• ۱۳۹۷ دوشنبه ۱ مرداد
  • اِلأِثنين ١۰ ذو القعده ١٤٣٩
  • Monday, July 23, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۴ دوشنبه ۲۷ مهر ساعت 14:52 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۴/۷/۲۹ ساعت 08:43 | تعداد بازدید: 1490 | کد مطلب: 21256
با هدف هماهنگی کامل اجرای نظام پرداخت متمرکز حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان برگزار شد؛

ویدیو کنفرانس دکترنوربخش با مدیران تأمین اجتماعی، بانک رفاه کارگران و روسای کانون‌های بازنشستگی سراسر کشور

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و مدیران ارشد این سازمان در سراسر کشور با شرکت در ویدیو کنفرانس به بررسی و تشریح نظام پرداخت متمرکز حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان با هدف هماهنگی کامل در اجرای این برنامه پرداختند.
ویدیو کنفرانس دکترنوربخش با مدیران تأمین اجتماعی، بانک رفاه کارگران و روسای کانون‌های بازنشستگی سراسر کشور

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکترسیدتقی نوربخش در این کنفرانس که با حضور مدیران ارشد سازمان تأمین اجتماعی، روسای کانون‌های بازنشستگی و مدیران استانی بانک رفاه کارگران سراسر کشور برگزار شد، بر لزوم هماهنگی تمامی واحدهای اجرایی سازمان تأمین اجتماعی برای اجرای این برنامه تأکید کرد.

وی با بیان اینکه مدیران استانی، روسای شعب تأمین اجتماعی، بانک رفاه کارگران و کانون‌های بازنشستگان در سراسر کشور نهایت تلاش خود را برای پاسخ‌گویی و تشریح دلایل اجرای این برنامه خواهند داشت، اظهار داشت: اجرای نظام پرداخت متمرکز و برقراری عدالت در پرداخت‌ها از مهمترین دلایل اجرای این برنامه است.

دکترنوربخش شناسایی هم‌پوشانی‌ها و پیشگیری از سوء استفاده از خدمات سازمان تأمین اجتماعی در راستای صیانت از حقوق بیمه شدگان و بازنشستگان را از دیگر نتایج اجرای این برنامه برشمرد.

در این جلسه تعدادی از مدیران تأمین اجتماعی و روسای کانون‌های بازنشستگی سراسر کشور نیز به بیان دیدگاه‌های خود در رابطه با اجرای این برنامه پرداختند و بر حمایت و همراهی کامل در اجرای موفق نظام پرداخت متمرکز حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان تأکید کردند.

 

 گزارش تصویری جلسه مدیرعامل ومدیران ستادی با مدیران استانها از طریق ویدیو کنفرانس

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۴ دوشنبه ۲۷ مهر ساعت 14:52 | تعداد بازدید: 1490 | کد مطلب: 21256
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/0776 sec