کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ جمعه ۳ آذر
  • اِجُّمعَة ٥ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Friday, November 24, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۵ سه شنبه ۲۱ دي ساعت 11:32 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ساعت 13:14 | تعداد بازدید: 1638 | کد مطلب: 35926

حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران سازمان تأمین اجتماعی در مراسم تشییع پیکر مطهر حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی

مدیرعامل و جمعی از مدیران سازمان تأمین اجتماعی همراه با اقشار مختلف مردم و مسئولین عالی رتبه نظام جمهوری اسلامی ایران و مقامات کشوری و لشگری در مراسم تشییع پیکر مطهر حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی شرکت کردند.
حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران سازمان تأمین اجتماعی در مراسم تشییع پیکر مطهر حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی؛ با پایان یافتن اقامه نماز بر پیکر حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، پیکر این شخصیت تاثیرگذار انقلاب و نظام با مشایعت دهها هزار تن از مردم سیاه پوش که به سان یک اقیانوس خیابان انقلاب و خیابانهای اطراف را پرکرده اند، به سمت بهشت زهرا تشییع شد.

پیکر حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی پس از گذر از خیابان های انقلاب و حافظ در بهشت زهرا و در جوار حرم امام خمینی (ره) آرام می گیرد.

حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی شامگاه یکشنبه در سن 82 سالگی بر اثر عارضه قلبی در تهران دعوت حق را لبیک گفت و به ملکوت اعلی پیوست.

دکتر نوربخش، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در پیام تسلیت درگذشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی از ایشان به عنوان یکی از پیشگامان برقراری عدالت اجتماعی و مدافعان استقرار نظام رفاه و تأمین اجتماعی جامع یاد کردند که دغدغه آن بزرگوار، گسترش چتر حمایتی رفاه اجتماعی و همبستگی و یکپارچگی نظام رفاهی بود و به نقشی که سازمان تأمین اجتماعی در تأمین معاش و درمان اقشار محروم جامعه دارد، تأکید داشتند.

در بخش دیگری از پیام دکتر نوربخش آمده است: قانون بیمه های اجتماعی که در سال 1373 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید و همچنین ساختار نوین بیمه های اجتماعی که در زمان ایشان پایه گذاری شد نشان می دهد که آیت الله هاشمی سیاستمداری بودند که به توسعه همراه با رفاه اجتماعی اعتقاد عمیقی داشتند و بنیانهای رفاه اجتماعی را ایجاد کردند. 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۵ سه شنبه ۲۱ دي ساعت 11:32 | تعداد بازدید: 1638 | کد مطلب: 35926
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 0/6098 sec