کلیک کنید
  • ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۰ ارديبهشت
  • اِلأَحَّد ٣ شعبان ١٤٣٨
  • Sunday, April 30, 2017
مراسم هفته کارگر را هر چه باشکوه تر برگزار می کنیم
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد:
امسال مراسم بزرگداشت هفته کارگر با شکوه تمام و متناسب با جایگاه والای این عزیزان توسط سازمان تامین اجتماعی ، با هماهنگی معاونت فرهنگی و اجتماعی این سازمان و با همکاری مدیران بیمه ای و درمان کلیه استان ها در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
پرداخت روزانه بیش از 13 میلیارد ریال تعهدات بیمه ای توسط تامین اجتماعی گلستان
تامین اجتماعی استان گلستان با 13 شعبه اجرائی، 6 شعبه اقماری و 3 کارگزاری رسمی تا پایان اسفند ماه 1395 عهده دار ارائه تعهدات و خدمات به243 هزارو 208 بیمه شده اصلی و 35 هزار و 150 نفر مستمری بگیر این استان بوده است .
همایش سراسری مدیران تأمین اجتماعی با موضوع تامین اجتماعی برنامه محور؛ پشتوانه اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال برگزار می شود
معاون امور استان های سازمان تأمین اجتماعی:
معاون امور استانهای سازمان تأمین اجتماعی گفت: به منظور جمع بندی و ارزیابی عملکرد سازمان تامین اجتماعی در سال 95 و ابلاغ رسمی بودجه سال 96 واحدهای اجرایی این سازمان، همایش دو روزه ای در تهران با عنوان تامین اجتماعی برنامه محور؛ پشتوانه اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال با حضور جمعی از مسئولان ارشد اجرائی و قانونگذاری و مدیران عالی سازمان تامین اجتماعی برگزار می شود.
مهلت طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب تمدید نمی شود
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی :
معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه مهلت استفاده از طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب ششم اردیبهشت ماه پایان می یابد، گفت: این تاریخ تمدید نمی شود.
اجرای طرح تخصیص شماره تامین اجتماعی در کل کشور
طرح نامنویسی متمرکز مخاطبان و تخصیص شماره تامین اجتماعی برای تمامی ذینفعان این سازمان در سال 95 اجرا شد.
مهلت بهره مندی از بخشودگی جرائم بیمه ای 11 روز دیگر پایان می یابد/ کارفرمایان با پرداخت یکجا و یا تقسیط 12 ماهه بدهی، ازبخشودگی صد درصدی برخوردار می شوند
قابل توجه کارفرمایان خوش حساب؛
طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب از سوی سازمان تامین اجتماعی با هدف حمایت از بخش تولید و اشتغال کشور برای کارگاههای فعال تولیدی، صنعتی، معدنی و خدماتی تحت پوشش این سازمان اجرا شده است.
حمایت از تولید داخلی با بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان
پرونده "سازمان تامین اجتماعی" در دولت یازدهم
یکی از اقدامات مهم سازمان تامین اجتماعی در راستای حمایت از تولید داخلی و خروج از رکود در بنگاه‌های اقتصادی اجرای بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان بود که در سال ۹۵ کلید خورد. بر این اساس ٥٠ تا ١٠٠ درصد جرائم کارفرمایان به علت دیرکرد در پرداخت حق‌بیمه کارکنان بخشیده می‌شود
محاسبه میزان مستمری بر اساس مدت و مبلغ بیمه پردازی
از قوانین تامین اجتماعی بیشتر بدانیم؛
میزان مستمری افراد بر اساس مدت بیمه پردازی و دستمزدی که بر مبنای آن حق بیمه پرداخت می کنند، محاسبه می شود.
رئیس مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی منصوب شد
مشاور عالی اجرایی و دستیار مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با صدور حکمی، دکتر خشایار وطن خواه را به سمت رئیس مرکز ارتباطات مردمی این سازمان، منصوب کرد.
بخشودگی یک ‌سوم از بدهی کارگاه‌های تحت پوشش تامین اجتماعی زنجان در طول سال 95
مدیرکل تامین‌اجتماعی استان زنجان گفت: سال 95 یک ‌سوم از بدهی کارگاه‌های این استان در طرح بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش‌حساب بخشوده شد.
