کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۰ ارديبهشت
  • اِلأَحَّد ٣ شعبان ١٤٣٨
  • Sunday, April 30, 2017
خانه های بهداشت کارگری با هدف تامین سلامت کارگران، ایمن سازی محیط کار و آموزش نیروی کار فعالیت می کنند
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی در مراسم تقدیر از بهداشت یاران خانه های کارگری نمونه کشور:
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: آموزش نیروی کار، نظارت مستمر بر استفاده از وسایل حفاظت فردی، ارزیابی عوامل زیان آور محیط کار، گزارش نواقص موجود در کارگاه و ارائه کمک های اولیه و اضطراری در زمان بروز حوادث از مهمترین وظایف بهداشت یاران خانه های بهداشت کارگری است.
انتشار پیش شماره سوم ماهنامه لبخند تامین
نسخه دیجیتالی پیش شماره سوم لبخند تامین از سوی سازمان تامین اجتماعی منتشر شد.
افتتاح 4 بیمارستان تامین اجتماعی در نقاط کمتر برخوردار کشور در سال 96
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خبر داد:
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از افتتاح 4 بیمارستان ملکی این سازمان در نقاط محروم و کمتر برخوردار کشور طی سال جاری خبر داد و گفت: بیمارستان های ایلام و اهواز در هفته کارگر و دو بیمارستان دزفول و آبادان تا پایان سال جاری راه اندازی می شود.
دستگاه های آنژیو گرافی و ام آر آی در بیمارستان تامین اجتماعی پیامبر اعظم(ص) کرمان
همزمان با هفته کارگر مورد بهره برداری قرار می گیرد؛
همزمان با هفته کارگر؛ دستگاه های آنژیو گرافی و ام آر آی بیمارستان تامین اجتماعی پیامبر اعظم(ص) کرمان (میلاد 2) مورد بهره برداری قرار می گیرد.
در سازمان تأمین اجتماعی مدیریتی پاک و سالم مستقر است / از دولت تدبیر و امید به خاطر توجه به خواسته های کارگران و بازنشستگان تشکر می کنیم
دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران:
دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران در مراسم جشن بزرگ جامعه کارگری و بازنشستگی ضمن تبریک روز جهانی کارگر، گفت: در دولت تدبیر و امید شاهد توجه بیشتر به جامعه کارگری و بازنشستگان هستیم و در سازمان تأمین اجتماعی با مدیریت پاک و سالمی که مستقر شده، ارتقاء قابل توجهی در خدمت رسانی به کارگران و بازنشستگان بوجود آمده است.
راه نجات کشور، راه تولید‌گرا شدن و راهی است که در اقتصاد مقاومتی نهفته است/در جامعه تولید محور، تولید و کارگر شرافت دارند
دکتر ربیعی در نماز جمعه تهران :
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه این هفته تهران گفت: با تلاش هایی که انجام شده، شاهد کمترین تنش ها در چهارسال گذشته میان کارگر و کارفرما بودیم.
سازمان تأمین اجتماعی با افزایش حقوق بازنشستگان هر سال یک گام بلند در راستای ارتقاء عدالت اجتماعی بر می دارد
دکترنوربخش در جشن بزرگ جامعه کارگری و بازنشستگی مازندران، همزمان با هفته کارگر:
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در سفر به استان مازندران در جشن بزرگ جامعه کارگری و بازنشستگی مازندران که همزمان با هفته کارگر برگزار شد، حضور یافت.
افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی بالاتر از نرخ تورم خواهد بود و از اردیبهشت ماه پرداخت می شود
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در جمع بازنشستگان و بیمه شدگان استان گلستان اعلام کرد:
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در سفر به استان گلستان در مراسم پیاده روی و ورزش صبحگاهی بیمه شدگان و بازنشستگان این استان که همزمان با هفته کارگر برگزار شد، حضور یافت.
افتتاح درمانگاه های تأمین اجتماعی در استان های آذربایجان غربی، مازندران و سمنان
همزمان با هفته کار وکارگر انجام می شود؛
به مناسبت هفته کار و کارگر؛ درمانگاه های تامین اجتماعی در شهرستانهای سلماس آذربایجان غربی، چمستان نور استان مازندران و ایوانکی استان سمنان افتتاح می شود.
پیام تسلیت مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به مناسبت شهادت مرزبانان ایرانی بدست تروریست ها
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور پیام تسلیتی شهادت جمعی از مرزبانان ایرانی درمنطقه مرزی میرجاوه توسط تروریست ها را به مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و خانواده شهدای معزز تسلیت گفت.
