کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ جمعه ۶ مرداد
  • اِجُّمعَة ٤ ذو القعده ١٤٣٨
  • Friday, July 28, 2017
دکتر نوربخش: 2 پروژه درمانی در سردشت و پیرانشر بزودی آغاز می شود
شورای اداری استان آذربایجانغربی با حضور دکتر ربیعی و دکتر نوربخش برگزار شد؛
جلسه شورای اداری استان آذربایجانغربی با حضور دکتر علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دکتر سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد.
بخش جدید CCU بیمارستان تأمین اجتماعی امام رضا(ع) ارومیه افتتاح شد
باحضور دکتر ربیعی و دکتر نوربخش؛
بخش جدید CCU بیمارستان تأمین اجتماعی امام رضا(ع) ارومیه با حضور دکتر علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ دکتر سیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی؛ استاندار و مدیران استانی آذربایجان غربی افتتاح شد.
بیمارستان تامین اجتماعی امیرالمومنین خوی در ماه های آینده افتتاح می شود
دکتر نوربخش در آذربایجان غربی خبر داد:
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از افتتاح بیمارستان تامین اجتماعی امیرالمومنین خوی در آینده بسیار نزدیک خبر داد و گفت: سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور حدود 2000 تخت بیمارستانی در دست احداث دارد.
دکتر نوربخش از موسسه رسانه ای دنیای اقتصاد بازدید کرد
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی صبح امروز با حضور در موسسه رسانه ای دنیای اقتصاد از واحدهای مختلف این گروه مطبوعاتی بازدید کرد و با مدیران و خبرنگاران این مجموعه به گفتگو پرداخت.
انتصاب مجدد مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به عنوان عضو کمیته هیات رئیسه ویژه رهنمودهای ایسا (ISSA)
با حکمی از سوی هیات رئیسه ایسا انجام شد؛
طی حکمی از سوی هیات رئیسه اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی (ایسا)، دکترسیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، به عنوان "عضو کمیته هیات رئیسه ویژه رهنمودهای ایسا" منصوب شد.
پیام تسلیت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به مناسبت درگذشت همکار
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور پیام تسلیتی درگذشت زهرا کربلایی حسینی، همکار بیمارستان شهید دکتر چمران ساوه را به خانواده آن مرحومه و همکاران سازمان تأمین اجتماعی تسلیت گفت.
کلنگ احداث درمانگاه تامین اجتماعی در زرندیه زده شد
با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛
با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کلنگ احداث درمانگاه تامین اجتماعی در زرندیه زده شد.
بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان ادامه دارد
معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی:
معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان قانون دائمی است و این روال ادامه دارد گفت: از حالا به بعد هم اگر کارفرمای خوش حسابی که لیست حق بیمه‌اش را ارسال می‌کرده به دلایلی که قبلا بارها اعلام شده دچار مشکل شود و نتواند پرداختی داشته باشد و در نهایت جریمه شود، باز هم مشمول بخشودگی جرائم می شود.
قانون، فصل الخطاب و مرجع فعالیت های سازمان تامین اجتماعی است
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی حرکت این سازمان را در جهت قانون برشمرد و تصریح کرد: اصل را بر مبنای قانون گذاشته ایم.
افزایش تعامل و تهیه نظام نامه ارتباطی با مراجع کشور
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی خبر داد:
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی، بررسی و تنظیم تمامی قراردادها، افزایش تعامل و تهیه نظام نامه ارتباطی با مراجع کشور، افزایش سطح علمی کارکنان و مدیریت نظامند بر واحدهای حقوقی را از برنامه های پیش روی معاونت حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی برشمرد.
حذف دفترچه ها عامل بهبود نظام سلامت است
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی در گفت و گو با روزنامه عصر اقتصاد:
یکی از تحولات بزرگ درصنعت بیمه کشور، الکترونیک شدن دفترچه های بیمه بوده و این طرح از سوی دولت های قبل نیز مطرح شد، اما متاسفانه بی نتیجه ماند. در دولت تدبیر و امید با برنامه ریزی های درست در دستور کار واحدهای مختلف سازمان تأمین اجتماعی قرارگرفت و خوشبختانه به ثمر رسید. حذف دفترچه ها در مراکز درمانی تأمین اجتماعی گامی بزرگ بود که با پیگیری ها و تلاش های زیادی انجام شد .برای حذف دفترچه ها زیرساخت هایی در حوزه فن آوری اطلاعات ایجاد شده است که می تواند در نظام ارجاع نیز مورد استفاده قرار گیرد و همچنین این امکان نیز فراهم می شودکه برنامه حذف دفترچه در کوتاه ترین زمان ممکن به مراکز درمانی طرف قرارداد سازمان تأمین اجتماعی در کل کشور تسری یابد. به همین منظور به سراغ دکترمهدی درخشان، معاون درمان سازمان تامین اجتماعی رفته و با وی به گفت وگو پرداخته ایم که در ادامه می خوانید.