دیدار نوروزی مدیرکل و مدیر درمان تامین اجتماعی قم با رئیس مجلس شورای اسلامی و استاندار قم
امروز انجام شد
سید مجتبی موسوی در دیدارهای جداگانه با دکتر لاریجانی رییس مجلس و سید مهدی صادقی استاندار قم گزارشی از آخرین وضعیت خدمات رسانی تامین اجتماعی و برنامه های سال ٩٦ حوزه تامین اجتماعی در استان ارائه کرد.
سازمان تامین اجتماعی در راستای برنامه راهبردی گام های بلندی برداشت
دکتر نوربخش در پیام نوروزی سال 96:
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در پیامی، آغاز سال 1396 هجری شمسی و فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی را به همه همیهنان عزیز بویژه بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارفرمایان تبریک و تهنیت گفت و افزود: سال 95 سازمان تامین اجتماعی در راستای برنامه راهبردی حرکت کرد.
تعهدات سازمان تامین اجتماعی نسبت به مخاطبان در سال 95 به موقع انجام شد
دکتر نوربخش در بازدید از شعبه 18 تامین اجتماعی تهران:
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در آستانه نوروز سال 96، در شعبه 18 تامین اجتماعی تهران بزرگ حضور یافت و سال نو را به همکاران تبریک گفت.
ﭘﺮﺩاﺧﺖ 2 ﻣﻴﻠﻴﻮﻥ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺑﻪ ﻛﺴﺒﻪ  ﻓﺎﻗﺪ ﺑﻴﻤﻪ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻥ ﭘﻼﺳﻜﻮ
ﻣﺪﻳﺮ ﻛﻞ ﺗﺎﻣﻴﻦ اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ ﻏﺮﺏ ﺗﻬﺮاﻥ بزرگ :
ﻣﺪﻳﺮ ﻛﻞ ﺗﺎﻣﻴﻦ اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ ﻏﺮﺏ ﺗﻬﺮاﻥ ﺑﺰﺭﮒ ﮔﻔﺖ : ﺑﻪ ﻣﻨﻆﻮﺭ ﺣﻤﺎﻳﺖ اﺯ ﻛﺎﺭﮔﺮاﻥ ﺑﻴﻜﺎﺭ ﺷﺪﻩ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻥ ﭘﻼﺳﻜﻮ ﻛﻪ ﻓﺎﻗﺪ ﺷﺮاﻳﻄ ﺩﺭﻳﺎﻓﺖ ﺑﻴﻤﻪ ﺑﻴﻜﺎﺭﻱ ﺑﻮﺩﻧﺪ؛ ﻣﺎﻫﻴﺎﻧﻪ ﻣﺒﻠﻎ ﻳﻚ ﻣﻴﻠﻴﻮﻥ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺑﻪ ﻣﺪﺕ 2 ﻣﺎﻩ ﺑﻪ ﺁﻧﺎﻥ ﭘﺮﺩاﺧﺖ ﺷﺪﻩ اﺳﺖ.
فراهم شدن امکان بیمه کارگران ایرانی متقاضی اعزام به خارج از کشور
مدیر کل اتباع سازمان تأمین اجتماعی گفت: کارگران فنی ایرانی اعزامی به خارج از کشور همانند سایر بیمه شدگان تحت پوشش تأمین اجتماعی قرار می گیرند.
جشنواره خلاقیت برگزار می شود
ابتکاری برای استفاده حداکثری از توانمندی های همکاران سازمان تامین اجتماعی :
در راستای اجرای برنامه راهبردی سازمان تامین اجتماعی و استفاده از توانمندی های همکاران این سازمان جشنواره خلاقیت در این سازمان برگزار می شود.
پروژه های آی تی سازمان تامین اجتماعی در حال توسعه است
معاون امور استان های سازمان تامین اجتماعی:
شورای اداری مشترک ادارات کل تامین اجتماعی استان های بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیران حوزه امور استان های این سازمان در بوشهر برگزار شد .
در تعطیلات نوروز شعب کشیک دایر می‌شود
معاون امور استان‌های سازمان تامین اجتماعی:
ارائه خدمات بیمه‌ای سازمان تأمین‌‌اجتماعی در ایام تعطیلات نوروز 96 از طریق شعبه‌های منتخب و کشیک این سازمان در سراسر کشور تداوم دارد.
