سامانه 142
 • ۱۳۹۳ چهارشنبه ۳ ارديبهشت
 • اِلأَربِعا ٢١ جمادي الثانيه ١٤٣٥
 • Wednesday, April 23, 2014
زمان انتشار: ۱۳۹۰ سه شنبه ۵ مهر ساعت 12:45 | تعداد بازدید: 175 | کد مطلب: 2127
مدیرکل امور اداری سازمان تأمین‌اجتماعی:

نوع قرارداد نیروهای قابل جذب در آزمون آبان ماه در قالب قرارداد ماده 20 خواهد بود

مدیرکل امور اداری سازمان تأمین‌اجتماعی، گفت: قرارداد نیروهای قابل جذب در قالب قرارداد ماده 20 خواهد بود که چیزی شبیه به نیروی انجام کار مشخص و معین دولت و تابع قانون کار است.
نوع قرارداد نیروهای قابل جذب در آزمون آبان ماه در قالب قرارداد ماده 20 خواهد بود

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی تأمین، مهدی نوروزیان در نشست خبری که درخصوص آزمون جذب نیرو در سازمان تأمین‌اجتماعی برگزار شد با بیان اینکه از 3 سال پیش تاکنون سازمان تأمین‌اجتماعی با وجود خروج 4 هزار نفر نیرو، استخدامی نداشته است، افزود: با وجود خروج نیروی انسانی، جذب نیرو به صورت هدفمند و از طریق آزمون نداشته‌ایم و با اخذ مجوز نیروی انسانی موردنیاز را جذب خواهیم کرد.
وی با اشاره به توسعه تأمین‌اجتماعی در بخش‌های بیمه‌ای و درمانی و عدم وجود نیرو برای این بخش‌ها اظهار داشت: در آزمون آبان‌ماه نیروهای موردنیاز در بخش‌های توسعه‌ای جذب خواهند شد که از بین 728 نفری که در این آزمون جذب می‌شوند، 534 نفر جذب بخش‌های درمانی و 194 نفر نیز در بخش‌های بیمه‌ای مشغول به خدمت خواهند شد.
وی تصریح کرد: 5/1 برابر از پذیرفته‌شدگان در آزمون کتبی به گزینش معرفی می‌شوند که پذیرفته‌شدگان نهایی یک دوره آموزشی قبل از به کارگیری را به مدت یک‌هفته خواهند داشت و هزینه این دوره آموزشی نیز توسط تأمین‌اجتماعی پرداخت می‌شود که پذیرفته‌شدگان پس از طی این مراحل مشغول کار خواهند شد.
وی با بیان اینکه آزمون اول به صورت منطقه‌ای و در 12 استان برگزار می‌شود، گفت: در استان‌های آذربایجان‌شرقی، تهران، خراسان رضوی، اصفهان، فارس، هرمزگان، خوزستان، همدان، قزوین، گیلان، کرمان و مازندران در تاریخ 6/8/1390 آزمون جذب نیرو سازمان تأمین‌اجتماعی برگزار می‌شود.
وی افزود:‌ ثبت‌نام شرکت‌کنندگان در آزمون از تاریخ 9 مهر آغاز و تا 16 مهر ادامه خواهد داشت و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی تأمین به نشانی www.tamin.ir و ww.sso.ir از طریق اینترنتی برای شرکت در آزمون ثبت‌نام کنند. البته لازم به ذکر است که امکان بازبینی و اصلاح اطلاعات نیز برای داوطلبان درنظر گرفته شده است.
وی اظهار داشت: داوطلبان دارای مدرک تحصیلی دیپلم با معدل 15 و 22 سال سن، داوطلبان بهیار بدون شرط معدل و با حداکثر 25 سال سن، فوق دیپلم معدل 15 و 24 سال سن، لیسانس حداقل معدل 14 و 26 سال سن و پزشکان نیز بدون شرط معدل و 32 سال سن جذب خواهند شد که 2 سال خدمت سربازی نیز به حداکثر سن داوطلبان مرد افزوده خواهد شد.
وی تصریح کرد: فرزندان شاهد، فرزندان جانباز 50 درصد به بالا و فرزندان همکاران شاغل و بازنشسته سازمان تأمین‌اجتماعی در این آزمون دارای امتیاز هستند که برای فرزندان شاهد با درنظر گرفتن قانون برنامه پنجم توسعه و تصویب هیأت‌مدیره عمل خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه این آزمون درمجموع 120 سئوال دارد، گفت: داوطلبان باید به 70 سئوال تخصصی و 50 سئوال عمومی پاسخ دهند که سئوالات تخصصی به دلیل سنجش دانش افراد بیشتر است و متقاضیان دیپلم نیز فقط در آزمون عمومی شرکت خواهند کرد.
وی افزود: سئوالات آزمون عمومی شامل ریاضیات و آمار مقدماتی، معارف اسلامی، ادبیات فارسی، زبان انگلیسی، آشنایی مقدماتی با رایانه، اطلاعات عمومی و شناخت سازمان تأمین‌اجتماعی خواهد بود و اقلیت‌های مذهبی نیز نمره معارف اسلامی آنان در امتیازات سایر سئوالات تقسیم خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه 4 درس اصلی هر رشته تحصیلی در مقاطع لیسانس منبع آزمون تخصصی است، اظهار داشت: اولویت جذب نیرو با نیروهای بومی است و از نظر ما فردی که 2 مقطع تحصیلی در یک شهر گذرانده نیروی بومی محسوب می‌شود و هر داوطلب می‌توانددر یک عنوان شغلی 5 شهر را در یک استان طبق جدول نیازهای سازمان برحسب اولویت انتخاب کند.
وی با بیان اینکه به خاطر گستردگی حوزه درمان استان تهران تعداد مجوز مربوط به درمان این استان بالا است، تصریح کرد: 300 نفر نیرو در حوزه درمان به کار گرفته خواهند شد که از این بین 190 نفر پرستار، 37 نفر نسخه‌پیچ، 43 نفر متصدی خدمات عمومی و 125 نفر بیماربر خواهند بود.
وی گفت: در حوزه بیمه‌ای نیز 120 کارشناس امور بیمه‌ای و 45 نفر متصدی خدمات اداری جذب خواهند شد.
وی افزود: داوطلبانی که در آزمون کتبی مورخ 6/8/90 این سازمان پذیرفته بعنوان ذخیره تعیین شوند در استخدام‌های بعدی جزو اولویت‌های سازمان تأمین‌اجتماعی برای استخدام نیرو هستند و مشخصات آنان برای جذب ثبت و ضبط شده و درصورت نیاز به جذب نیرو اولویت با این افراد است.
وی با اشاره به آزمونی که در آذرماه سال‌جاری برگزار می‌شود، اظهار داشت: آزمون دوم برای به کارگیری نیروها در بند «ب» ماده 2 آیین نامه استخدامی سازمان تأمین‌اجتماعی است که مشابه نیروهای پیمانی دولت است و در این آزمون نیز 869 نفر استخدام خواهد شد و کارمندان ماده 20 نیز با شرکت در این آزمون می‌توانند تبدیل وضعیت شده و امتیاز تعریف شده ای نیز به واسطه سنوات به آنان تعلق خواهد گرفت.
 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
زمان انتشار: ۱۳۹۰ سه شنبه ۵ مهر ساعت 12:45 | تعداد بازدید: 175 | کد مطلب: 2127
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