رئیس اتاق بازرگانی ایران از سازمان تامین اجتماعی برای رفع مشکلات فعالان اقتصادی تقدیر کرد
در نامه ای خطاب به معاون اول رئیس جمهور؛
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، طی نامه ای به معاون اول ریاست جمهوری، از اقدامات موثر و ارزشمند سازمان تامین اجتماعی در جهت همراهی و رفع مشکلات فعالان اقتصادی تقدیر کرد.
جمع آوری اطلاعات ارزشمند، بزرگترین مزیت پروژه حذف دفترچه درمانی است
مدیرکل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی:
مدیرکل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه بزر‌ترین مزیت پروژه حذف دفترچه و صدور نسخه الکترونیک، جمع آوری اطلاعات ارزشمند، امکان پایش هوشمند خدمات درمانی و پیشگیری از سوء استفاده از منابع این سازمان است، گفت: این طرح قطعا می تواند منجر به کاهش هزینه های سازمان تامین اجتماعی در حوزه درمان شود.
مرجع تشخیص ازکارافتادگی و میزان آن، کمیسیون پزشکی است
از قوانین تامین اجتماعی بیشتر بدانیم؛
طبق ماده 70 قانون تامین اجتماعی، بیمه شدگانی که طبق نظر پزشک معالج، بیماری آنان غیرقابل علاج تشخیص داده می شوند و پس از انجام خدمات توانبخشی و اعلام نتیجه توانبخشی یا اشتغال چنانچه طبق نظر کمیسیون های پزشکی توانایی خود را کلاً یا بعضاً از دست داده باشند، از کارافتاده تلقی می شوند.
سازمان تامین اجتماعی برای حمایت ازحوزه  استارت‌آپ‌ها آمادگی دارد
دکتر نوربخش در بازدید از نمایشگاه الکامپ تاکید کرد:
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در بازدید از بیست و سومین نمایشگاه الکترونیک،کامپیوترو تجارت الکترونیک (الکامپ) گفت: با توجه به بخش های مختلف بیمه ای و درمانی که در سازمان تامین اجتماعی فعالیت دارند، حوزه استارت آپ ها نیز می توانند در این بخش ها فعالیت کنند.
در فرصت طلایی پنجره جمعیتی قرار داریم
معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی:
معاونت بیمه ای سازمان تامین اجتماعی به عنوان ستون فقرات این سازمان نقش بی بدیلی در پابرجایی و پویایی این سازمان دارد. به منظور آشنایی خوانندگان با کارکردهای راهبردی این معاونت، گفت وگویی مبسوط با محمدحسن زدا معاون بیمه ای تامین اجتماعی انجام داده ایم که در پی می خوانید.
روز خانواده از 200 بازنشسته و مستمری بگیر نمونه تجلیل می شود
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان:
در دین مبین اسلام همواره نهاد خانواده به عنوان یکی از مهمترین ارکان جامعه که از جایگاه بسیار مهمی برخوردار است، یاد میشود و برپایبندی به خانواده و همچنین ارتقای جایگاه و تحکیم بنیانهای آن نیز سفارش فراوان شده است. ازاینرو از سال 1386 روز 25 ذیالحجه به عنوان «روز خانواده و تکریم بازنشستگان» در تقویم رسمی کشور ثبت شد. سازمان تامین اجتماعی هرسال به همین مناسبت با برگزاری جشن روز خانواده و تکریم بازنشستگان به صورت سراسری، از بازنشستگان، همسران نمونه و ازکارافتاده برگزیده تقدیر میکند. در این خصوص با حسین شاهوردی مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی گفت وگویی انجام دادیم که در ادامه می خوانید.