تامین اجتماعی ، عظیم ترین سازمان در فرایند پوشش بیمه ای نیروهای مولد جامعه است
نماینده مردم میبد وتفت در مجلس شورای اسلامی :
نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی با حضور در محل شعبه تامین اجتماعی شهرستان تفت گفت: سازمان تامین اجتماعی با مجموعه اهداف وبرنامه ها در سراسر کشور بزرگترین ضریب پوشش بیمه ای را به خود اختصاص داده است که اکثریت قریب به اتفاق آنان نیروهای مولد و از اقشار زحمت کش جامعه اند.
از تمامی ظرفیتها برای برقراری ارتباط و تعامل با اقشار مختلف جامعه استفاده می شود
مدیر کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی:
مدیر کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی گفت: با وجود همکاران توانمند روابط عمومی این سازمان در سراسر کشور فرصتی ارزشمند برای سازمان تأمین اجتماعی فراهم شده است تا از تمامی ظرفیتها برای برقراری ارتباط مناسب و تعامل مطلوب با اقشار مختلف جامعه استفاده شود.
نگاه مسئولین به تامین اجتماعی باید فرهنگی و علمی باشد
نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم شهرستان علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی با حضور در اداره کل تأمین اجتماعی استان گلستان با مدیر کل تامین اجتماعی این استان دیدار کرد.
سازمان تامین اجتماعی آماده دریافت درخواست های کارفرمایان متقاضی طرح بخشودگی جرائم است
مدیر کل تامین اجتماعی کردستان:
مدیر کل تامین اجتماعی کردستان در جمع کارفرمایان، ارتباط موثر با شرکای اجتماعی را مورد تاکید قرار داد و گفت: سه جانبه گرایی بر پایه اصل تفاهم و تعامل مد نظر سازمان تامین اجتماعی است.
زمینه های گسترش همکاری پوشش بیمه ای اتباع خارجی بررسی شد
در دیدار مدیر کل تامین اجتماعی و مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری مرکزی؛
در دیدار مدیر کل تامین اجتماعی و مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری مرکزی مهمترین مسایل بیمه ای اتباع خارجی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت
هدفگذاری سازمان تامین اجتماعی حرکت به سوی غیرحضوری کردن خدمات است
معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی در جمع شرکای اجتماعی:
هفدهمین نشست راهبردی شرکای اجتماعی با حضور معاونین فنی ودرآمد و فرهنگی سازمان تامین اجتماعی و اجتماعی و جمعی از شرکای اجتماعی این سازمان با هدف تقویت تعامل طرفین و بررسی دیدگاههای کارفرمایان برگزار شد.
پرداخت بیش از 13هزار میلیارد ریال تعهدات به بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی گیلان
تامین اجتماعی استان گیلان تا پایان دیماه سالجاری بمنظور ارائه تعهدات به بیش از 107 هزار مستمری بگیر تحت پوشش افزون بر 12620 میلیارد ریال بابت انواع مستمری های بازنشستگی، از کارافتادگی و بازماندگان پرداخت کرده است.
25 هزار تبعه خارجی در ایران تحت پوشش تامین اجتماعی قرار گرفته اند
مدیرکل اتباع سازمان تامین اجتماعی خبر داد:
مدیرکل اتباع سازمان تامین اجتماعی گفت: تاکنون نامنویسی 28هزار تبعه خارجی در ایران انجام گرفته که 25 هزار نفر از آنها تحت پوشش تامین اجتماعی قرار گرفته اند.
یک سوم خدمات سازمان تامین اجتماعی توسط کارگزاری ها ارائه می شود
دکتر نوربخش در همایش سراسری مدیران کارگزاری های رسمی سازمان تأمین اجتماعی:
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: در حال حاضر یک سوم خدمات این سازمان توسط کارگزاری ها ارائه می شود و بدون تردید امکان افزایش خدمت رسانی به مردم از طریق آنها وجود دارد و در این رابطه با مرور زمان باید اختیارات و خدمات کارگزاری ها را گسترش دهیم.
توسعه پایدار جوامع از مسیر تامین اجتماعی می گذرد
نماینده آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی:
نماینده آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیر کل تامین اجتماعی گلستان گفت: بی شک توسعه پایدار و عامل ثبات هر جامعه ای از مسیر تامین اجتماعی می گذرد و بدین جهت در برنامه های کلان کشوری نیز باید به مقوله تامین اجتماعی نگاه ویژه ای وجود داشته باشد.