دیدگاه بینندگانچند رسانه ای
عکس
فیلم
کاریکاتور
 
 • گزارش تصویری مراسم جشن ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز زن و مقام مادر
 • گزارش تصویری گرد همایی تبیین سیاست های کلان سلامت، ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی)
 • گزارش تصویری همایش تبیین استراتژی و برنامه های سال 1393 سازمان با توجه به سیاستهای کلان حوزه سلامت - شماره یک
 • گزارش تصویری همایش تبیین استراتژی و برنامه های سال 1393 سازمان با توجه به سیاستهای کلان حوزه سلامت - شماره دو
 • گزارش تصویری سفر مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و هیات همراه به سیستان و بلوچستان همزمان با سفر ریاست محترم جمهوری
 • گزارش تصویری دیدار رئیس مجلس شورای اسلامی با مدیرعامل و مدیران ارشد سازمان تامین اجتماعی
 • فیلم سخنرانی دکتر نوربخش در،گرد همایی تبیین سیاست های کلان سلامت، ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری- بخش چهارم
 • فیلم سخنرانی دکتر نوربخش در،گرد همایی تبیین سیاست های کلان سلامت، ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری- بخش سوم
 • فیلم سخنرانی دکتر نوربخش در،گرد همایی تبیین سیاست های کلان سلامت، ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری- بخش دوم
 • فیلم سخنرانی دکتر نوربخش در،گرد همایی تبیین سیاست های کلان سلامت، ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری- بخش اول
 • فیلم پیام تبریک دکتر سید تقی نوربخش به مناسبت سال 1393
 • برنامه گفتگوی ویژه خبری 22:30 شبکه دو سیما مورخ 25 اسفند 1392
Page Generated in 0.4108 sec