پایان خرداد آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره کتاب سال تأمین اجتماعی است
دبیر شورای سیاست گذاری کتاب سال تأمین اجتماعی:
مشاور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در امور رسانه و دبیر شورای سیاست گذاری جشنواره کتاب سال تأمین اجتماعی گفت: انتخاب کتاب سال تأمین اجتماعی در 4 محور شامل؛ نویسنده، مترجم، انتشارات و پایان نامه برتر انجام می شود و صاحبان آثارتا پایان خرداد ماه برای شرکت در این جشنواره فرصت دارند.
بیمارستان تامین اجتماعی امیرکبیر اهواز افتتاح می‌شود
همزمان با هفته کاروکارگر
همزمان با هفته کاروکارگر بیمارستان تامین اجتماعی امیرکبیر اهواز افتتاح می‌شود.
اعمال افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی از اردیبهشت ماه/ افزایش یک و نیم برابری اعزام بازنشستگان به مشهد مقدس
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خبر داد:
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: افزایش مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان در سال96 از نرخ تورم و افزایش حقوق شاغلان بیشتر خواهد بود.
افتتاح بیمارستان تامین اجتماعی شهدای زاگرس ایلام با برند میلاد
همزمان با هفته کاروکارگر انجام می‌شود
همزمان با هفته کاروکارگر بیمارستان تامین اجتماعی شهدای زاگرس ایلام با برند میلاد در زیر بنای 7هزار متر مربع افتتاح می‌شود.
افزایش رضایتمندی بیماران، نقطه درخشانی برای حوزه درمان تامین اجتماعی است
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی:
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه هرساله رضایتمندی بیماران از مراکز ملکی این سازمان افزایش پیدا کرده است، گفت: این رضایتمندی، نقطه درخشانی در حوزه درمان تامین اجتماعی محسوب می شود.
امروز آخرین فرصت استفاده از طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب است
معاون فنی ودرآمد سازمان تامین اجتماعی:
معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه مهلت استفاده از طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب امروز ششم اردیبهشت ماه پایان می یابد، گفت: اگر کارفرمایانی بدهکار تاکنون برای پرداخت و یا تعیین تکلیف بدهی شان به شعب تامین اجتماعی مراجعه نکرده اند، فقط تا آخرین ساعت اداری امروز فرصت دارند.
دولت برای حفظ فرصت های شغلی از واحدهای صنعتی حمایت می کند
دکتر علی ربیعی در بازدید از کارخانه لاستیک البرز به مناسبت هفته کار و کارگر:
دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مهندس محسن سرخو عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی و علیرضا محجوب نماینده مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع کارگران کارخانه کیان تایر و اهدای شاخ گل به کارگران، به استقبال هفته کارگر رفتند.
دستورالعمل اجرایی تامین اجتماعی برای بزرگداشت هفته کارگر ابلاغ شد
دستورالعمل اجرایی گرامیداشت هفته کار و کارگر از سوی دکتر سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی به تمام واحدهای اجرایی این سازمان، ابلاغ شد.
مراسم هفته کارگر را هر چه باشکوه تر برگزار می کنیم
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد:
امسال مراسم بزرگداشت هفته کارگر با شکوه تمام و متناسب با جایگاه والای این عزیزان توسط سازمان تامین اجتماعی ، با هماهنگی معاونت فرهنگی و اجتماعی این سازمان و با همکاری مدیران بیمه ای و درمان کلیه استان ها در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
سازمان تامین اجتماعی، 52 هزار میلیارد تومان مستمری در سال 96پرداخت می کند
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه سال گذشته این سازمان 42 هزار میلیارد تومان در بخش مستمری ها هزینه کرد، گفت: سازمان تامین اجتماعی در سال جاری 52 هزار میلیارد تومان مستمری پرداخت می کند.