انتخاب همکار سازمان تامین اجتماعی بعنوان مربی تیم ملی کاراته کشور
سعید حسنی پور، همکار تامین اجتماعی استان گیلان بعنوان مربی تیم ملی کاراته ایران (بزرگسالان) انتخاب شد.
13 میلیون خانواده کارگری کشور تحت پوشش خدمات سازمان تامین اجتماعی هستند
عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی:
عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی گفت: 60 درصد جمعیت کشور کارگری است و از خدمات مستقیم سازمان تامین اجتماعی برخوردار هستند که در حدود 13 میلیون خانوار را تشکیل می دهند.
شرایط بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب تسهیل شده است
مدیرکل تامین اجتماعی گیلان:
مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با اشاره به بیش از30 هزار کارفرمای بدهکار با افزون بر 330 میلیارد تومان بدهی به تامین اجتماعی در سطح این استان اظهار داشت: کارفرمایان بدهکار می توانند با مراجعه به شعب این سازمان از طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب برخوردار شوند.
پرونده الکترونیک مستمری‌ها به مرحله اسکن رسید
در شعب پایلوت 4 و 25 تامین اجتماعی تهران:
کارگاه پرونده الکترونیک مستمری‌بگیران با حضور روسای ادارات و مسئولان امور فنی مستمری‌های شعب تابعه ادارات کل غرب و شرق تهران بزرگ، نمایندگان شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تامین و همچنین نمایندگان اداره کل امور فنی مستمری‌ها در ستاد مرکزی سازمان برگزار شد.
22 هزار راننده کردستانی تحت پوشش تامین اجتماعی هستند
مدیرکل تامین اجتماعی استان کردستان:
مدیرکل تامین اجتماعی کردستان در دیدار با مدیر کل سازمان راهداری و حمل و نقل این استان شرایط بیمه رانندگان را مورد بررسی قرار داد و گفت: قریب 22 هزار راننده در دو بخش رانندگان درون و برون شهری در استان کردستان تحت پوشش تامین اجتماعی هستند و از این سازمان خدمات دریافت می کنند.
آغاز طرح بازرسی الکترونیکی از کارگاهها در 5 استان کشور
مدیر کل درآمد حق بیمه سازمان تأمین اجتماعی خبر داد:
مدیرکل درآمد حق بیمه سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: طرح بازرسی الکترونیکی در 5 استان به صورت آزمایشی شروع شده و امیدواریم در سال 96 سیستم بازرسی الکترونیک در تمامی استان های کشور فراگیر شود.
کارگاههای فعال خدماتی به مشمولان طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب افزوده شدند
مدیر کل درآمد حق بیمه سازمان تامین اجتماعی:
مدیر کل درآمد حق بیمه سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه تعداد کارفرمایان بیشتری به خصوص کارفرمایان بخش خدمات متقاضی بهره مندی از طرح بخشودگی کارفرمایان خوش حساب در مرحله اول این طرح بودند، گفت: از این رو سازمان تامین اجتماعی دردی ماه مجدداً این طرح را به دولت پیشنهاد داد، در هئیت وزیران تصویب و سپس به تمامی واحدهای اجرایی این سازمان ابلاغ شد.
هدف تامین اجتماعی، تامین آینده ای خوب برای خانواده‌هاست
امام جمعه کازرون در آیین رونمایی از سردیس شهید امام دوست:
امام جمعه کازرون در آیین رونمایی از سردیس شهید امام دوست در شعبه تامین اجتماعی این شهرستان گفت: تامین آینده ای خوب برای خانواده‌ها از اهداف تامین اجتماعی است.
ارتقای خدمات در سازمان تامین اجتماعی اولین گزینه ای است که باید از قرآن بیاموزیم
مشاورمعاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی:
مشاورمعاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی گفت: ارتقای کیفیت خدمات نیروی انسانی در سازمان تامین اجتماعی اولین گزینه ای است که باید از قرآن بیاموزیم.
تعارض بازنشستگی پیش از موعد با اهداف اقتصاد مقاومتی
مدیرکل امور فنی مستمریهای تامین اجتماعی ابراز کرد:
مدیرکل امورفنی مستمری های تامین اجتماعی، قوانینی نظیر بازنشستگی پیش از موعد را مغایر با اهداف اقتصاد مقاومتی و موجب به مخاطره افتادن سازمان تامین اجتماعی برشمرد و خواستار توجه به این مسائل در نمایشگاه «صندوق های بازنشستگی، پیشران توسعه ملی» شد.
