• ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير
  • اِلأِثنين ٣ ذو القعده ١٤٣٩
  • Monday, July 16, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۲ دوشنبه ۱۵ مهر ساعت 12:29 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۳/۵/۱۳ ساعت 08:23 | تعداد بازدید: 1852 | کد مطلب: 3249
مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی:

شرکت خانه‌سازی سرمایه تخصصی و تکنولوژیکی تأمین‌اجتماعی است

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با اشاره به جایگاه شرکت سرمایه‌گذاری خانه‌سازی ایران در سازمان تأمین‌اجتماعی، این شرکت را سرمایه تخصصی و تکنولوژیکی این سازمان دانست.
شرکت خانه‌سازی سرمایه تخصصی و تکنولوژیکی تأمین‌اجتماعی است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، دکتر سیدتقی نوربخش در جلسه مشترک با مدیرعامل و اعضای هیأت‌مدیره شرکت خانه‌سازی ایران بااشاره به تنگناهای موجود در روند مسایل جاری سازمان، ضرورت توجه بیش از پیش به مسایل کوتاه‌مدت و بلندمدت و هدفمندشدن برنامه‌ها در حوزه‌های مختلف، از تشکیل کمیته راهبری «ساخت و ساز» در آینده نزدیک خبر داد.
وی ضمن اشاره به ضرورت ساماندهی ساخت و سازهای سازمان، به اهمیت توجه به سطح‌بندی نیازها، اولویت‌ها و مقدورات سازمان تأکید کرد.
مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با اشاره به ضرورت توجه به ذخایر و سرمایه‌گذاری در شرکت‌های تابعه، توجه به چالش‌های آتی را مهم برشمرد.
دکتر نوربخش با انتقاد از تغییرات مکرر مدیران عالی در تأمین‌اجتماعی، اثرات سوء این نوع برخورد را در نظام برنامه‌ریزی و مدیریت، مخل انسجام و آرامش سازمان برشمرد.
دکتر نوربخش با اشاره به جایگاه شرکت سرمایه‌گذاری خانه‌سازی ایران در سازمان تأمین‌اجتماعی، این شرکت را سرمایه تخصصی و تکنولوژیکی سازمان دانست و اظهار داشت: شرکت سرمایه‌گذاری خانه‌سازی ایران برگه افتخار سازمان برای نیل به اهداف و مأموریت‌های سازمان است.
وی با اشاره به عملکرد شرکت سرمایه‌گذاری خانه‌سازی خاطرنشان کرد: شرکت سرمایه‌گذاری خانه‌سازی ایران نه تنها بایستی کارگزار مؤثر سازمان در انجام مأموریت‌ها باشد، بلکه باید به عنوان نمونه و الگو در سطح ملی عمل کند.
مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی ضمن قدردانی از اعضای هیأت‌مدیره، خواستار همکاری بیشتر شرکت در تعیین راهبردهای ساخت‌وساز در تأمین‌اجتماعی شد.
در ادامه این نشست مهندس ابراهیم بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری خانه‌سازی ایران، انتصاب دکتر نوربخش را به عنوان فردی درد آشنا و متعلق به خانواده بزرگ تأمین‌اجتماعی، تبریک گفته و حضور ایشان را فرصت مناسبی در روان‌بخشی به رویکرد و عملکرد سازمان در دوره اخیر دانست.
وی با ارائه گزارش تفصیلی از عملکرد شرکت در حوزه فنی و اجرایی، اقتصادی و برنامه‌ریزی، اداری و مالی، حقوقی و... به مقایسه عملکرد شرکت در دوره اخیر و دوره‌های قبل پرداخته و از حسن‌نظر هیأت‌مدیره و ارکان سازمان برای کسب موفقیت بیشتر شرکت تقدیر کرد.
بازیان با اشاره به ظرفیت بالای موجود در هیأت‌مدیره شرکت، این ظرفیت را اعتباری ارزشمند و مؤثر برای ارتقا جایگاه شرکت سرمایه‌گذاری خانه‌سازی به منظور تأثیرگذاری در فرایند خدمات عمرانی اقتصادی سازمان در حوزه صنعت ساختمان و اعتباربخشی وجهه بیرونی آن برای حرکت به سمت افق‌های پیش‌روی شرکت دانست.
مهندس موسوی مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و اجرا خانه‌سازی ایران، نیز گزارشی از روند پروژه‌های تکلیفی سازمان، میزان اعتبارات مصوب، اعتبارات موردنیاز پروژه‌های مشکل‌دار و ضرورت تصمیم‌گیری بهنگام برای جلوگیری از رکود و توقف در روند پروژه‌های تکلیفی ارائه نموده و خواستار توجه و عنایت بیش از پیش مدیرعامل سازمان شد.
در ادامه این نشست مهندس سیدمهدی هاشمی رئیس هیأت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری خانه‌سازی ضمن ارائه گزارشی کلی از رویکرد و عملکرد شرکت سرمایه‌گذاری خانه‌سازی در دوره اخیر، ضمن تأکید بر آمادگی شرکت اصلی و شرکت‌های تابعه برای حرکت در مسیر اهداف عالی سازمان باتوجه به اقدامات مؤثر و قابل مقایسه شرکت در سالیان اخیر و برخورداری از روحیه امید و توانایی در همکاران و مدیران شرکت، خواستار توجه بیش از پیش به ظرفیت‌های موجود و تعامل بیشتر ارکان سازمان تأمین‌اجتماعی با این شرکت شد.
وی با اشاره به خروج از توقف کلیه پروژه‌های سرمایه‌گذاری شرکت و روند رو به رشد کمی و کیفی در احداث، تکمیل و تحویل پروژه‌های تکلیفی، درمانی و اداری، آمادگی شرکت را برای ورود به مأموریت‌های بزرگ‌تر در آینده با عنایت مدیرعامل و هیأت‌مدیره سازمان اعلام کرد.

 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۲ دوشنبه ۱۵ مهر ساعت 12:29 | تعداد بازدید: 1852 | کد مطلب: 3249
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانهفته تامین اجتماعی 19 الی 25 تیر ماه را به بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان محترم این سازمان تبریک عرض می نماییم.
Page Generated in 0/5884 sec