رفاه ایرانیان هدفمند می‌شود
احمد میدری، معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌گوید: اطلاعات، پیش‌نیاز تحقق نظام چندلایه بیمه‌های اجتماعی است در کارنامه چهارساله دولت یازدهم نوع رهیافت به مسائل اجتماعی، با رهیافت‌های مسائل اقتصادی و سیاسی کاملا متفاوت بوده است. هرچقدر در عالم سیاست، دولت در همه ارکان خود تلاش داشت تلاطم‌های سیاسی را آرام کند و تحریم‌های چندساله و آثار آنها را از نام و چهره کشور بزداید، در حوزه رفاه رویکردها صبورانه‌تر و زیربنایی‌تر بود. پایگاه اطلاعاتی رفاه ایرانیان ترجمان این رویکرد است. پایگاهی با حدود 50 شاخص ریزودرشت که اطلاعات آن در حوزه‌های مختلف قرار است هم به کار دیگر قوا، سازمان‌ها و نهادها بیاید و هم مقدمه‌ای بر اجرای نظام لایه‌بندی بیمه‌های اجتماعی و برنامه‌ریزی بهتر و ریشه‌کن کردن فقر ساختاری در کشور باشد. نظامی که ذیل قانون ساختار نظام جامع رفاه و تامین‌اجتماعی تعریف ‌شده و امکان پوشش را برای همه افراد در نظام بیمه‌های اجتماعی فراهم می‌کند. حالا پس از 13 سال کار به سرانجام رسیده و آیین‌نامه این نظام تهیه و تدوین شده است و ازقضا پایگاه اطلاعاتی رفاه ایرانیان مهم‌ترین نقش را در این فرآیند بازی می‌کند. آنقدر مهم که معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تکمیل این پایگاه را از دیگر کارهای دولت در زمینه رفاه اجتماعی مهم‌تر می‌داند و با تعبیر «شناسنامه‌دار کردن افراد» از آن یاد می‌کند. در ادامه، گفتگوی آتیه‌نو با احمد میدری را می‌خوانید که بر لایه اول نظام چندلایه بیمه‌های اجتماعی متمرکز است.
حفظ و ارتقای اندوخته های کارگران و بیمه شدگان سیاست راهبردی سازمان تامین اجتماعی است/ پشتیبان تولید داخلی و حامی نیروی کار ایرانی هستیم
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در پیام تبریک هفته کار و کارگر:
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با صدور پیام تبریکی هفته کار و کارگر را به تمامی کارگران زحمتکش و تلاشگر و مردم تبریک گفت.
استقرارپرونده الکترونیک تا پایان تابستان
مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران خبر داد:
مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران با بیان اینکه تا پایان شهریور در تمامی شعب این اداره کل طرح پرونده الکترونیک اجرا می شود، گفت: بر این اساس از نیمه دوم سال جاری پرونده الکترونیک در تمام شعب تابعه تشکیل خواهد شد.
در بخش درمان سازمان تامین اجتماعی استان تهران اتفاقات بسیار خوبی افتاده است
رئیس کانون عالی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی :
رئیس هیئت مدیره کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در اولین نشست کمیسیون نظارت بر امر درمان استان تهران در سال جاری گفت: در بخش درمان سازمان تامین اجتماعی این استان اتفاقات بسیار خوبی افتاده است که طی 10 سال گذشته بی نظیر بوده است.
دولت یازدهم با ساماندهی تامین اجتماعی آرامش خوبی را بر آن حاکم کرد
عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی:
عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی با مثبت ارزیابی کردن عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه تامین اجتماعی گفت: دولت یازدهم با ساماندهی تامین اجتماعی آرامش خوبی را بر آن حاکم کرد.
امکان تعمیم برنامه حذف دفترچه در مراکز درمانی طرف قرارداد  با تأمین اجتماعی فراهم است
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی:
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی از آمادگی این سازمان برای تعمیم برنامه حذف دفترچه در مراکز درمانی طرف قرارداد با این سازمان خبر داد و گفت: با توجه به حذف دفترچه در مراکز درمانی ملکی سازمان تأمین اجتماعی این امکان فراهم است تا با هماهنگی سایر دستگاه های ذیربط، برنامه حذف دفترچه در مراکز درمانی طرف قرارداد نیز اجرایی شود.
شماره ۹۹ هفته‌نامه «آتیه نو» منتشر شد
نود و نهمین شماره «آتیه نو»، هفته‌نامه تخصصی رفاه، تامین اجتماعی و بیمه، به همراه ویژه نامه همایش «تامین اجتماعی برنامه محور؛ پشتوانه اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»، صبح امروز یکشنبه ۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ منتشر شد.
چگونگی احتساب دوران سربازی در سوابق بیمه ای
از قوانین تامین اجتماعی بیشتر بدانیم؛
مدت خدمت نظام وظیفه و حضور داوطلبانه در جبهه در سوابق بیمه ای مشمولین قانون تامین اجتماعی با رعایت شرایط مقرر در قانون محاسبه می شود.
