• ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير
  • اِلأِثنين ٣ ذو القعده ١٤٣٩
  • Monday, July 16, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۹ دي ساعت 09:55 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ساعت 10:11 | تعداد بازدید: 556 | کد مطلب: 36128
مشاوراتاق بازرگانی ایران:

اطلاع رسانی به کارفرمایان از اجرای بخشودگی جرائم مورد توجه بیشتر قرار گیرد

مشاور اتاق بازرگانی ایران در امور بیمه ای با بیان اینکه اطلاع رسانی به کارفرمایان در خصوص اجرای طرح بخشودگی کارفرمایان خوش حساب بسیار مهم است، گفت: آگاه سازی و در جریان قرار گرفتن تمامی کارفرمایان از اجرا ی این طرح مورد توجه باشد تا با اطلاعات لازم به شعب مراجعه و از مزایای این طرح بهره مند شوند.
اطلاع رسانی به کارفرمایان از اجرای بخشودگی جرائم مورد توجه بیشتر قرار گیرد

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سیدمحمد جعفری با بیان اینکه قانون قبلی بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب از خرداد تا شهریور ماه گذشته اجرا شد، افزود: این قانون شامل گروه خاصی از کارفرمایان می شد.
وی ادامه داد: حوادث و بلایای طبیعی، تحریم ها و نوسانات ارز موجب مشکلاتی برای تولیدکنندگان ومانع انجام تعهدات آنها شد.
جعفری تصریح کرد: لازم بود سازمان تامین اجتماعی شرایط این قانون را تسهیل کند تا کارفرمایان بیشتری را در برگیرد که قانون ابلاغ شده تکمیل شد.
مشاور امور بیمه ای اتاق بازرگانی ایران با اشاره به منفعت تولیدکنندگان و سازمان تامین اجتماعی از مزایای این طرح گفت: اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب به نفع سازمان تامین اجتماعی است که منابع را تامین کند. همچنین تولیدکنندگان از بدهی های خود باخبر شوند تا از این تسهیلات استفاده کنند.
جعفری اجرای قانون بخشودگی جرائم کارفرمایان را حرکت خوب و مناسبی از سوی سازمان تامین اجتماعی عنوان و خاطر نشان کرد: این طرح با همکاری تولیدکنندگان و شعب این سازمان انجام می شود.

 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۹ دي ساعت 09:55 | تعداد بازدید: 556 | کد مطلب: 36128
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانهفته تامین اجتماعی 19 الی 25 تیر ماه را به بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان محترم این سازمان تبریک عرض می نماییم.
Page Generated in 1/1105 sec