعی خواست اینگونه طرحها را مدت دار نکنند و دائمی باشد تا کارفرمایان خوش حسابی که در برهه ای به مشکل برخورد می کنند، بتوانند از بخشودگی جرایم استفاده نمایند.
وی تصریح کرد: اجرای چنین طرحی، به نفع سازمان تامین اجتماعی نیز خواهد بود و می تواند به وضعیت طلبهای خود سامان بدهد.
رئیس کانون کارفرمائی گیلان افزود: لازم است دولت نیز همت کند بدهی نجومی خود به تامین اجتماعی را پرداخت نماید.
وی با اشاره به اینکه کارفرمایان خوش حساب در برهه ای از زمان با توجه به مشکلات حادث شده از نقدینگی لازم برخوردار نیستند که اقساط خود را پرداخت نمایند، گفت: از اینرو باید بانکها به ویژه بانک رفاه کارگران، وجوهی را بعنوان وام برای کارفرمایان در نظر بگیرند تا این طرح با موفقیت انجام شود.

 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۵ يکشنبه ۳ بهمن ساعت 11:26 | تعداد بازدید: 404 | کد مطلب: 36308
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانهفته تامین اجتماعی 19 الی 25 تیر ماه را به بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان محترم این سازمان تبریک عرض می نماییم.
Page Generated in 1/1226 sec