سازمان تامین اجتماعی بیش از سهم درمان در این حوزه هزینه کرده است/ رضایتمندی 84.61 درصدی مراجعین به مراکز این سازمان
سازمان تامین اجتماعی به عنوان یکی از شرکت‌های بیمه‌گر پایه در کشور نقش مهمی در حوزه بهداشت و درمان دارد، و سیاست‌های آن در خصوص ارائه خدمات به بیمه‌گران به شدت بر اقتصاد و سلامت خانواده و جامعه تاثیر می‌گذارد؛ پایگاه خبری تحلیلی سپیدپوش با توجه به نقش و تاثیر مستقیم این سازمان بر سلامت افراد، مصاحبه‌ اختصاصی با دکتر محمد توانایی مدیرکل درمان غیرمستقیم این سازمان انجام داده است که در ادامه آن را می‌خوانیم:
شماره ۱۱۲ آتیه نو منتشر شد
یکصد و دوازدهمین شماره هفته نامه آتیه نو، هفته نامه تخصصی حوزه رفاه و تامین اجتماعی، صبح امروز، یکشنبه اول مردادماه ۱۳۹۶ توسط موسسه فرهنگی هنری آهنگ آتیه منتشر شد.
نیروهای انسانی متخصص در دفتر فنی و مهندسی سازمان تامین اجتماعی جذب می شوند
مدیر کل دفتر فنی و مهندسی سازمان تامین اجتماعی از تامین نیروی انسانی متخصص این دفتر، در سطوح ستادی، استانی، اجرایی و موسسات و شرکت های تابعه این سازمان خبر داد.
پیام تسلیت مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به مناسبت درگذشت  همکار پزشک بیمارستان شریعت رضوی
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور پیام تسلیتی درگذشت دکتر ربابه فضل پرست پزشک همکار بیمارستان شریعت رضوی تهران را به خانواده آن مرحومه و همکاران سازمان تأمین اجتماعی تسلیت گفت.
تشکر معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی از پیام های تبریک شرکای اجتماعی این سازمان
مشاور عالی اجرایی و دستیار مدیرعامل و معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی طی نامه های جداگانه ای، از پیام های تبریک واصله جمعی از شرکای اجتماعی این سازمان جهت انتصاب خود، تقدیر و اظهار امیدواری کرد با بکارگیری تمامی ظرفیت ها در راستای اهداف عالیه این سازمان گام های موثری بردارد.
نائب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی درگذشت رئیس هیات مدیره کانون همکاران بازنشسته استان فارس را تسلیت گفت
نائب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی در نامه ای به مدیر درمان تامین اجتماعی استان فارس،درگذشت اردشیر ترکپور رئیس هیات مدیره کانون همکاران بازنشسته استان فارس را تسلیت گفت.
بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از غرفه سازمان تامین اجتماعی در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با حضور در غرفه سازمان تامین‌اجتماعی در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ، از زحمات این سازمان در حوزه آی‌تی قدردانی کرد و گفت: شخصا از خدمات و تلاش‌های سازمان در حوزه خدمات غیرحضوری اطلاع دارم اما ممکن است تا هنگامی‌که زحمات شما به ثمر نرسد مردم نسبت به آن آگاهی نداشته باشند اما با این حال تلاش‌های شما در این عرصه قابل ستودنی است.
پیام تسلیت مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به مناسبت درگذشت همکار دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی استان مرکزی
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور پیام تسلیتی درگذشت زهرا تقسیمی همکار دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی استان مرکزی را به خانواده آن مرحومه و همکاران سازمان تأمین اجتماعی تسلیت گفت.
تمرکز سازمان تامین اجتماعی در حوزه گردشگری/ واگذاری 70 شرکت زیرمجموعه به سرمایه گذاران داخلی و خارجی
رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی در مراسم افتتاح هتل شماره یک همای مشهد مقدس مطرح کرد:
هتل شماره یک هما مشهد مقدس با حضور دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دکتر محمد حسین مهدوی عادلی رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی به مناسبت هفته تامین اجتماعی مورد بهره برداری قرار گرفت.
ساخت 61 مرکز درمانی جدید در کشور/ نوسازی ناوگان آمبولانس تأمین اجتماعی
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی در گفت‌وگوی تفصیلی با خبرگزاری پانا(بخش نخست)
اجرای پایلوت نسخه الکترونیک، استقرار نظام ارجاع داخلی، ارتقاء سیستم نوبت‌گیری، به‌روز رسانی دستگاه‌های پزشکی مراکز درمانی تأمین اجتماعی، نوسازی ناوگان آمبولانس، ساخت 61 مرکز درمانی جدید، ارتقاء هتلینگ و بهره‌برداری از نخستین اقامتگاه همراه بیمار مهم‌ترین محورهای گفت‌وگو با معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی است.
