زمان انتشار: ۱۳۹۴ چهارشنبه ۸ مهر ساعت 15:12 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۴/۷/۸ ساعت 15:11    تعداد بازدید: 2140    کد مطلب: 20631

ستاد هماهنگی اجرای نظام پرداخت متمرکز حقوق مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی تشکیل شد
با حضور مدیرعامل، مدیران ارشد سازمان تأمین اجتماعی، نمایندگان تشکل های بازنشستگی و بانک رفاه ستاد هماهنگی اجرای طرح نظام پرداخت متمرکز حقوق مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران به منظور اصلاح در پرداخت و جهت گیری به سمت پرداخت متمرکز تشکیل شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، با اجرای نهایی این طرح حقوق تمامی مستمری بگیران به صورت متمرکز پرداخت می شود. یکپارچگی در پرداخت ها، برقراری عدالت و رفتار یکسان و عادلانه در پرداخت حقوق مستمری بگیران بدون توجه به اولویت الفبایی و شناسایی هم پوشانی های حقوق و مزایای مستمری بگیران از مهمترین دلایل اجرای این طرح است.

در حال حاضر حقوق مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی از طریق حساب های بانکی شعب این سازمان در سراسر کشور بصورت مستقل پرداخت می شود که بدین ترتیب این روند اصلاح شده و با تغییر در زمان پرداخت، حقوق و مزایای مستمری بگیران در دوره زمانی کوتاهتر و بصورت متمرکز پرداخت خواهد شد.

برای اجرای کامل و مناسب این طرح، ستادی در سازمان تأمین اجتماعی متشکل از کمیته های اطلاع رسانی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، مالی و امور استان ها شکل گرفته است.

تأکید می شود،  مراحل مختلف طرح پرداخت متمرکز مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران از طریق سایت سازمان تأمین اجتماعی، رسانه ملی، سایر رسانه های گروهی، شعب تأمین اجتماعی و کانون های بازنشستگان در سراسر کشور اطلاع رسانی دقیق خواهد شد.

 


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha
Page Generated in 0/7149 sec