پیام تسلیت مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به مناسبت درگذشت همکار اداره کل گیلان
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور پیام تسلیتی درگذشت غلامعلی نوری زاد همکار امور اداری اداره کل استان گیلان را به خانواده آن مرحوم و همکاران سازمان تأمین اجتماعی تسلیت گفت.
باید برای توسعه ایده های خلاقانه تلاش کنیم/ خلاقیت و تفکر منجر به پویایی سازمان می شود
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی:
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: باید برای توسعه ایده های خلاقانه تلاش کنیم و اعتقاد ما این است که خلاقیت و تفکر منجر به پویایی سازمان می شود.
بدون نظام تأمین اجتماعی پویا هر گونه اصلاحات اقتصادی و اجتماعی با شکست مواجه می شود
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه نیاز به بازتعریف تفکر تأمین اجتماعی داریم، گفت: هنوز تأمین اجتماعی و ابعاد و نقش آن در قوام و دوام جامعه شناخته نشده است و من معتقدم بدون نظام تأمین اجتماعی پویا هر گونه اصلاحات اقتصادی و اجتماعی با شکست مواجه می شود و تصمیات سخت و ساختاری در سایه تأمین اجتماعی پویا قابل تحقق است .
استفاده از ظرفیت های سازمان تامین اجتماعی در رونق اشتغال
قائم مقام وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در همایش سراسری مدیران سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد :
قائم مقام وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تامین اجتماعی علیرغم مشکلات، صندوق پایداری است و به لحاظ کیفی بهترین صندوق بیمه ای است، عنوان کرد: توصیه ام این است که در سال 96 در تنظیم بازار کار شاهد مداخلات بیشتری از سوی تامین اجتماعی باشیم.
با رونق تولید و اشتغال، تأمین اجتماعی نیز رونق می یابد
نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی:
نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان تأمین اجتماعی باید برای رونق کار و اشتغال تلاش کند و اگر تولید و اشتغال رونق داشته باشد، تأمین اجتماعی نیز رونق می یابد.
سازمان تامین اجتماعی با پوشش ریسک های زندگی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش می کند
دکتر نوربخش در همایش سراسری مدیران تأمین اجتماعی:
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت:هدف از برگزاری گردهمایی مدیران سازمان تأمین اجتماعی که در ابتدای هر سال برگزار می شود ؛ تبادل موافقت نامه برنامه و بودجه سالیانه سازمان بین صف و ستاد به عنوان یک میثاق کاری در سال پیش رو است.
تدوین برنامه عملیاتی سازمان تأمین اجتماعی اقدامی بسیار موثر و مبارک است
معاون امور استانهای سازمان تأمین اجتماعی:
معاون امور استانهای سازمان تأمین اجتماعی گفت: تدوین برنامه عملیاتی سازمان تأمین اجتماعی اقدامی بسیار موثر و مبارک است که در دولت تدبیر و امید برای اولین بار تدوین شده است.
مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی در دولت یازدهم بیش از تورم افزایش یافته است
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان در دولت تدبیر و امید بیش از تورم افزایش یافته است، گفت: در سال جاری نیز همین افزایش اجرا می شود.
مهلت بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب ششم اردیبهشت ماه به اتمام می‌رسد
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی:
معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی گفت: کارفرمایان تا 6 اردیبهشت سال جاری فرصت دارند نسبت به درخواست بخشودگی جرایم بدهی‌های بیمه ای اقدام و در صورت احراز شرایط تعیین شده از مزایای قانون برخوردار شوند.
همایش سراسری مدیران تأمین اجتماعی با موضوع تامین اجتماعی برنامه محور؛ پشتوانه اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال برگزار می شود
معاون امور استان های سازمان تأمین اجتماعی:
معاون امور استانهای سازمان تأمین اجتماعی گفت: به منظور جمع بندی و ارزیابی عملکرد سازمان تامین اجتماعی در سال 95 و ابلاغ رسمی بودجه سال 96 واحدهای اجرایی این سازمان، همایش دو روزه ای در تهران با عنوان تامین اجتماعی برنامه محور؛ پشتوانه اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال با حضور جمعی از مسئولان ارشد اجرائی و قانونگذاری و مدیران عالی سازمان تامین اجتماعی برگزار می شود.
