زمان انتشار: ۱۳۹۴ چهارشنبه ۷ بهمن ساعت 19:07 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۴/۱۱/۱۰ ساعت 16:46    تعداد بازدید: 960    کد مطلب: 23997

رئیس دیوان عدالت اداری :
افتخار و سرافرازی مجموعه سازمان تامین اجتماعی خدمت صادقانه به بیمه شدگان و مستمری بگیران است
رئیس دیوان عدالت اداری گفت: افتخار و سرافرازی مدیران و کارکنان سازمان تامین اجتماعی، خدمت صادقانه به بیمه شدگان و مستمری بگیران است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، حجت الاسلام والمسلمین منتظری در مراسم پایانی همایش سراسری روسا و کارشناسان حقوقی و رابطین امور مجلس سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: به اعتبار 7 سال مسئولیتم در دیوان عدالت اداری در جریان همه امور سازمان تامین اجتماعی هستم.
وی با بیان اینکه باید تلاش کنید گذشته سازمان  تامین اجتماعی مجددا برنگردد، افزود: به ضرس قاطع می گویم با آمدن دکتر نوربخش مدیر عامل پرتلاش به سازمان تامین اجتماعی، رویکرد این سازمان، سلامت است.
حجت الاسلام و المسلمین منتظری تصریح کرد: تعامل سازمان تامین اجتماعی با دیوان عدالت دارای نمره خوبی است واین سازمان در حد قابل قبولی به درخواست های دیوان عدالت پاسخ می دهد.
وی گفت: وقتی می گویند پرچم سازمان سفید است یعنی منطق در سازمان حاکم شده و این بسیار قابل تقدیر است.
رئیس دیوان عدالت اداری تاکید کرد: قبل از دوره فعلی مدیریت سازمان، مصائب بسیاری بر آن رفت که خود من نیز درگیر آن بودم.
وی گفت:  با آمدن برادر عزیز و پر تلاشمان  و با ارتباطی که با این مجموعه داریم وقوف دارم و به سهم خود تایید می کنم و می توانم شهادت دهم که رویکرد سازمان یک رویکرد سلامت است و امیدوارم درجات این سلامت روز به روز ارتقا یابد.
رئیس دیوان عدالت اداری تصریح کرد: در سازمان تامین اجتماعی همچون سایر بخشهای نظام تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم اما مهم این است که رویکرد وجهت حرکت ما صحیح است و اگر رویکرد و جهت حرکت صحیح و حساب شده باشد قطعا آینده نویدبخشی خواهیم داشت.
وی افزود: ما نباید حرکت در جهت آرمانگرایی را رها کنیم و باید اشکالات را رفع کنیم.
رئیس دیوان عدالت اداری با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی در رابطه با کاهش پرونده ها در سال 93 نسبت به 92  از میان 58 دستگاه اول شد، اظهار داشت:  از تلاش مجموعه سازمان و مدیرعامل تشکر می کنم و تاکید می کنم که نباید اجازه دهیم که این حرکت کند شود.

همایش سراسری رؤسا وکارشناسان حقوقی وامور مجلس سازمان تامین اجتماعی (2) (یزد - بهمن ماه 94)

 

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha