کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ شنبه ۴ آذر
  • اِسَّبِت ٦ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Saturday, November 25, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۲ چهارشنبه ۶ شهريور ساعت 17:01 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۲/۶/۹ ساعت 08:36 | تعداد بازدید: 1298 | کد مطلب: 3115
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

سازمان تأمین‌اجتماعی مظهر اثرگذاری و پاسخگویی است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر اینکه سازمان تأمین‌اجتماعی باید مظهر اثرگذاری، نظم و پاسخگویی باشد، گفت: با تمام توان مدیریتی و شخصی از دکتر نوربخش حمایت می‌کنم.
سازمان تأمین‌اجتماعی مظهر اثرگذاری و پاسخگویی است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، دکتر علی ربیعی در مراسم معارفه مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی ضمن اظهار امیدواری برای موفقیت دکتر نوربخش در ایجاد تحول در سازمان تأمین‌اجتماعی، افزود: موفقیت و یا عدم موفقیت ما شخصی نیست و ماندگاری انقلاب اسلامی و همه آنچه که از کودکی برای آن زجر کشیده‌ایم به موفقیت ما بستگی دارد و ما باید خود را در برابر خون شهدا و مجاهدت‌های حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری مسئول بدانیم.
دکتر ربیعی با بیان اینکه از زمان صحبت‌های اولیه در رابطه با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تأمین‌اجتماعی از نگرانی‌ها و دغدغه‌های اصلی‌ام بوده است، ادامه داد: می‌دانم که در این حوزه مشکلات زیادی خواهیم داشت و کار کردن در این دوره جز فداکاری و زجر چیزی نخواهد بود.
وی شرایط نامطلوب اقتصادی و افزایش تورم توأم با رکود اقتصادی را از مهمترین چالش‌های فعلی دانست و گفت: با محقق‌شدن درآمدها و مشکلات فراوان اقتصادی امروز به نقطه تهدید نزدیک شده‌ایم و نسبت افراد شاغل به مستمری‌بگیر نزدیک به شش به یک رسیده است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه با اشاره به شرایط حوزه اقتصادی سازمان تأمین‌اجتماعی افزود: اسم بسیار بزرگ این مجموعه با شرایط واقعی آن فاصله دارد و درآمدی در این مجموعه عریض و طویل تولید نمی‌شود، اما بدون تردید با مدیریت صحیح می‌توانیم و باید شستا را به بنگاهی اقتصادی تبدیل کنیم.
دکتر ربیعی انتصاب مدیرعامل از درون سازمان تأمین‌اجتماعی را یکی از مهمترین دلایل انتخاب دکتر نوربخش دانست و اظهار داشت: ما باید به بدنه سازمان احترام بگذاریم و دکتر نوربخش نیز فرزند این سازمان است.
وی غیرسیاسی بودن را ویژگی دیگر دکتر نوربخش دانست و گفت: با خدای خود عهد کردم که تأمین‌اجتماعی را به صورت سازمانی غیرسیاسی درآورم و دکتر نوربخش نیز فردی متعادل است و با مشرب‌های مختلف کارکرده و افراد مختلف که با آنان مشورت کرده‌ام نیز از مدیریت اثربخش ایشان صحبت می‌کنند.

 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۲ چهارشنبه ۶ شهريور ساعت 17:01 | تعداد بازدید: 1298 | کد مطلب: 3115
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/0846 sec