• ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۳ مرداد
  • اِثَّلاثا ٢ ذو الحجه ١٤٣٩
  • Tuesday, August 14, 2018
اپلیکیشن سوابق بیمه apk  در گوشی های همراه مورد تایید سازمان تامین اجتماعی نمی باشد
مدیرکل دفتر راهبری سیستم های تامین اجتماعی خبر داد:
مدیرکل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی گفت: با توجه به انتشار موبایل اپلیکیشن غیر مجاز (سوابق بیمه.apk)، بیمه شدگان این سازمان هوشیار باشند این برنامه، مورد تایید سازمان تامین اجتماعی نمی باشد.
بازدید رئیس مرکزملی فضای مجازی کشور از غرفه تامین اجتماعی در نمایشگاه الکامپ
دبیرشورای‌عالی و رئیس مرکزملی فضای مجازی کشوربا حضور در بیست‌وچهارمین نمایشگاه الکامپ از غرفه سازمان تامین اجتماعی و خدمات الکترونیکی این سازمان بازدید کرد.
توصیه های امنیتی جهت دریافت خدمات الکترونیکی از سازمان تامین اجتماعی
مدیر کل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی با اشاره به توسعه و پیاده سازی ارائه خدمات غیرحضوری در این سازمان، گفت: تنها سرویس هایی به مخاطبین سازمان جهت بهره برداری معرفی می شوند که تمامی آزمون های امنیتی و کارکردی را گذرانده و مورد تأیید این سازمان باشند.
آخرین دستاوردهای حوزه IT سازمان تامین اجتماعی در نمایشگاه بین المللی الکامپ ارائه شده است
مدیر کل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی:
مدیر کل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی با اشاره به حضور موثر سالانه این سازمان در نمایشگاه بین المللی الکامپ (الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک) گفت: سازمان تامین اجتماعی با رویکرد ارائه آخرین دستاوردها و خدمات در حوزه فناوری اطلاعات، حضوری فعال و همه جانبه در این نمایشگاه دارد.
تعمیم سامانه تعهدات کوتاه مدت متمرکز تامین اجتماعی در سراسر کشور
مدیر کل دفتر راهبری سیستم های تامین اجتماعی خبر داد:
مدیرکل دفتر راهبری سیستم های تامین اجتماعی با اشاره به صدور بیش از یک میلیون و چهارصد هزار سند کوتاه مدت سالانه در شعب بیمه¬ای سراسر کشور، گفت: بمنظور یکپارچه سازی فرآیندها، اعمال کنترل های متمرکز و بهبود خدمات غیرحضوری به بیمه شدگان، سامانه تعهدات کوتاه مدت متمرکز و غیرحضوری، طراحی و پیاده سازی شده است.
راه اندازی سامانه نوبت دهی اینترنتی در شعب سازمان تامین اجتماعی
مدیرکل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی از راه اندازی سامانه نوبت دهی اینترنتی در شعب این سازمان خبر داد.
مراجعه به شعب تامین اجتماعی از 60 میلیون به 40 میلیون کاهش یافت
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه در بخش توسعه فن آوری ها در این سازمان اقدامات موثری انجام شده است، گفت: مراجعه به شعب سازمان تامین اجتماعی از ۶۰ میلیون به ۴۰ میلیون کاهش یافته و این کار با نهضت آی تی تحقق یافته است.
گزارشی از دستاوردهای سازمان تامین اجتماعی در ارائه خدمات نوین  بیمه ای  و درمانی با استفاده از ظرفیت های فناوری اطلاعات
مهندس علی معیری مدیرکل دفتر راهبری سیستم های تامین اجتماعی درپی بازدید وزیر ارتباطات از دستاوردهای حوزه فناوری اطلاعات سازمان تامین اجتماعی، با اشاره به تحت پوشش بودن ۴۲ میلیون نفر در این سازمان گفت: آمارها نشان می دهد که تقریبا نیمی از کشور تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند که سالانه عدد قابل توجهی از مراجعات را تشکیل می دهند. وی در گزارشی تفصیلی مبنی بر دستاوردهای سازمان تامین اجتماعی با استفاده از ظرفیت های فناوری اطلاعات آورده است:
ابتکارات سازمان تامین اجتماعی برای میدان دادن به استارت آپ ها قابل تقدیر است
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه از ابتکارات این سازمان برای میدان دادن به کسب و کارهای نوپا تشکر می کنیم، گفت: خدمات بسیار خوبی است که به کسب و کارهای نوپا برای فعالیت میدان می دهید و امیدواریم استانداردهای لازم برای ایجاد فضای رقابتی برای استارت آپ ها فراهم شود.

Page Generated in 4/2658 sec