پیام تسلیت مدیرعامل و معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی در پی درگذشت رئیس کانون کارکنان بازنشسته استان فارس
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، درگذشت رئیس کانون کارکنان بازنشسته استان فارس را به خانواده آن مرحوم و همکاران شاغل و بازنشسته سازمان تامین اجتماعی تسلیت گفت.
حضور پررنگ سازمان تامین اجتماعی در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ
مدیرکل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی خبر داد:
مدیرکل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی از حضور پررنگ این سازمان در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ خبر داد و گفت: همزمان با برگزاری این نمایشگاه که بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است، غرفه سازمان تامین اجتماعی در سالن دولت الکترونیک این نمایشگاه مستقر شده است.
بورسی کردن هلدینگ ها و شرکت های تابعه /تامین مالی طرح های سرمایه گذاری
تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید(گزارش 17)؛
عملکرد شرکت سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی(شستا)
هتل شماره یک هما در مشهد افتتاح شد
پس از 13 سال توقف و با سرمایه گذاری سازمان تأمین اجتماعی؛
هتل شماره یک هما مشهد مقدس که فعالیت آن طی 13 سال اخیر متوقف شده بود، با سرمایه گذاری سازمان تأمین اجتماعی بازسازی و افتتاح شد.
رشد بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی نسبت به شاغلین کل کشور بسیار چشمگیر است
رشد بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی نسبت به شاغلین کل کشور، طی سال های 89 لغایت 94، بسیار چشمگیر بوده است. به طوری که طی 6 سال گذشته، نرخ رشد بیمه شدگان این سازمان، بیش از 4 برابر نرخ رشد شاغلین کشور بوده است.
دکتر ربیعی : طرح "نسخه الکترونیک" گامی موثر در جهت دولت الکترونیک و شفافیت // دکتر نوربخش : ۲۰ میلیون پرونده الکترونیک در کشور ایجاد شد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم رونمایی از پروژه « نسخه الکترونیک » در یزد گفت : در بخش فعالیت های دولت هرچه به سمت الکترونیکی کردن فعالیت ها پیش برویم هم کارآمدی و هم شفافیت در کارها افزایش پیدا می کند.
عملیات احداث پلی کلینیک تأمین اجتماعی آیت الله خاتمی اردکان آغاز شد
با حضور دکتر ربیعی و دکتر نوربخش؛
عملیات احداث پلی کلینیک جدید تأمین اجتماعی آیت الله خاتمی اردکان با حضور دکتر علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ دکتر سید تقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و شماری از مسئولان و مدیران کشوری و محلی آغاز شد.
عملیات احداث نیروگاه 10 مگاواتی انرژی خورشیدی اردکان آغاز شد
با سرمایه گذاری سازمان تأمین اجتماعی؛
عملیات احداث نیروگاه انرژی خورشیدی اردکان یزد با اعتباری بالغ بر 52 میلیارد تومان و با سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی(شستا) آغاز شد.
سامانه بودجه متمرکز سازمان تأمین اجتماعی به بهره برداری رسید
معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی خبر داد:
معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی گفت: همزمان با هفته تأمین اجتماعی و پس از 36 ماه تلاش بی وقفه مدیران و کارشناسان، سامانه بودجه متمرکز سازمان تأمین اجتماعی در سراسر کشور به بهره برداری رسید.
افزایش چشمگیر اتباع خارجی تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی
طی دو سال گذشته، آمار اتباع خارجی تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی، افزایش چشمگیری داشته است به طوری که از تعداد 17 هزار و 988 نفر در سال 94، با رشد معادل 45 درصد، به 26 هزار و 198 نفر در اسفند ماه 95 رسیده است.
پروژه حذف دفترچه تأمین اجتماعی و پرداخت آنلاین به پزشکان در مراکز طرف قرارداد آغاز شد
همزمان با سفر دکتر ربیعی و دکتر نوربخش به یزد؛
همزمان با سفر دکتر علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دکتر سیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به یزد، پروژه حذف دفترچه های کاغذی در مراکز درمانی طرف قرارداد با سازمان تأمین اجتماعی به طور رسمی آغاز شد.
