زمان انتشار: ۱۳۹۳ شنبه ۴ بهمن ساعت 12:40 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۳/۱۱/۴ ساعت 13:11    تعداد بازدید: 2154    کد مطلب: 11935

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران خبر داد:
افزایش سه برابری پروژه های قابل تحویل نسبت به سال گذشته
مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران از تکمیل35 پروژه تکلیفی توسط این شرکت خبر داد و گفت: این در حالی است که در نیمه اول سال جاری 15 پروژه و در نیمه دوم سال تعداد 12 پروژه نیز تحویل موقت شده است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، علی مقدس زاده افزود: تعداد پروژه های سازمان تأمین اجتماعی نسبت به سال گذشته رشد سه برابری نشان می دهد.
وی با تاکید بر افزایش کمی و کیفی پروژه های تکمیل شده توسط شرکت خانه سازی، اظهار داشت : طی یک سال اخیر روند پیشرفت تمامی پروژه های در دست اجرا با جدیت بسیار پیگیری شده و گزارشاتی منظم و به روز از بازدیدها و راهبردها تهیه و ارایه می شود.
مهندس مقدس زاده گفت: بازدید های میدانی و کنترل  تحقق برنامه زمانبندی اجرای پروژه ها و تاکید بر اجرای به موقع پروژه‌ها و همچنین تشکیل جلسات مستمر هماهنگی با پیمانکاران و بهره گیری از شیوه تشویق و جریمه از روش‌هایی است که ما را در افتتاح به هنگام پروژه ها یاری می‌رساند.
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران افزود: با حمایت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی؛ مشکل خاصی در تأمین نقدینگی و پیشبرد پروژه ها وجود ندارد و مدیران و عوامل ذیربط اجرایی، تمامی تلاش و مساعی خود را برای تسریع در روند احداث پروژه ها بکار گرفته اند.
 


کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha