کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ شنبه ۴ آذر
  • اِسَّبِت ٦ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Saturday, November 25, 2017
زمان انتشار: ۱۳۹۴ چهارشنبه ۷ بهمن ساعت 13:01 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۴/۱۱/۸ ساعت 15:49 | تعداد بازدید: 515 | کد مطلب: 23976
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:

هیچ طرح ولایحه ای در دوره فعلی مدیریت سازمان تامین اجتماعی برعلیه این سازمان در مجلس تصویب نشده است

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: به جرأت می گویم در دوره فعلی مدیریت این سازمان، هیچ طرح و یا لایحه ای در 2سال گذشته، علیه سازمان تامین اجتماعی در مجلس تصویب نشده است.
هیچ طرح ولایحه ای در دوره فعلی مدیریت سازمان تامین اجتماعی برعلیه این سازمان در مجلس تصویب نشده است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر سید تقی نوربخش در همایش سراسری کارشناسان و روسای حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی ، با بیان اینکه ارتباط این سازمان با نمایندگان مجلس شورای اسلامی در سطح مناسب و موثری است، افزود: در 2 سال اخیر عملکرد سازمان تامین اجتماعی در برقراری تعامل و انجام مذاکرات با نمایندگان مجلس شورای اسلامی موفقیت آمیز بوده است.
دکتر نوربخش گفت:  متاسفانه سازمان تامین اجتماعی در دولت گذشته محور کشمکش میان دولت و مجلس بود ودر نتیجه آن اتفاقات ناخوشایندی رخ داد و این سازمان را مرکز مناقشه میان قوا تبدیل کرده بود.
وی افزود: تاریخ ایران؛ یکشنبه سیاه مجلس که در دولت قبل و متاسفانه با  موضوع سازمان تامین اجتماعی رقم خورد را از یاد نخواهد برد. 
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه 10 درصد کل کار مجلس شورای اسلامی مرتبط با این سازمان است، تصریح کرد: با اتخاذ گفتمان جدید با مجلس شورای اسلامی، اعتماد نمایندگان به این سازمان افزایش یافت، به طوری که در تمامی لوایح  و طرح های مربوط به تامین اجتماعی، نظرات تخصصی این سازمان اخذ شد.
دکتر نوربخش در آستانه انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر لزوم حضور پرشور مردم در انتخابات، تصریح کرد: پرچم سازمان تامین اجتماعی در انتخابات سفید است و اجازه نخواهم داد کسانی دوباه این سازمان را به حاشیه بکشانند.
وی با اشاره به ارائه برنامه ششم توسعه کشور و بودجه سال آینده از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی گفت: در حال پیگیری این برنامه ها هستیم تا دیدگاههای کارشناسی این سازمان در تصویب لوایح مربوطه مورد بهره برداری گیرد.
دکتر نوربخش گفت: پرداخت 3درصد حق بیمه  سهم دولت به سازمان تامین اجتماعی بعد از 40سال در بودجه سال 95 لحاظ شده است.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی افزود: پس از انجام انتخابات و معرفی نمایندگان منتخب ملت در دوره جدید، بسته اطلاع رسانی تامین اجتماعی برای نمایندگان جدید مجلس شورای اسلامی آماده می شود و در اختیار آنان قرار می گیرد تا با قوانین این سازمان آشنا شوند.

همایش سراسری رؤسا وکارشناسان حقوقی وامور مجلس سازمان تامین اجتماعی (2) (یزد - بهمن ماه 94)

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
تلگرام سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۴ چهارشنبه ۷ بهمن ساعت 13:01 | تعداد بازدید: 515 | کد مطلب: 23976
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانبیمه شدگان محترم شما می توانید با مراجعه به سامانه سوابق بیمه شدگان از مجموع سوابق خود به تفکیک سال، ماه و روز مطلع شوید.
Page Generated in 1/0719 sec