با عمل به برنامه های اقتصاد مقاومتی کشور در برابر شوک ها و تکانه ها مقاوم می شود
معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تأمین اجتماعی:
معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تأمین اجتماعی گفت: اقتصاد مقاومتی را تنها با مراجعه به کتابها و کارهای مطالعاتی نمی توان محقق کرد بلکه با توصیف صحیح از فعالیت اقتصادی باید برنامه ها را به گونه ای پیش ببریم که اقتصاد کشور در برابر شوک ها و تکانه ها مقاومت و ایستادگی داشته باشد.
مهلت طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب تمدید نمی شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی :
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه مهلت استفاده از طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب ششم اردیبهشت ماه پایان می یابد، گفت: این تاریخ تمدید نمی شود.
خلاقیت مبنایی برای سازمان یاد گیرنده است
دبیر شورای برنامه ریزی راهبردی سازمان تامین اجتماعی:
مشاور هیات مدیره و دبیر شورای برنامه ریزی راهبردی سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه خلاقیت حاصل نوع نگاه متفاوت به یک موضوع و حل کردن مسئله است، گفت: خلاقیت مبنایی برای سازمان یادگیرنده است.
انتصاب نماینده مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و مسئول هماهنگی هیاتهای رسیدگی به تخلفات اداری
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور حکمی یوسف طوقانی را به عنوان نماینده مدیرعامل و مسئول هماهنگی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری منصوب کرد.
اجرای طرح تخصیص شماره تامین اجتماعی در کل کشور
طرح نامنویسی متمرکز مخاطبان و تخصیص شماره تامین اجتماعی برای تمامی ذینفعان این سازمان در سال 95 اجرا شد.
مراجعه سرپایی بیش از 131 میلیون بیمار به مراکز درمانی ملکی تامین اجتماعی
طی سال 95 انجام شد؛
طی سال گذشته، تعداد 131 میلیون و 91 هزار و 121 مراجعه سرپایی، 917 هزار و 107 مورد بستری و 508 هزار و 523 مورد عمل جراحی در مراکز درمانی ملکی سازمان تامین اجتماعی انجام شده است.
برنامه حذف دفترچه با موفقیت کامل و در تمامی مراکز درمانی تأمین اجتماعی اجرایی شده است
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی:
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی اجرای برنامه حذف دفترچه را از راهبردهای اصلی حوزه درمان این سازمان در سال 95 برشمرد و گفت: این برنامه با موفقیت کامل و در تمامی مراکز درمانی ملکی سازمان اجرایی شده است.
ناوگان آمبولانس مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی ارتقا یافت
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی:
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: ناوگان آمبولانس واعزام بیمار در مراکز درمانی این سازمان ارتقاء یافت.
آماده ارائه خدمات درمانی و بیمه ای به آسیب دیدگان از سیل هستیم
پیام تسلیت مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به دنبال جاری شدن سیل در شمال غربی کشور:
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در پی جاری شدن سیل در استانهای آذربایجان شرقی و غربی و کردستان و اردبیل که به جان باختن تعدادی از هم‌میهنان منجر شد، با صدور پیامی ضمن تسلیت این حادثه مصیبت‌بار بر آمادگی کامل واحدهای درمانی و بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی برای کمک رسانی به آسیب دیدگان تأکید کرد.
باخلاقیت ،آینده‌ای مطلوب برای سازمان تامین اجتماعی رقم بزنیم
معاون امور استان های سازمان تامین اجتماعی:
معاون امور استان های سازمان تامین اجتماعی گفت: سال گذشته دستور العمل خلاقیت سازمانی توسط دکتر نوربخش مدیرعامل این سازمان ابلاغ شد تا از ایده‌های نو کارکنان برای چالش‌های سازمان و برنامه‌های پیش‌رو استفاده شود.
25 درصد بازنشستگان تأمین اجتماعی پیش از موعد بازنشسته می شوند / بیش از نیمی از بازنشستگان پیش  از  موعد در مشاغل سخت و زیان آور بوده اند
براساس گزارش تحلیلی مشخص شد؛
دفتر آمار و محاسبات اقتصادی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی با انتشار گزارش جامع و تحلیلی از مستمری بگیران این سازمان تا پایان سال 94 تصویر کاملی از وضعیت مهمترین حوزه خدمت رسانی سازمان تأمین اجتماعی منتشر کرد.

Page Generated in 0/2106 sec