سالن ورزشی چندمنظوره شهدای کارگر در یزد افتتاح شد
با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی؛
سالن ورزشی چند منظوره شهدای کارگر با حضور دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دکتر سیدتقی نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در شهرستان یزد افتتاح شد.
اقدامات گسترده سازمان تامین اجتماعی در جهت تأمین رضایتمندی جامعه کارفرمایی
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی کارفرمایان سازمان تامین اجتماعی :
مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی کارفرمایان و سازمان های سازمان تامین اجتماعی گفت: اقدامات گسترده ای در جهت تأمین رضایتمندی شرکای اجتماعی در طول چهار سال گذشته از سوی این سازمان به مرحله اجرا درآمده است .
نحوه بازنشستگی پرستاران
مدیر کل امور فنی مستمری های سازمان تامین اجتماعی در گفتگوی تلفنی با رادیو سلامت مطرح کرد:
مدیر کل امور فنی مستمری های سازمان تامین اجتماعی در گفتگوی تلفنی با رادیو سلامت نحوه بازنشستگی پرستاران با توجه به موضوع مشاغل سخت وزیان آور را تشریح کرد.
حضور سازمان تامین اجتماعی در بیست و سومین دوره نمایشگاه الکامپ
سازمان تامین اجتماعی در بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک(الکامپ) حضور فعال دارد و دستاوردهای حوزه آی تی این سازمان در این نمایشگاه ارائه می شود.
عملکرد تامین اجتماعی در دولت یازدهم قابل قبول است
نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مطالبات مردم برای تسهیل در دریافت خدمات درمانی، بر ایجاد درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی در این شهرستان تاکید کرد.
راه اندازی وب سایت 30 بیمارستان تامین اجتماعی
وب سایت 30بیمارستان تامین اجتماعی در سراسر کشور به مناسبت هفته تامین اجتماعی، راه اندازی شد.
دومین شماره ماهنامه طنز لبخند تامین منتشر شد
همزمان با هفته تامین اجتماعی؛
شماره دوم ماهنامه طنز لبخند تامین، همزمان با هفته تامین اجتماعی منتشر شد.
یک دهم تخت های بستری کشور در اختیار سازمان تامین اجتماعی است
معاون اداره کل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی در شبکه سلامت:
معاون اداره کل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی گفت: یک دهم تخت های بستری کشور در اختیار سازمان تأمین اجتماعی است که در سال 95 حدود یک میلیون مورد خدمات بستری به جامعه تحت پوشش در این مراکز ارائه شده است.
استفاده از افکار و دیدگاه های شرکای اجتماعی بنای فعالیت های سازمان تأمین اجتماعی  است
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی:
مشاور عالی اجرایی و دستیار عامل و معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی گفت: بنای ما در سازمان تأمین اجتماعی استفاده از همه افکار و دیدگاه های شرکای اجتماعی است و از طرح ها و برنامه های قابل اجرا استقبال می کنیم و این کار را لازمه موفقیت سازمان می دانیم.
تدوین برنامه راهبردی سازمان با مشارکت حداکثری مدیران و کارشناسان سازمانی
سازمان تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید(گزارش 16)؛
عملکرد حوزه برنامه ریزی راهبردی سازمان تامین اجتماعی
تامین اجتماعی از بحران فاصله گرفته است
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری:
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: سازمان تامین اجتماعی در سه ضلع بیمه ای، درمانی و اقتصادی با توجه به شرایطی که در سال 92 و به هنگام تحویل دادن به دولت یازدهم داشت، از نقطه بحران فاصله گرفته است. در این 4 سال، شرایط در هر سه ضلع به شکلی هدایت و مدیریت شد که باعث فاصله سازمان تامین اجتماعی از شرایط بحرانی شده است.
اجرای 43 پروژه در حوزه اقتصاد مقاومتی از سوی سازمان تامین اجتماعی
مدیر کل برنامه ریزی اقتصادی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی در رادیو اقتصاد اعلام کرد:
مدیر کل دفتر برنامه ریزی اقتصادی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی، همزمان با هفته تامین اجتماعی در برنامه رهیافت رادیو اقتصاد حضور یافت و نقش این سازمان در تحقق اقتصاد مقاومتی را تشریح کرد.