خدمات تامین اجتماعی با وصول به موقع حق بیمه ارتقا می یابد
مدیر کل تامین اجتماعی استان کردستان:
مدیر کل تامین اجتماعی کردستان گفت: خدمات این سازمان با وصول به موقع حق بیمه ارتقا می یابد.
طلاب و روحانیون اتباع خارجی مشمول قانون تأمین اجتماعی شدند
مدیرکل اتباع سازمان تأمین اجتماعی خبر داد:
مدیر کل اتباع سازمان تامین اجتماعی از مشمولیت طلاب و روحانیون اتباع خارجی تحت پوشش قانون تامین اجتماعی خبر داد.
افتتاح شعب اقماری تامین اجتماعی در جزیره قشم
شعبه اقماری تامین اجتماعی در روستای طبل جزیره قشم با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد، فرماندار شهرستان قشم و جمعی از مسئولان محلی افتتاح شد.
فعالیت های ورزشی تامین اجتماعی گیلان بررسی شد
با حضور مشاور ورزشی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی؛
مشاور ورزشی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با مدیرکل گیلان دیدار کرد و در جریان فعالیت های ورزشی تامین اجتماعی این استان قرار گرفت.
کارگزاری اقماری شعبه سه تامین اجتماعی قزوین افتتاح شد
با حضور فرماندار قزوین؛
کارگزاری اقماری شعبه سه تامین اجتماعی قزوین با حضور فرماندار و مدیر کل تامین اجتماعی این استان افتتاح شد.
بازنشستگان از سرمایه های اصلی سازمان تامین اجتماعی هستند
مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی:
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی به بهره مندی بسیاری از کشور های توسعه یافته دنیا از تجارب بازنشتگان اشاره کرد و گفت: در این راستا کانون های بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی به جهت تجربه و تخصص فراوان می توانند در راستای تحقق اهداف سازمان کمک رسان باشند.
مراجعه 820 هزار بیمار به مراکز درمانی تامین اجتماعی زنجان طی سال گذشته
مدیر درمان تامین اجتماعی زنجان خبر داد:
مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان از مراجعه ٨٢٠ هزار نفر به مراکز تامین اجتماعی طی سال گذشته در سطح استان خبر داد و گفت: ٢٣ هزار نفر از این تعداد در این مراکز بستری و نزدیک به ١٢ هزار نفر عمل جراحی شده‌اند که این موضوع بیانگر حجم اقدامات انجام شده در این مراکز است و در این میان ٨ هزار و ٥٠٠ تولد نیز در مراکز درمانی تامین اجتماعی به ثبت رسیده است.
تجلیل از اداره کل تامین اجتماعی خراسان جنوبی درنمایشگاه دستاوردهای پژوهشی
در ایام الله دهه مبارک فجر ودر اولین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری وصنعتی خراسان جنوبی که با حضور استاندار و رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، از اداره کل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی تقدیر شد.
بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب با هدف بهبود فضای کسب و کار اجرایی شده است
مدیر کل تامین اجتماعی قزوین:
بمناسبت گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، مدیران کل و درمان تامین اجتماعی استان قزوین در جمع خبرنگاران به ارائه گزارش عملکرد پرداختند.
تکریم و تجلیل از کارفرمای حامی کارگر
از سوی اداره کل تامین اجتماعی لرستان انجام شد؛
مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان از کارفرمایان حامی کارگر با اهداء لوح به مناسبت دهه مبارک فجر تجلیل کرد.
سازمان تامین اجتماعی مجموعه‌ای حرفه‌ای و حساب شده است
نماینده مردم بیرجند در مجلس:
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیران تأمین اجتماعی خراسان جنوبی با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی هرگز باری بر دوش دولت نگذاشته است، اظهار داشت: این سازمان مجموعه‌ای حرفه‌ای و حساب شده است.
شعبه ۲ اداره کل تامین اجتماعی در غرب زنجان احداث می شود
معاون عمرانی استانداری زنجان:
در راستای ارائه خدمات سریع و مطلوب تامین اجتماعی به شهروندان زنجانی شعبه ۲ اداره کل تامین اجتماعی در غرب این شهر احداث می شود.

Page Generated in 0/2279 sec